img Іпотечний кредит - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Викуп іпотечного кредиту у колекторів

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Пошуковий запит «виселення з квартири за борги Україна» все частіше з’являється в українському сегменті мережі інтернет. Причина в тому, що банки, що видавали іпотечні кредити проблемним позичальникам, активно розпродають права вимоги за такими кредитами. Борги купують колекторські агентства, які діють жорстко і грубо. До цього можна додати величезну кількість реалізованих прав вимоги ліквідованих банків, вони теж дісталися колекторам.

Завдання колекторів в короткі терміни отримати борг. У проблемних позичальників створюється відчуття, що ніякого іншого виходу з ситуації, що склалася, немає і їм належить виселення з квартири за борги по кредиту. Не опускайте руки, з будь-якої ситуації є, як мінімум, два виходи. З’ясуємо, як викупити свій іпотечний кредит у колекторів зі знижкою.

Як колектори купують борги, і як вони діють потім

Колекторські агентства набувають борги зі знижкою від їх номінального значення. Залежно від самого кредиту, позичальника, методу покупки боргу знижка може становити від 20 до 80% від номінального боргу. Саме різниця між ціною покупки прав вимоги за кредитом і реально отриманими з позичальника сумами стає прибутком колекторів.

Отримання боргу колекторами можна розділити на 3 етапи:

  1. Етап психологічного пресингу. На цьому етапі колектори різними способами залякують позичальника, розраховуючи на те, що він знайде кошти і повністю покриє борг.
  2. Етап стягнення боргу в законному порядку. На справжній кримінал колектори зазвичай не йдуть, і якщо психологічний тиск не набув ефекту, звертаються до суду. Отримавши позитивне для себе судове рішення, колектори, через виконавчу службу, арештовують майно боржника, конфіскують його і розпродають на торгах.
  3. Ухвалення іпотечного майна боржника на баланс по іпотечної застереження, як варіант стягнення, все частіше використовується колекторами.

Для позичальника, що зазнає фінансових труднощів, потрібно усвідомити два моменти:

  1. Колектори купують борг зі знижкою, а отже можуть отримати прибуток, навіть не отримавши повної суми боргу. Відповідно, вони мають можливість зробити знижку і позичальнику.
  2. Отримання боргу в судовому порядку займає місяці, а іноді роки. Весь цей час, витрачені на покупку прав вимоги гроші, лежать мертвим вантажем. Майна боржника може не вистачити на покриття боргу. Адвокати позичальника можуть знайти можливість виграти процес. Суд це завжди невизначеність. Гроші цього не люблять, і колектори хочуть отримати прибуток, як можна швидше.

Правильна відповідь на питання про те, що робити якщо колектори викупили борг, звучить так – вступити з ними в переговори, і постаратися погасити свій борг із знижкою. Всі підстави вимагати знижку у позичальника є. Але колектори не люблять поступатися боржнику. Крім того, щоб вести переговори, позичальник повинен повідомити колекторам, що певна сума грошей у нього є. Великий ризик, що колектори спробують отримати цю суму, а потім стягнути і залишок боргу.

Як викупити свій борг у колекторів

Щоб зберегти квартиру, погасити борг і заощадити на цьому, позичальникові потрібна кваліфікована юридична допомога. Зверніться в юридичну компанію “ПІК”. Профіль її діяльності – захист прав боржників. Юристи компанії мають контакти з колекторськими агентствами і здатні провести з ними результативні переговори про погашення кредиту зі знижкою.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img