img Допомога з проблемним кредитом в Україні - юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Юридична компанія «ПІК»: вирішення спорів з кредитором

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Іноді в силу різних обставин позичальник не може продовжувати виплати по кредиту. Навіть якщо він здійснює платежі, але робить це із запізненням, банк все одно принесе випадок до проблемних. У таких ситуаціях у кредитора є план заходів щодо повернення грошей. І якщо почнеться все з нав’язливих телефонних нагадувань від менеджерів банку, то закінчиться може судом, передачею боргу колекторам і навіть повним відчуженням майна боржника. Юридична компанія «ПІК» має глибоку експертизу у вирішенні подібних суперечок і позбавляє від проблемних кредитів сотні клієнтів.

Допомога з проблемним кредитом

Боржники не завжди добре знайомі зі своїми правами, а коли над головою нависає дамоклів меч неоплаченого кредиту, можуть приймати необдумані рішення, які призводять до ще більших фінансових проблем. Тому в суперечках з кредитором не зайвим буде звернутися за допомогою до фахівців. Досвідчені юристи не тільки допоможуть позбутися від будь-яких фінансових зобов’язань перед банком, колекторами та виконавчою службою, але і значно зменшити суму боргу. Залучаючи професіоналів, позичальник зміцнює свої позиції і підвищує шанси успішного результату. Звичайно ж, повністю уникнути сплати боргу не вийде, але зробити це на своїх умовах куди приємніше.

Закрити кредит з дисконтом

Юрист наперед розуміє кроки кредитора і володіє законними інструментами тиску на банк. Він може врятувати заставне майно від відчуження, домогтися вигідних умов погашення та заощадити позичальнику до 60% від суми боргу. Відповідна стратегія визначається індивідуально, виходячи з умов кредитного договору та етапів спору. Якщо банк вже домігся судового рішення, і справа дійшла до виконавчої служби, застава буде виставлена на аукціон «СЕТАМ». Навіть на цьому етапі можна допомогти боржнику, зупинивши торги або викупивши заставу на третю особу.

Рішення проблем з кредитом

Маючи труднощі з погашенням кредиту, не варто ігнорувати проблему. Закриваючи очі на борги перед банком, позичальник ризикує позбудеться не тільки застави, а іноді і іншої власності. Кредитор може створити боржникові і додаткові проблеми. Наприклад, арешт майна або заборона на виїзд за кордон. Щоб не доводити справу до крайності, краще якомога раніше звернутися за допомогою до професіоналів. Юридична компанія «ПІК» допомогла закрити проблемних кредитів на загальну суму понад чверть мільярда гривень.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 4.7 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img