img Юридична консультація по кредитуванню - юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Куди звернутися за допомогою при проблемах з кредитами

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Менталітет середнього українця передбачає звернення за кваліфікованою юридичною допомогою тільки тоді, коли його вже потрібно рятувати. Набагато розумніше вивчити питання та отримати консультації ще до прийняття рішення. Звичайно, це відноситься і до рішень, які приймаються і в фінансовій сфері.

Чому позичальникам потрібна юридична допомога

Протягом близько 10 років бум споживчого кредитування і подальше падіння курсу гривні, призвели до того, що проблема неплатежів по кредитах стала масовою. Українці, чий рівень доходів знизився, не можуть своєчасно проводити платежі і, часто, не знають, як вирішити проблему. Відповідь на це питання проста – слід звернутися за допомогою до фахівців.

Юридична компанія ПІК заснована юристами, які теж свого часу постраждали від падіння курсу національної валюти, але зуміли вирішити свої проблеми в рамках українського законодавства. Тепер вони діляться своїм досвідом і надають реальну допомогу позичальникам, у яких виникли проблеми. Головне не впадати у відчай, з кожної ситуації знайдеться прийнятний вихід.

Хто надасть боржникам кваліфіковану допомогу

Юридична компанія ПІК глибоко заглядає в усі обставини вашої справи і пропонує варіанти захисту прав своїх клієнтів. Можливими варіантами є:

  • Оскарження кредитних договорів цілком або частково. Можливо оспорювання іпотечного застереження в договорах кредитування, спираючись на яку кредитори переоформлюють майно на себе і продають його без згоди позичальника і суду.
  • Викуп проблемних кредитів в інтересах клієнта зі знижкою, яка іноді доходить до 80% від суми заборгованості.

Існують і інші варіанти. Наші юристи запропонують їх, після ретельного вивчення виниклої проблеми.

Юридична консультація по кредитуванню в Києві від компанії ПІК передбачає можливість звернення за допомогою і до того, як ви прийняли рішення про позику. Звертайтеся до нас і ви заздалегідь будете попереджені про всі проблеми, які можуть виникнути.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img