Юридична компанія «ПІК»

ЯКЩО НЕ ВИПЛАЧУВАТИ КРЕДИТ ЩО БУДЕ

Пошукові запити: «що буде якщо не платити мікропозику в Україні» в українському сегменті інтернет розміщують все частіше. Зазвичай мова йде мікропозики в МФО. Отримати гроші в мікрофінансових організаціях (МФО), взяти онлайн-кредит або зняти гроші з кредитної банківської карти настільки просто, що багато хто робить це навіть не замислюючись. А задуматися варто було б. З’ясуємо, що буде якщо не платити мікропозику онлайн або по банківській карті.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ МІКРОПОЗИКИ

Що чекає кредитного боржника

Поширена серед українських позичальників думка, що позики МФО – це якісь інші кредити, які можна не платити і за це нічого не буде, помилкова. Навпаки, процентна ставка по мікропозикам набагато перевершує банківську, набагато більш суворі і штрафні санкції. Відсотки, штрафи і пені, в короткі терміни, здатні збільшити суму боргу в кілька разів.

Розповімо, що буде, якщо вчасно не сплатити кредит:

 • Спочатку вам подзвонять і нагадають.
 • Пізніше в справу вступлять колектори, які будуть залякувати боржника і його сім’ю. Про проблему колектори повідомляють всім знайомим позичальника. Їх завдання отримати гроші швидко. Часто колектори пропонують взяти кредит в іншому МФО, щоб розрахуватися з боргом. Робити цього не можна. Так боржник все більш заплутується в боргах і рухається до повного розорення.
 • Якщо колекторські методи не спрацювали, кредитори переходять до примусового стягнення боргу за законом. Вони отримують рішення суду або виконавчий напис нотаріуса, через виконавця відкривають провадження. Гроші цікавлять кредитора найбільше. Відразу списуються грошові кошти на рахунках боржника, потім заарештують до 50% зарплати і будуть списувати щомісячно.Саме неприємне, що всі картки відразу блокуються.
 • Вносять до реєстру боржників, все майно тепер під арештом, якщо сума більша, можуть приступити до конфіскації автомобіля або навіть квартири.
 • Виручені кошти йдуть на сплату боргу.

Навіть при наявності одного простроченого мікрозайму, боржник ризикує втратити цінне майно. Якщо ж таких позик 2-3-5 або 25, а таке буває, неспроможний позичальник ризикує втратити все майно і ще залишитися винним.

Потрібно чітко засвоїти – проблема сама собою не вирішиться, сума боргу зростатиме до його погашення. Самостійно з цією проблемою впоратися неможливо, зверніться за допомогою до юристів, що спеціалізуються на захисті прав боржників.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ МІКРОПОЗИКУ ОНЛАЙН

Чим адвокат може допомогти боржнику

Що буде за несплату мікропозики і як вирішити проблему в конкретному випадку, залежить від обставин справи. Вивчивши матеріали, юрист може запропонувати варіанти вирішення проблеми. В їх число входять:

 • Списання неправомірно нарахованих штрафів до встановленого законом рівня шляхом переговоров. МФО часто допускають такі порушення, і юрист їх виправить.
 • Оскарження стягнення виконавчих проваджень. Мета – примус кредитора до переговорів, з більш сильною позицією у боржника.
 • Пропозиція варіантів з погашення кредиту. Зараз добре працює метод погашення зі знижкою.

Зверніться в юридичну компанію ПІК, там вам допоможуть.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн