img Захист від банків та колекторів - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Чи вдасться захиститися від дій працівників банків та колекторських агентств

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Українці, які відчувають труднощі з виплатою взятих кредитів, не з чуток знайомі з пресингом банківських структур і колекторських агентств. Тільки на початку кредитори діють коректно. Надалі вони починають тероризувати боржників:

 • нічні дзвінки, з нагадуванням про борг;
 • повідомлення про борг родичам і на роботу;
 • несподівані візити кредиторів «в гості»

– далеко не повний перелік способів впливу на боржника. Особливо жорстко тиск здійснюють колектори. Деякі позичальники починають побоюватися за своє здоров’я і життя. З’ясуємо чи можливий захист від банків і колекторів.

Чи можна не платити борги на законних підставах

Якщо позичальник взяв кредит, його доведеться повернути. Існуючі на побутовому рівні чутки про якісь законних варіантів несплати боргу насправді не відповідають. В кінцевому підсумку кредитор:

 • Подає на позичальника до суду.
 • Виграє справу.
 • Заарештовує і розпродає майно боржника «з молотка».

Захист від банків та колекторів може будуватися тільки на інших принципах. Слід вивчити всю документацію, пов’язану з боргом юридично. Іноді в ній припускаються помилок, які дозволяють опротестувати договору і визнати їх юридично нікчемними.

Другий напрямок захисту – юридично грамотна фіксація всіх порушень, що допускаються працівниками кредиторів. Іноді ці порушення дозволяють звернутися до суду або до поліції із заявою про порушення прав боржника. В цьому випадку, кредитори стають більш поступливими і можуть списати борг або його частину.

Де позичальникові шукати захисту

Грамотний захист від банків і колекторів передбачає обов’язкову наявність глибоких юридичних знань і досвіду в представленні інтересів в судах та різних органах. Більшість українців таких знань і досвіду не мають. Рекомендуємо звернутися за допомогою в юридичні компанії, що спеціалізуються на захисті інтересів позичальників.

Юристи таких компаній, вироблять тактику захисту інтересів клієнта, зможуть запропонувати йому варіанти вирішення проблеми боргу. Такі варіанти існують і їх кілька. Після підписання договору, юристи зможуть представляти ваші інтереси і позбавлять вас від неприємного спілкування з кредиторами.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img