Юридична компанія «ПІК»

Якщо кредит проданий колекторам

Продаж боргу колекторам, мікропозики часто залякують боржників цією ситуацією. Якщо ви не будете платити за кредитом, це може статися.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКЩО ЗАГРОЖУЮТЬ КОЛЕКТОРИ

Що це значить: спробуємо пояснити простими словами

Ваш кредит готується до продажу колекторам, – говорить вам по телефону менеджер МФО. Що криється за цими словами?

На перший погляд – це загроза, про колекторів ходить багато чуток. У чому відмінність між МФО і колекторами? На відміну від МФО, колектора не лише телефонують, але й дійсно приходять до боржника. Якщо борг продали колекторам, вони приїжджають за місцем прописки і до родичів боржника. Колектора намагаються чинити максимальний тиск на боржника, розклеювання фото боржника “Допоможіть закрити Борг” з особистими даними, написи в під’їзді, це далеко не весь арсенал впливу на недобросовісного боржника.

Чи мають право микрозайми продати борг колекторам?

Важливо! Продаж права вимоги за кредитом абсолютно законна операція. Борг в Україні можна продати і купити, це може зробити будь-який кредитор, фізична особа у тому числі.

Зрозуміло, що борги по онлайн позикам не продаються в одиничному числі, МФО збирає неплатників за якийсь період і продає їх колекторам, сотнями або навіть тисячами.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: МФО ПРОДАЛО БОРГ КОЛЕКТОРАМ

Як дізнатися, що борг проданий колекторам?

Про це можна не переживати, колектора самі знайдуть вас і повідомлять, що тепер ви винні їм.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Перевірте свій особистий онлайн-кабінет в МФО. Якщо борг проданий колекторам, то ваш кабінет буде або закритий, або там не буде суми боргу”.

Упевнитися в тому, що дійсно борг проданий конкретної компанії досить складно, колектори спілкуються в грубій формі, іноді це складно назвати спілкуванням, все зводиться до погроз і тому, що терміново потрібно знайти всю суму боргу, а інакше….. В такому випадку краще залучити адвоката, щоб завтра не прийшли нові кредитори, а ви вже сплатили попереднім, таке на жаль трапляється.

Як домовитися з колекторами?

Якщо ваш кредит МФО проданий колекторській компанії, є два варіанти вирішення проблеми:

 • Варіант перший. Не звертати уваги на проблему. Просто забути про кредит і терпіти все, що буде відбуватися. Нам часто задають питання, що робити, якщо немає грошей на оплату кредиту? Саме це і відповідаємо, терпіть.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Найгірший варіант – це брати новий кредит, щоб розрахуватися з колекторами. Якщо ситуація зміниться і ви заробите або зберете гроші на погашення, можна перейти до другого варіанту”.

 • Варіант другий. Погашення або викуп кредиту у колекторів зі знижкою. Якщо МФО ніяк не погоджувався на списання навіть частини боргу, то колектора більш згідливі в цьому питанні.

Увага! Самотужки домогтися значних знижок неможливо, до вас відразу почнуть застосовувати всі техніки “вибивання боргу”, домовитися “нормально” з колекторами без залучення юристів неможливо.

Якщо ваш борг проданий колекторам, звертайтеся до фахівців за кредитами. Так вас не обдурять колектора, ви отримаєте гарантійний лист про відсутність боргу і проблема з кредитом буде вирішена назавжди.

Що робити якщо твій борг продали колекторам?

Продаж кредиту колекторам! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн