Передача боргу колекторам
🆘🆘🆘 У зв’язку з економічною кризою, кількість українців, нездатних своєчасно оплачувати кредити, зростає. Кредитори теж зазнають труднощів і намагаються стягнути свої гроші. Тому слово «колектор» відомо всім. Скоро, напевно, колекторами почнуть лякати неслухняних дітей, і вони закріпляться в народній свідомості, як втілення сил зла. З’ясуємо, як боржнику відстояти свої права, і чи можливий захист від колекторів.
📑 ЧИТАТИ ЩЕ:
⚠️ Хто такі колектори і як вони діють
Колектор – це фахівець зі збору проблемних боргів. Слід розділяти два види колекторів:
- Колектори – працівники кредитора, що примушують до повернення кредитів.
- Колектори – співробітники факторингових компаній.
Власне, дівчина, яка телефонує боржникові після першої прострочення з нагадуванням, теж займається колекторської роботою. Колектори мікропозик працюють жорстоко, але за рамки закону виходять тільки прозвонами оточення боржника. Інша річ, колектори факторингових компаній.
Факторингова компанія – це фінансова організація, основний профіль діяльності якої – викуп прав вимоги по кредиту зі знижкою і збір боргів у повному обсязі. В Україні для такої діяльності потрібна ліцензія. Чим швидше і повніше будуть збирати борги колектори факторингових компаній, тим більше вони заробляють. Тому ці збирачі боргів діють вкрай жорстко і часто переступають межу законності, коли впевнені, що відповідати за це не доведеться.
Якщо кредит передали колекторам, у позичальника змінився кредитор. Тепер він повинен не банку або МФО, а факторингової компанії. Згоди боржника для цього не потрібно, обурюватися і говорити, що ви їм нічого не винні, безглуздо.
Про факт переходу прав вимоги вам обов’язково повідомляють. Буває, що колектори надіслали лист, але зазвичай вони відразу дзвонять і починають вимагати гроші. Зв’яжіться зі старим кредитором і переконайтеся, що права вимоги дійсно передані, бувають випадки шахрайства.
Завдання колектора змусити боржника розрахуватися будь-яким способом. Телефонні дзвінки з невеликими перервами по часу і смс від колекторів сиплються на боржника в режимі 24/7. Також в будь-який час дня і ночі дзвонять родичам і друзям проблемного позичальника. Завдання – налякати всіх і змусити до збору грошей. Про наявність боргу часто повідомляють і роботодавцям позичальника. Взагалі цю конфіденційну інформацію розкривають дуже широко. Нерідкі випадки, коли колектори не тільки погрожують фізичною розправою, в нашій практиці були нічні візити до боржника, його батькам. Покарати за гучний стукіт у двері вночі, визнати це хуліганством складно, колектор скаже – помилився дверима.
📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:
⚠️ Що робити боржнику
Протиправні дії колекторів слід припиняти із залученням поліції. Написанням заяв і скарг. Проблема в тому, що для порушення справи поліцейським потрібні докази порушень законів, а колектори намагаються їх не залишати. Загрозливий погляд двометрового здорованя складно підшити до справи.
Потрібно звернутися за допомогою до юристів. Адвокати можуть підказати шляхи вирішення основної проблеми – погашення боргу. Якщо з МФО домовитися про списання боргу практично неможливо, з колекторами це реально.
📲❓✔️Чи законні колектори в Україні? Відповіді на питання по займах в МФО, ви можете отримати звернувшись в юридичну компанію “ПІК”. Залишайте заявку прямо зараз, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо : ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: СУД ЗА ОНЛАЙН ПОЗИКОЮ ТА МІКРОЗАЙМОМ
📃 Читати: АРЕШТ І СПИСАННЯ БОРГУ З ЗАРПЛАТИ
📃 Читати: ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ МФО ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
⭐⭐⭐⭐⭐ Ознайомитися з цінами і послугами, Ви можете клікнувши на посилання.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01