img Викуп боргу у банку - надійна компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Придбання банківських боргів

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Банки продають проблемні борги. Набувають їх колекторські агентства, які існують на різницю між сплаченою кредитору ціною і реально стягнутими з боржника грошима. Звісно, банки продають кредити зі знижкою, яка коливається між 20 і 80% від заборгованості. Виникає питання про те, чи може позичальник сам купити борг і заощадити. З’ясуємо, як відбувається викуп боргу у банку.

Як банки продають борги

Частина українських банків не витримала випробування кризою і знаходиться в стадії ліквідації, інші банківські установи продовжують працювати. Проблемні кредити – «поганий» актив, в будь-якому випадку. Однак схема, по якій відбувається викуп боргу у банку, залежить від того, чи продовжує він працювати.

Є дві схеми придбання прав вимоги і погашення кредиту зі знижкою:

  1. Все майно ліквідованих банків, в тому числі і права вимоги, розпродаються на голландських аукціонах. На цих торгах ціна лота знижується на 1% через певні проміжки часу. Максимальна знижка – до 80% боргу.
  2. Діючі банки самостійно вирішують, які кредити і кому продавати, а які стягувати. Єдине обмеження, неможливість викупу свого власного кредиту зі знижкою особисто, а тільки через фінансову компанію. Залежно від обставин, знижка 20 – 80% боргу.

Як максимально заощадити, купуючи свій борг

Викуп боргу у банку – відповідальний захід, в якому покладатися на удачу не слід. Позичальнику необхідно, з одного боку погасити борг, а з іншого заощадити на цьому. Деякі компанії, і ПІК зокрема, придбали ліцензії на факторинг. Це дозволяє діючи в інтересах клієнта, викуповувати і гасити борги.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img