img Викуп кредиту ВТБ банку на торгах - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Чи вдасться зі знижкою погасити кредит, виданий банком ВТБ

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

З кінця 2018 ВТБ-банк знаходиться в стадії ліквідації. Всі його активи, в тому числі і права вимоги за виданими банком кредитами, розпродаються для погашення наявних у фінансовій організації боргів. З’ясуємо, які можливості відкриваються перед позичальниками, і як відбувається викуп кредиту ВТБ банку на торгах.

Як продають кредити банку ВТБ

Права вимоги за кредитами банків, що ліквідуються, в тому числі і банку ВТБ, продають на аукціонах, що проводяться за голландською схемою. Торги відбуваються в інтернеті, і проводяться в 3 етапи.

  1. Перший етап називається голландським. Кредит виставляється за 100% номінальної вартості. Через певні проміжки часу його ціна знижується на 1%. Максимум знижки може скласти 80%. Перемагає в голландському етапі той, хто першим погодиться на сталу ціну.
  2. На другому етапі використовуються закриті ставки. Решта учасників можуть запропонувати ціну вище, ніж встановилася на голландському етапі.
  3. На третьому етапі цінові пропозиції розкриваються. Перемагає той, хто запропонував більше, якщо переможець голландського етапу не побажає запропонувати ще більшу суму.

Викуп кредиту ВТБ банку на торгах голландського аукціону доступний всім, крім самого позичальника та його поручителя. Щоб купити свій кредит, в схемі необхідний посередник.

Хто допоможе позичальникові

Юридична компанія ПІК з 2014 року відстоює інтереси позичальників. Юристи компанії мають величезний досвід в погашенні кредитів на пільгових для позичальника умовах. Фахівці ПІК неодноразово брали участь в голландських аукціонах і знають як перемогти на них, отримавши максимум можливої знижки. Після виграшу аукціону, компанія ПІК погашає кредит свого клієнта на обумовлених раніше умовах. Викуп кредиту ВТБ банку на торгах і його погашення відбудуться на зрозумілих для вас умовах.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img