Юридична компанія «ПІК»

Передача боргу колекторам

 

У зв’язку з економічною кризою, кількість українців, нездатних своєчасно оплачувати кредити, зростає. Кредитори теж зазнають труднощів і намагаються стягнути свої гроші. Тому слово «колектор» відомо всім.

Скоро, напевно, колекторами почнуть лякати неслухняних дітей, і вони закріпляться в народній свідомості, як втілення сил зла. З’ясуємо, як боржнику відстояти свої права, і чи можливий захист від колекторів.

Хто такі колектори і як вони діють

Колектор – це фахівець зі збору проблемних боргів. Слід розділяти два види колекторів:

 • Колектори – працівники кредитора, що примушують до повернення кредитів.
 • Колектори – співробітники факторингових компаній.

Власне, дівчина, яка телефонує боржникові після першої прострочення з нагадуванням, теж займається колекторської роботою. Колектори мікропозик працюють жорстоко, але за рамки закону виходять тільки прозвонами оточення боржника. Інша річ, колектори факторингових компаній.

До відома! Факторингова компанія – це фінансова організація, основний профіль діяльності якої – викуп прав вимоги по кредиту зі знижкою і збір боргів у повному обсязі. В Україні для такої діяльності потрібна ліцензія. Чим швидше і повніше будуть збирати борги колектори факторингових компаній, тим більше вони заробляють.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Ці збирачі боргів діють вкрай жорстко. Навіть не сумнівайтеся: колектори переступлять межу закону, якщо будуть впевнені, що відповідати за це не доведеться”.

Що буде, коли борг потрапив до колекторів

Якщо кредит передали колекторам, у позичальника змінився кредитор. Тепер він повинен не банку або МФО, а факторингової компанії. Згоди боржника для цього не потрібно, обурюватися і говорити, що ви їм нічого не винні, безглуздо.

Про факт переходу прав вимоги вам обов’язково повідомляють. Буває, що колектори надіслали лист, але зазвичай вони відразу дзвонять і починають вимагати гроші.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Обов’язково зв’яжіться зі старим кредитором та переконайтеся, що права вимоги дійсно передані, бувають випадки шахрайства”.

Завдання колектора змусити боржника розрахуватися будь-яким способом. Телефонні дзвінки з невеликими перервами по часу і смс від колекторів сиплються на боржника в режимі 24/7. Також в будь-який час дня і ночі дзвонять родичам і друзям проблемного позичальника. Завдання – налякати всіх і змусити до збору грошей. Про наявність боргу часто повідомляють і роботодавцям позичальника. Взагалі цю конфіденційну інформацію розкривають дуже широко.

До відома! Непоодинокі випадки, коли колектори не тільки погрожують фізичною розправою, в нашій практиці були нічні візити до боржника, його батькам. Покарати за гучний стукіт у двері вночі, визнати це хуліганством складно, колектор скаже – помилився дверима.

Що робити боржнику

Важливо! Протиправні дії колекторів слід припиняти із залученням поліції. Написанням заяв і скарг. Проблема в тому, що для порушення справи поліцейським потрібні докази порушень законів, а колектори намагаються їх не залишати. Загрозливий погляд двометрового здорованя складно підшити до справи.

Потрібно звернутися за допомогою до юристів. Адвокати можуть підказати шляхи вирішення основної проблеми – погашення боргу. Якщо з МФО домовитися про списання боргу практично неможливо, з колекторами це реально.

 

Чи можуть колектори забрати майно?

Чи варто платити колекторам! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн