Юридична компанія «ПІК»

ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ МФО УКРАЇНА

Позики міцно увійшли в життя українців, багато заплуталися в кредитах МФО, а ті, хто взяв позику вперше, зіткнулися з величезними відсотками і штрафами за прострочення і вже не можуть робити пролонгації. Більшість не можуть просто платити, за взятими раніше кредитами. Всіх цікавить, що буде, якщо не заплатити мікропозику і інші питання, пов’язані з кредитом в МФО.

Історії про це обросли чутками. Частина коментарів на форумах стверджують, що нічого не буде, інша частина описує жахи, з якими їм довелося зіткнуться після прострочення по оплаті. Де правда в цьому питанні, давайте розберемося, це думка експерта компанії “ПІК”.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЧИ МОЖНА НЕ ПЛАТИТИ МФО

Чи можна взяти кредит і не платити

Для тих, хто думає взяти кредит і просто не платити, вони пишуть в інтернеті приблизно такий запит: взяти кредит і не платити що буде? Якщо ви хочете додати проблем собі, мамі і татові, друзям і сусідам, колегам по роботі можете поставити такий експеримент. Знайдуть все ваше оточення і зацькують, задзвонять, їхнє життя не буде нудним, як і ваше.

Скільки днів можна не платити по кредиту

Так вийшло, що заплатити вчасно не вийшло. Виникає питання, скільки днів можна не платити кредит, відповідь проста, анітрохи. Відразу ж до вас будуть застосовані всі заходи: штраф, пеня, неустойка. Сума боргу зросте, колектора почнуть дзвонити відразу вам, потім усім іншим. 

Порада юридичної компанії “ПІК”

Візьміть собі на замітку: прострочення в оплаті кредиту навіть на один день призведе до незворотних наслідків і про справедливість тут мова не йде.

Ніякі вмовляння, вимоги і погрози боржника ні до чого не приведуть.

Що буде, якщо не виплачувати мікрозайм в Україні

Коли борг по кредиту виріс, багато хто схиляється до того, щоб зовсім перестати виплачувати кредит. Що буде, якщо не виплачувати мікрозайм?

Ситуація звичайно ж посилиться, крім звичних дзвінків вдень і вночі, вхід може піти стягнення за виконавчим написом нотаріуса і, як наслідок, арешт зарплати або грошей на рахунку, арешт всього майна, ну і колектора, точніше їх фізичний контакт з боржником і його родичами. Це не дуже ввічливі люди і навряд чи вашій мамі сподобається їхня компанія.

Що буде, якщо не оплачувати мікрозайм в Україні

Окрема категорія наших громадян має не один, а кілька мікрозаймів, є навіть по кілька десятків мікрозаймів, які правдами і неправдами виплачувалися місяцями і навіть роками. Що буде, якщо не оплачувати мікропозики?

Вам буде дуже важко, все, що ви прочитали вище можете сміливо помножити на кількість мікропозик. Різниця може бути тільки в рівні агресії, в залежності від компанії, є зовсім вже безпринципні, а є ті, що дотримуються деяких рамок пристойності.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ОПЛАЧУВАТИ МІКРОЗАЙМИ

Що буде, якщо не відповідати на дзвінки МФО в Україні

Після прострочення вам починають дзвонити, що буде, якщо не відповідати на дзвінки МФО? Вони знайдуть тих, хто відповість.

Знайдуть навіть далеких родичів, ви можете здивуватися, коли вам зателефонує ваш дядько, якого ви не бачили років п’ять і скаже, що йому телефонували по вашому кредиту. Звідки у МФО його номер? В наш час, коли у кожного був або є кредит, кредитна карта, профіль в соцмережі і інші підписки і додатки, знайти номер не важко. Другий момент, вам заарештують рахунок, картку з грошима, пенсію або зарплату, ви самі зателефонуйте в МФО.

Що буде, якщо не віддавати кредит, пише боржник в пошуковому рядку. Найбільш поширені запити:

 • що буде якщо не віддавати кредит в Манівео;
 • що буде якщо не віддавати кредит в Швидкогроші;
 • що буде якщо не віддавати кредит в Дінер;
 • що буде якщо не віддавати кредит в Сcloan;
 • що буде якщо не віддавати кредит в Аlexcredit;
 • що буде якщо не віддавати кредит в Мycredit;
 • що буде якщо не віддавати кредит в Sos credit;

Відповідь на всі ці запити одна, буде “погано”.

Порада юридичної компанії “ПІК”

МФО та колектори переходять всі мислимі і немислимі межі. Не тіште себе ілюзією про те, що вони перед чимось зупиняться.

Що може бути? Від дзвінків менеджера до арешту грошей на карті, від дзвінків вам до дзвінків сусідам по будинку. Ваш начальник може звільнити вас з роботи, а друзі відмовитися від вас. Ось, що буде, якщо не погасити мікрозайм. Проблема вийшла на рівень держави і Верховної Ради, законопроект про колекторську діяльність поданий і буде розглянуто, але поки ситуація рівно така, як написано вище.

Що робити боржнику МФО

Навіть у цій ситуації є вихід, юристи компанії “ПІК” успішно захищають боржників МФО навіть в ситуації, що склалася. Ми допомагаємо списати штрафи, відсотки і пеню. Мінімізуємо ризики арешту зарплати і пенсії, грошових коштів боржника та майна. Знижуємо тиск з боку колекторів і можемо закрити кредит з максимальною знижкою для своїх клієнтів, що підтверджено відгуками про компанію.

Що буде якщо не платити мікрозайм? 

Що буде за прострочення кредиту!? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн