img Викуп боргу у банку - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Чи зможе позичальник купити у банку свій кредит зі знижкою

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Проблема невиплачених кредитів відома багатьом українцям. Ті, хто не може своєчасно сплачувати внески, шукають можливості полегшити борговий тягар. Зазнають труднощів і самі банки. Невиплачуємі кредити погіршують їх звітність і загрожують руйнуванням. Тому банки продають права вимоги за такими кредитами колекторським агентствам зі значною знижкою. З’ясуємо, чи можливий викуп боргу у банку самим позичальником.

Що говорить законодавство про викуп банківських боргів

При продажу проблемного боргу, банки дають колекторським агентствам знижку від 20 до 80% номінальної суми заборгованості. Звісно, багато позичальників воліли б купити права вимоги по кредиту з такими знижками самостійно. Комусь знижка допомогла б заощадити, а когось і просто врятувала б в безвихідній ситуації.

Однак викуп боргу у банку самим позичальником заборонений законодавством. Більш того, не можуть викуповувати такі борги і поручителі по кредитах. Причина в тому, що видача в борг однією суми, а погашення кредиту за меншу, несе в собі гігантські корупційні ризики. Відповідно, щоб викупити свій борг, в схему потрібно включити третю особу – посередника. За українським законодавством, такий посередник повинен мати ліцензію на колекторську діяльність або, як її називають правильно, факторинг.

Де позичальникові шукати допомоги

Якщо планується викуп боргу у банку зі знижкою, потрібно знайти посередника, який викупить кредит і погасить його на обумовлених заздалегідь умовах. Звертатися в колекторські агентства з такою пропозицією не рекомендується. Їх профіль – заробіток на проблемах банків і їхніх боржників.

Зверніться в юридичні компанії,які захищають права та інтереси позичальників. Кращі з таких компаній спеціально придбали ліцензії на колекторську діяльність, щоб бути посередником при купівлі банківських кредитів. Придбала ліцензію на факторинг і компанія ПІК.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img