Юридична компанія «ПІК»

Що можуть колектори

Велика кількість запитів в інтернеті, типу: «Чи можуть колектори приїхати додому Україна», свідчить про те, що проблема позасудового стягнення боргів турбує багатьох українців. Правильна відповідь на перше питання – ні, не можуть за законом, але вони часто це роблять. Відповімо на інші часто виникаючі питання і з’ясуємо, як позичальникам захистити свої права.

Часті питання про колекторську діяльність та відповіді на них:

Через скільки МФО передає борг колекторам?

Мікрофінансові організації зазвичай мають власну службу безпеки, яка і займається «вибиванням», в переносному, а іноді і прямому сенсі, боргів з позичальників. Що стосується тимчасових рамок продажу боргу стороннім факторинговим компаніям, будь-яких нормативів не існує. МФО продасть борг тоді, коли вирішить, що стягнути його самостійно не зможе або вирішить, що це недоцільно.

Чи можуть колектори забрати майно?

Якщо ми говоримо про те, щоб сам працівник колекторської фірми прийшов до боржника і забрав, наприклад телевізор, звичайно не може. Законна процедура примусового стягнення боргу та звернення його на майно проводиться виконавцем.

Чи можна подати в суд на колекторів?

Без сумніву. Право звернення до суду закріплено законодавством за громадянами країни. Інша річ, що для виграшу справи, факти порушення колекторами прав боржника повинні бути правильно зафіксовані. Потрібно грамотно скласти позовну заяву до суду і зуміти відстояти свою юридичну позицію в ході судових засідань. Щоб досягти такого результату, більшій частині громадян потрібна допомога адвоката по кредитах. Визнання кредитних договорів недійсними, через відсутність підпису боржника, безперспективні.

Чи можуть колектори списати борг?

Теоретично можуть. Закон їм цього не забороняє. Однак в альтруїзмі вони не помічені, фактично, такого ніколи не трапляється. Колектори навіть рідко погоджуються на погашення боргу зі знижкою. Таку знижку можуть надавати тільки юридичні компанії по захисту прав боржників, що мають практику і контакти колекторів.

На всеосяжне питання: «дістали колектори що робити?» ми відповімо в наступному розділі статті.

Як захиститися від колекторів?

Фіксувати порушення ваших прав. Подавайте скарги в Національний Банк України. Саме ця організація контролює і ліцензує діяльність всіх фінансових організацій країни. Подавайте заяви в поліцію і позовні заяви до суду. Якщо знань і досвіду для цього у вас недостатньо, найміть адвоката. Він зуміє списати незаконно нараховані штрафи і відсотки, захистить ваше майно і життя від незаконних посягань.

Зверніться в юридичну компанію ПІК. Вона працює по всій Україні і вже 10 років займається саме захистом прав боржників. Спеціально для здійснення схеми викупу кредиту і погашення його зі знижкою. Не опускайте руки і боріться за свої права.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн