img Викуп кредитної заборгованості - надійна компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Продаж прав вимоги в Україні

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Згода позичальника на зміну власника прав вимоги по кредиту не потрібно. З’ясуємо, хто купує борги, і як відбувається викуп кредитної заборгованості.

Продавці та покупці кредитів

Незбалансована кредитна політика і економічна криза в країні призвели до того, що українські банки розділилися на дві групи:

  1. Продовжують роботу.
  2. Знаходяться в стадії ліквідації.

Працюючі банки, прагнуть позбутися від проблемних кредитів, так як вони погіршують їх показники і можуть привести до банкрутства. Вся власність, в тому числі і права вимоги за кредитами, банків знаходяться в стадії ліквідації реалізується на торгах. Таким чином, пропозицій з продажу кредитів на українському ринку досить.

У всіх випадках викуп кредитної заборгованості відбувається зі значною знижкою. Для діючих банків знижка від номінального боргу становить від 20 до 80%, залежно від конкретного кредиту і ймовірності його стягнення. Права вимоги ліквідованих банків продають на, так званих, голландських аукціонах. Вони проходять із зниженням ціни, і максимальна знижка 80% від номінального боргу.

Основними покупцями боргів, колекторські агентства. Ці організації набувають борги зі знижкою і існують на різницю між ціною покупки кредиту і реально отриманими за нього грошима.

Чи вдасться вигідно викупити власний кредит

Викуп кредитної заборгованості самим боржником можливий. Однак, в залежності від того, до якої групи належить кредит, що видав банк, застосовуються різні схеми.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img