img Викуп авто з банку - надійна компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Як викупити автомобіль у банку

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

В Україні ходить багато чуток про продаж банківського конфіскату. Часто говорять про те, що придбання автомобілів, конфіскованих банками, дуже вигідно комерційно. Нібито банки продають їх за півціни. З’ясуємо, чи так це, і як відбувається викуп авто з банку.

Як банки конфіскують машини боржників

Банк – це комерційна установа, яка працює заради прибутку. Розраховувати на те, що співробітники банків увійдуть в положення неспроможного боржника не доводиться. При виникненні проблем з виплатами по кредиту, краще відразу звернутися до юристів, що спеціалізуються на таких проблемах. Тоді, можливо, позичальникові запропонують варіанти вирішення проблеми з мінімальними витратами.

Конфісковано може бути не тільки майно, що є заставою по кредиту, але і будь-яке інше майно боржника. Таким чином, викуп авто з банку не обов’язково означає, що машина перебувала в заставі по автомобільному кредиту.

Хто зацікавлений купити автоконфіскат

Інформація про наявність у банків конфіскованих машин і їх продажу розміщується на сайтах кредитних установ і стікається на ряд майданчиків в інтернеті, які торгують машинами. Аналіз представлених там цін показує, що викуп авто з банку із значним дисконтом неможливий. Авто пропонують за ринковими, а іноді і завищеними цінами. Таким чином, покупка автомобіля, конфіскованого у позичальника банком можлива, але конкретного фінансового інтересу для комерсантів вона зазвичай не представляє.

Єдиною зацікавленою особою може бути сам позичальник, який хоче викупити свій автокредит, а не сам автомобіль у кредитора. За сприятливих обставин закрити автокредит можна з дисконтом до 80% суми боргу.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голоса, в среднем: 4.8 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img