Що робити якщо загрожують колектори з мікропозик
Пошуковий запит: що робити якщо погрожують колектори Україна входить в ТОП в української частини інтернету, і нічого дивного в цьому немає. Країна до сих пір не оговталася від наслідків економічних криз 2008-го і 2014-го років. Проблема неплатежів по кредитах стоїть гостро.
Банки, прагнучи поліпшити баланс і виручити хоча б частину коштів, продають проблемні кредити третім особам. Набувають їх колектори. Формально, в рамках українського законодавства, компанії, які займаються збором заборгованостей, називаються факторинговими, але в реальних наших умовах, слова факторинг і коллекторство можна вважати синонімами. Компанії зі збору заборгованостей працюють дуже жорстко, і питання про те, що робити, якщо погрожують колектори, виникає у тисяч українців.
ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКЩО ЗАГРОЖУЮТЬ КОЛЕКТОРИ
Як працюють колектори
Метод роботи колекторів – залякування боржників. На пряме порушення кримінального кодексу вони зазвичай не йдуть. На факторинг в Україні необхідно мати ліцензію. Створення компанії вимагає фінансових витрат. Мета факторингу – прибуток, а не кримінальне переслідування, ув’язнення і розорення своєї компанії.
Співробітники факторингових агентств зазвичай йдуть на порушення, які не передбачають серйозної відповідальності. Дзвонять часто, дзвонять по ночах, погрожують по телефону. На особисту зустріч, наприклад, може прийти величезний колектор з бейсбольною битою, і просто нагадати, що борги потрібно платити. Все це, в залежності від інтерпретації, може бути витлумачено або як адміністративне порушення,або як злочин.
ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК ЗАКРИТИ МІКРОЗАЙМИ
Як вирішити проблему з колекторами
Правильна відповідь на питання, що робити якщо погрожують колектори – домовитися з ними. Для цього, одночасно, слід:
- Юридично грамотно фіксувати всі допущені колекторами порушення. Це дуже допомагає в переговорах.
- Вести переговори по сумі і умовам оплати боргу. Колектори купують формально всю суму боргу за її частина, яка рідко становить більше 50%. В межах знижки вони можуть і готові торгуватися. Їх мета – гроші, як можна швидше.
Підключіть до вирішення вашої проблеми юристів, що займаються антиколекторної діяльністю. Вони допоможуть вийти з ситуації, що склалася з мінімальними витратами.
📲❓✔️ Що робити якщо загрожують колектори? Відповіді на питання по займах в МФО, ви можете отримати звернувшись в юридичну компанію “ПІК”. Залишайте заявку прямо зараз, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.
🔥🔥🔥 Рекомендуємо : ТОП 5 СТАТЕЙ
📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС
📃 Читати: СУД ЗА ОНЛАЙН ПОЗИКОЮ ТА МІКРОЗАЙМОМ
📃 Читати: АРЕШТ І СПИСАННЯ БОРГУ З ЗАРПЛАТИ
📃 Читати: ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ МФО ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ
📃 Читати: КОМПЛЕКСНИЙ ЗАХИСТ БОРЖНИКІВ МФО
⭐⭐⭐⭐⭐ Ознайомитися з цінами і послугами, Ви можете клікнувши на посилання.
✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:
- Списанню боргу за кредитом
- Захист від колекторів і фінансових компаній
- Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
- Виконавчим і судовим провадженням
Та інших питань
➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01