Що насправді буде якщо не виплачувати кредити в Україні
Засоби отримання інформації все більше переміщуються в інтернет. Саме там боржники, які не мають можливості своєчасно оплачувати кредити, шукають рецепти порятунку. Пошуковий запит: «що буде якщо не платити кредити відгуки» в українському сегменті інтернет з’являється все частіше. Ми хочемо донести цю інформацію до вас не як відгук простої людини, а як юридична компанія, яка знає проблеми боржників за кредитами не з чуток.
Відгуки зустрічаються різні, від просто некомпетентних до відверто шахрайських. В останньому випадку вам порадять звернутися в якусь каламутну контору, яка за гроші і абсолютно незаконним способом пообіцяє вам вирішити все за п’ять хвилин. Через три хвилини після оплати, ви не знайдете ні контори ні того хто обіцяв. З’ясуємо, що буде якщо не платити за кредитами і як законно не платити мікропозику або звичайний кредит.
Законодавство України про оплату боргів
Закон захищає кредиторів також, як і позичальників. Правильна відповідь на питання: як законно не платити мікропозику в Україні – ніяк. Якщо ви взяли кредит і кредитний договір, і нараховані відсотки не містять порушень законодавства, заплатити доведеться.
Є варіанти законного полегшення кредитного тягаря, але про них ми розповімо нижче. Зараз з’ясуємо, що відбувається з неплатником за кредитами, не в казках з інтернету, а в реальному житті.
Як діють відносно неплатників кредитори
Перший етап тиску на неплатників по кредитах проходить порівняно м’яко. Дзвонять і нагадують про необхідність внести платіж. Можуть навіть не повідомити, що всі штрафи і пені введені в дію і борг уже зріс.
Другий етап можна назвати колекторським. Не важливо власні співробітники кредитора або це співробітники сторонніх колекторських агентств, діють вони однаково. Позичальника прагнуть залякати і створити йому максимум проблем. Йому дзвонять ночами, зустрічають біля під’їзду, приходять на роботу і додому. Такому ж об’єму тиску можуть піддаватись рідні і близькі боржника. Завдання цього етапу змусити позичальника знайти кошти будь-яким способом. Хоч вкрасти, хоч взяти кредит у іншої мікрофінансової організації.Так, можна набрати кредитів і сісти в “калюжу.”
На третьому етапі, від не надто законних методів колекторів відходять. Кредитори подають в суд і розпродають майно боржника. Якщо не вживати заходів, оплатити доведеться не тільки тіло і відсотки по кредиту, а й штрафні санкції, які до цього моменту можуть перевершувати сам борг.
Як полегшити несення кредитного тягаря
Юристи не розкажуть вам, як не платити позику, але запропонують варіанти полегшення кредитного тягаря. Кредитний договір буде підданий аналізу на предмет порушення законодавства. Знайдуть, вдасться оскаржити в суді цілком або частково. У рідкісних випадках можна буде не платити взагалі. Найчастіше вдається зменшити борг в рази.
Є й інші методи: переговори з кредитором, викуп кредиту і погашення його на пільгових умовах, банкрутство. Що саме вам запропонують, стане ясно після аналізу вашої конкретної ситуації.
Ваша юридична компанія “ПІК”
Зв’язатися з нами можна за телефонами:
+38 095 150 05 01
+38 097 050 05 01
або залиште заявку прямо на сайті, ми вам передзвонимо.