Юридична компанія «ПІК»

Прострочення по мікрозайму що робити

Пропозиції про отримання мікропозик переслідують нас практично на кожному кроці. Оголошення висять на стовпах і парканах, переслідують нас в інтернеті. Крім того, у кожного першого в кишені знаходиться кредитна карта, яка дозволяє отримати гроші, взагалі без проблем. Легкість отримання мікропозик штовхає українців на їх активне отримання. Куди гірше йде справа, коли приходить час платити. З’ясуємо, що робити якщо є прострочення по кредиту мікрофінансової організації (МФО) загрожує благополуччю позичальника.

Що робити, якщо у вас прострочення по кредиту МФО

Питання, що робити, для боржників по мікропозикам актуальний, тому що позики МФО, онлайн-кредити, позики по кредитних картах банків мають дві основні особливості:

 • Відсоткова ставка за такими кредитами істотно вище, ніж по позиках, що видаються банками в звичайному порядку.
 • Штрафи та пені нараховуються з першого дня прострочення і мають грабіжницький характер. Штраф за прострочення кредиту МФО може в найкоротші терміни збільшити розмір боргу в кілька разів. Частина мікрофінансових організацій, в договорах кредитування, навіть встановлює розміри штрафу, що порушують законодавство. Розрахунок будується на тому, що суми мікропозик порівняно невеликі, позичальника можна залякати, а звертатися в поліцію він не стане.

Штраф за прострочення і пені можуть так збільшити борг, що зайнявши, наприклад, на смартфон, позичальник може позбутися автомобіля. На поступки боржникам кредитори не йдуть, вони бажають отримати всю суму боргу разом зі штрафами і в найкоротший час.

Що робити, якщо прострочення по мікропозиці, багато хто починає замислюватися тільки після того, як цей факт трапився. Зазвичай, забудькуватим позичальникам про кредит нагадують колектори. Вони приходять додому, зустрічають біля під’їзду, дзвонять по ночах, повідомляють про наявність боргу всім знайомим і родичам.

Значна частина таких дій незаконна. Варто звернутися за допомогою до юристів. Шляхом скарг і заяв, незаконний тиск на позичальника буде припинено.

Тоді кредитори перейдуть до стягнення боргу за законом. Це означає арешт майна та подальшу його конфіскацію і розпродаж. Допускати цього ні в якому разі не можна. Взагалі не можна опускати руки. Потрібно боротися за свої права і благополуччя. За юридичною допомогою краще звернутися ще тоді, коли ви зрозуміли, що платити не зможете. Але навіть тоді, коли прострочення вже сталася, ще не пізно. Адвокати з кредитних питань мають багатий арсенал засобів для допомоги боржникам.

Чим ще боржникам МФО допоможуть юристи

Що робити, якщо прострочення по кредиту загрожує позичальникові розоренням, після вивчення конкретної справи, підкажуть юристи. Як вести себе боржникам, чи несуть загрози колекторів реальну небезпеку, зменшити втрати боржника щодо стягнення боргу в судовому порядку, все це і багато іншого ви зможете дізнатися, звернувшись за допомогою.

Кредит доведеться погасити в будь-якому випадку, але методи можуть бути різними.

Юридична компанія ПІК запропонує боржнику види звільнення від обов’язку і його погашення зі знижкою.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн