Юридична компанія «ПІК»

ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ПОВЕРНУТИ МІКРОЗАЙМ

Пошуковий запит, що можуть зробити МФО якщо не платити Україна, знаходиться в топі. Якщо подивитися на динаміку видачі кредитів МФО, можна чітко простежити, що з 2014 року йде різке щорічне збільшення кількості як виданих онлайн позик, так і за прострочення такими мікрокредитами. Ті, хто не справляється з кредитними зобов’язаннями, цікавляться питанням, що буде якщо не платити позику відгуки в інтернеті різняться. Відразу скажемо, що історія кожної позики індивідуальна, і краще відразу звернутися за допомогою до юриста. Тільки фахівець може порадити вірну тактику вирішення боргових проблем. З’ясуємо, чим загрожує наявність неоплаченого боргу в МФО.

Як діють МФО якщо виникла прострочення

Позичальників часто цікавить скільки днів можна не платити кредит. Правильна відповідь на це питання — анітрохи. З першого ж дня прострочення платежу починають нараховуватися штрафні санкції і пені. Умови за кредитами мікрофінансових організацій (МФО) вкрай жорсткі: процентні ставки високі, штрафи надзвичайно високі . У стислі терміни заборгованість може збільшитися в кілька разів.

Ось конкретний список, що з вами станеться після настання прострочення за онлайн позикою, отже:

 • Штраф та пеня за прострочення, збільшення боргу в рази;
 • Вимога погасити весь кредит або більшу частину;
 • Дзвінки на ваш номер та автодозвон з нагадуванням;
 • Дзвінки всім знайомим, друзям, родичам;
 • Дзвінки на роботу, начальникові, директорові і навіть вищому керівництву (був випадок, коли боржник працював пожежником, дзвонили начальнику МНС області);
 • Продаж боргу колекторам;
 • Тиск в соціальних мережах;
 • Розклеювання оголошень з фото боржника за місцем проживання;
 • СМС з погрозами на телефон;
 • Компрометуючі фото в фотошопі;

І найголовніше!

Можуть зробити виконавчий напис нотаріуса на договорі з МФО, арештувати все майно, гроші на карті, зарплату. Вам не буде на що існувати!

Рішення суду по микропозиці теж можуть отримати, арештувати все майно, гроші на карті, зарплату. Вам не буде на що жити!

Аналіз відгуків в інтернеті з питання, що буде якщо не платити позику, показує, що успішно впоратися з борговою проблемою вдається в основному тим, хто отримав юридичну допомогу. Знань і досвіду звичайного громадянина для цього недостатньо.

Хто може допомогти з вирішенням проблеми боргу МФО

Сподіваємося ми дали більш менш вичерпну відповідь на ваш запит, що можуть зробити МФО якщо не платити Україна, тепер подумайте, потрібна вам допомога чи ні. Щоб зрозуміти, як діяти в конкретній ситуації, потрібна юридична консультація.

Компанія ПІК спеціалізується на захисті прав позичальників понад 10 років. За цей час списані мільйонні борги і захищені права тисяч клієнтів. Зверніться в ПІК і дізнайтеся, як бути з кредитом мікропозиках.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • галина

  02.11.2020 в 17:43

  куда написати заяву щоб не давали кредити сину в мікрозаймах

  Відповіcти
  • admin

   03.11.2020 в 11:27

   На жаль, цього зробити не можна, поки його самого не буде внесено до реєстру боржників.

   Відповіcти
 • Анатолий

  18.09.2020 в 20:45

  Никого не напрягает что толькотодни положительные отзывы? Все прям таки идеально?

  Відповіcти
  • admin

   21.09.2020 в 08:08

   Есть и отрицательные, больше отзывов смотрите по запросу, “ЮК ПИК” в Гугл. Мы ничего не скрываем, кому то наша помощь возможно и не нужна, никого не уговариваем и не хотим обмануть. Кредит в МФО – это проблема, “зеленой таблетки” просто нет.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн