Юридична компанія «ПІК»

Проблеми з кредитом, що робити?

«Купа боргів що робити» і інші варіанти цього запиту впевнено лідирують в українському сегменті інтернету. Про те, що отримані в борг гроші доведеться повертати з відсотками у встановлений договором термін, замислюються не всі. Після цього кредит своєчасно не погашається, і на нього починають нараховувати штрафи і пені. Сума боргу зростає стрімко. У МФО вона може в короткий термін збільшитися в кілька разів.

Маючи проблеми з кредитом що робити кожен вирішує по своєму. Частина позичальників відправляється в інша кредитна установа і бере нову позику. Деякі просто не замислюються про те, що погіршують своє і так жалюгідний фінансовий стан. Інші намагаються таким чином вийти з положення. Вони розплачуються за старим кредитом з нового.

Так чинити не можна. Ви не змогли розрахуватися за старим боргом. Він збільшився за рахунок відсотків і штрафних санкцій. Новий кредит повинен бути більше попереднього, а умови по ньому приблизно такі ж. Звідки впевненість, що це полегшить становище, незрозуміло. Проте, в юридичній практиці зустрічаються клієнти мають навіть по 50 кредитів, жоден з яких не виплачується.

Як тільки у вас з’явилися проблеми зі своєчасним погашенням позики, слід звернутися за юридичною допомогою. Кредитні адвокати знають, що робити коли багато боргів.

Чим боржника допоможе адвокат

Залежно від обставин, юрист запропонує клієнтові один із таких способів виходу з ситуації або їх комбінацію:

 • Реструктуризація.
 • Списання відсотків і штрафів, нарахованих незаконно. Іноді борг можна зменшити в кілька разів.
 • Затягування процедури винесення рішення про примусове стягнення боргу. Це дає від декількох місяців до декількох років, на пошук коштів для погашення боргу не за рахунок майна.
 • Пошук шляху погашення боргу “м’яким” способом. Наприклад, викуп прав вимоги за кредитом і повне його погашення за частину від суми боргу.

Зверніться в юридичну компанію ПІК, там підкажуть, як діяти в конкретних обставинах.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн