Юридична компанія «ПІК»

ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ МІКРОЗАЙМ ВЗЯТИЙ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

Мікрофінансові організації (МФО), зуміли заплутати в своїх мережах безліч українців. Кредити в них видають практично кожному бажаючому, зате умови кредитування грабіжницькі. Прагнучи вирішити нагальні проблеми, умов позичальники не читали. Тепер настав час розраховуватися, і настало «похмілля».

Питання, що буде якщо не виплачувати кредит, в великих кількостях зустрічаються в інтернеті. Відповіді достовірні тільки в тій частині, де розповідається, як після тривалих поневірянь вдалося знайти гроші і розплатитися. Чудові позбавлення від боргу — вигадка. Дізнаємося, що буде з неплатниками і хто може допомогти вирішити проблему з найменшими можливими витратами.

Що чекає неплатника мікропозики

На питання, що буде якщо не платити онлайн кредит, можна відповісти коротко — вас обдеруть, як липку. Але ми розширимо відповідь, щоб було чітко зрозуміло, що очікує неплатника.

З першого дня прострочення платежу будуть введені в дію всі драконівські штрафні санкції. Штрафи по мікрокредитах такі, що сума боргу зростає, як сніговий ком.

Потім до вас прийдуть колектори. Вони будуть дзвонити вночі і описувати незавидне майбутнє: ви і ваша сім’я бомжі, що живуть милостинею. До речі, таке майбутнє можливо, але на наступному етапі збору боргів.

На колекторському етапі вас просто залякують і ганьблять. Про борг розкажуть всім, кому можна, від вашого начальника і закінчуючи прибиральницею сусіднього магазину. Всі ці люди почнуть на вас дивитися з побоюванням і цуратися, як чумного.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ МІКРОЗАЙМ

Як себе поводити з колекторами

Як боротися з колекторами МФО? Та дуже просто — фіксуйте всі порушення закону показаннями свідків і відеозйомкою.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Якщо колектори “пресують” вас щодо боргу за мікрозаймом, і вам вдалося зібрати докази, вирушайте з цими доказами в поліцію”.

Якщо колектори настільки дурні, що дозволять вам зібрати ці докази, там відкриють справу, яка закінчиться штрафом. Але проблема боржника не вирішиться — борг-то він не погасив.

Що зрештою буде при несплаті мікропозики

Що може бути якщо не платити мікрозайм? В кінцевому підсумку, на боржника подадуть до суду, і виграють процес. Інший варіант, ще простіше – нотаріальний напис. Відправляється до виконавця і відкриють провадження, арештують зарплату і рахунок, можна реально стати бомжами, позичивши в МФО на хороший смартфон..

Що робити боржникам

Якщо ви відчуваєте, що платити не вдасться, а кредити МФО починають вас заплутувати, як щупальця восьминога, потрібно шукати захисту й допомоги. Надати її можуть юридичні компанії, що захищають боржників.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Хороший варіант вирішення проблеми з боргом по мікрозайму – його викуп у кредитора і погашення на пільгових умовах. Цей варіант варто розглядати в першу чергу”.

Проблема в тому, що таким способом надавати допомогу в погашенні кредиту Україна дозволяє фірмам, що мають ліцензію на факторинг. У хороших юридичних компаній такі фірми є. Є шанс, що ви погасите кредит повністю, сплативши лише частину боргу.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ МІКРОПОЗИК В УКРАЇНІ

Якщо цей спосіб не спрацює, юристи зуміють запропонувати інші варіанти дій. Арсенал у них багатий. Треба тільки запитати, що допоможе саме у вашій ситуації.

Що буде якщо не платити онлайн кредит? 

Що буде якщо не платити мікрозайм!? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн