Юридична компанія «ПІК»

ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ МІКРОЗАЙМИ

Якщо не платити мікрозайм, таке питання зустрічається в інтернеті, в соціальних мережах та на форумах. Відповіді достовірні тільки в тій частині, де розповідається, як після тривалих поневірянь вдалося знайти гроші та розплатитися. Чудові рятування від боргу — вигадка. Дізнаємось, що буде з неплатниками і хто може допомогти вирішити проблему з найменшими можливими витратами.

Що буде, якщо не платити за мікрозайм

На питання, що буде, якщо не платити кредит мікрозайм, можна відповісти коротко – вас “обдеруть, як липку”. Але ми розширимо відповідь, щоб було чітко зрозуміло, що чекає на неплатника.

З першого дня прострочення платежу буде введено в дію всі “драконівські” штрафні санкції. Штрафи за мікрокредитами такі, що сума боргу зростає, як снігова куля. Потім до вас прийдуть колектори. Вони будуть дзвонити вам і описувати незавидне майбутнє: ви і ваша сім’я БОМЖі, які живуть на милостиню. До речі, таке майбутнє можливе, але наступного етапу збору боргів. На колекторському етапі вас просто залякують і ганьблять. Про обов’язок розкажуть усім, кому можна, від вашого начальника та закінчуючи прибиральницею сусіднього магазину. Всі ці люди почнуть на вас коситися з побоюванням і цуратися, як чумного.

До відома! В Україні діяльність колекторських компаній регулюється НБУ, саме туди слід писати скарги.

Що, якщо не платити мікрозайм

Мікрофінансові організації (МФО) зуміли заплутати у своїх мережах безліч українців. Кредити в них видають практично кожному бажаючому, проте умови кредитування грабіжницькі. Прагнучи вирішити нагальні проблеми, умов позичальники не читали. Тепер настав час розраховуватися, і настало «похмілля».

Що можливо якщо не платити мікрозайм? Зрештою, на боржника подадуть до суду та виграють процес. Інший варіант ще простіше – нотаріальний напис. Вирушать до виконавця і ровадження, заарештують зарплату та рахунок, можна реально стати БОМЖом, позичив у МФО на гарний смартфон.

Совет юридической компании «ПИК»

Виконавчий напис нотаріуса може бути зроблений тільки на нотаріально завіреному кредитному договорі, він є незаконним на електронних договорах і його можна оскаржити.

Що буде, якщо не платити за мікрозайми

Що можуть зробити мікрозайми якщо не платити, краще не знати. Якщо ви відчуваєте, що платити не вдасться, а кредити МФО починають заплутувати вас, як щупальця восьминога, потрібно шукати захисту і допомоги. Надати її можуть юридичні компанії, які захищають боржників. Один із варіантів вирішення проблеми – мирова угода та погашення мікропозики на пільгових умовах. Є шанс, що ви погасите кредит повністю, заплативши лише частину боргу.

Якщо цей спосіб не спрацює, юристи можуть запропонувати інші варіанти дій. Арсенал у них багатий. Потрібно лише спитати, що допоможе саме у вашій ситуації.

Якщо не платити кредит?

Якщо не платити кредит, що буде!? Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі

 • Людмила

  01.12.2021 в 15:32

  Доброго дня! Хочу запитати , чи можна йти на банкруцтво, якщо богр по мфо майже 200000(це тіло)? Але дуже переживаю, що заберуть квартиру(66м. квадратних) . Чи все таки краще пробувати домовлятися і виплачувати? Підкажіть будь ласка.

  Відповіcти
  • Юридична компанія «ПІК»

   01.12.2021 в 16:21

   Людмила, будь ласка зателефонуйте. Банкрутство можливе за спрощеною процедурою але потрібно більше інформації. Можливо краще буде посписувати борги і домовитись з МФО.

   Відповіcти
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн