img Викуп кредиту на торгах - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Хто може викупити кредит на торгах

Кількість проблемних кредитів зростає. Українці не справляються з узятими на себе зобов’язаннями і шукають шляхи вирішення проблеми. Одним з варіантів є придбання прав вимоги за кредитом зі знижкою. З’ясуємо, чи вдасться погасити свій кредит за суму, меншу, ніж номінальний борг, і як відбувається викуп проблемних кредитів.

Чому кредитори готові дати знижку при погашенні позики

Наявність великого портфеля проблемних кредитів погіршує показники банку. При незадовільних показниках банк не може претендувати на допомогу НБУ і ризикує втратити ліцензії. Тому від кредитів, які і так не виплачуються, банки прагнуть позбутися шляхом їх продажу зі знижкою. Набувачами прав вимоги по таких позиках стають факторингові компанії або, як їх частіше називають, колектори.

Суть діяльності колекторів полягає в покупці боргу зі знижкою і примусі позичальника до його виплаті повністю. На різницю між сплаченою і отриманою сумою колектори і існують. Іноді колекторські фірми погоджуються погасити позику зі знижкою, за умови, що погашення відбудеться швидко, а сума їх влаштує. Безпосередньо купити свій борг у банку не можна, так як це може бути кваліфіковано, як корупція. За те деякі юридичні компанії, що допомагають боржникам, і ПІК зокрема, спеціально придбали ліцензії на факторинг. Звернувшись в такі фірми, ви зможете, за їх посередництвом, погасити борг із знижкою.

Але основною темою статті є торги по кредитах. На торгах продаються проблемні кредити, банків знаходяться в процесі ліквідації, за рахунок виручених коштів, погашаються борги ліквідованих фінансових організацій перед своїми кредиторами.

Як продають кредити, і чи вдасться їх купити

Правила, за якими відбувається викуп кредиту на торгах , змінилися на початку 2018 року. Раніше борги продавали за класичною схемою:

 • Кредит виставлявся зі знижкою.
 • Переможцем аукціону ставав той, хто пропонував найбільшу суму.

Тепер використовується схема голландського аукціону. Кредит виставляється на торги за 100% номіналу. Далі, схема аукціону виглядає так:

 • Голландський етап. Через певні проміжки часу ціна лота опускається на 1%. Переможцем етапу стає той, хто першим погодиться сплатити сталу ціну.
 • Етап закритих ставок. Переможець голландського етапу в ньому не бере участь. Решта учасників торгів, можуть запропонувати свою ціну за лот, що перевершує ту, що встановилася на голландському етапі.
 • Етап відкритих ставок. Цінові пропозиції розкриваються. Перемагає той, хто запропонував більше або переможець голландського етапу, якщо він готовий перебити ціну конкурента.

Максимальна знижка на голландському аукціоні може досягати 80%. Викуп кредиту на торгах можливий і самим позичальником. Однак, важливо не упустити потрібний вам лот і не переплатити за нього. Для цього потрібно мати необхідний досвід. У співробітників компанії ПІК такий досвід є. Зверніться до нас за допомогою, і вона буде надана.

Залишити заявку

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Хочу выразить благодарность компании "ПИК". Ребята, вы профи!!!! Вы первые сообщили мне о намерении банка выставить право требования за кредитом на аукцион, и я вам доверилась. Работа была проведена в несколько этапов, каждый из этапов сопровождался сотрудником вашей компании, и в очень тактичной доступной форме сотрудник объяснял каждый этап. Никаких предварительных платежей компания не требует, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Было очень приятно сотрудничать с Егором , который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе, а также с Русланом, Ириной и Николаем за юридическое сопровождение сделки. Ребята, еще раз огромное спасибо!!! Желаю всей команде "ПИК" успешной работы, всех благ и доверия от людей!

  thumb Яна Титова
  5/31/2019

  review rating 5  Хочу выразить благодарность компании ЮК ПИК и всем её профессиональным сотрудникам, в особенности Елене и Николаю!!! Спасибо вам огромное за проделанную работу на высшем уровне, имея один процент из ста они помогли выкупить наш лот на аукционе, затем заключить сделку с банком. Вы являетесь профессиональным щитом для обычных людей-подготовка документов, сопровождение на каждом шагу, я ни о чём не переживала, везде и всюду закрывала тыл эта компания!!! О работе-всё прозрачно, стабильно, профессионально и совершенно! Всегда будут с вами на связи-выслушают, подскажут и вместо вас сделают, "высший пилотаж"!!!Спасибо за поддержу моральную и физическую! Желаю вам успехов, профессионального роста и доверия от людей!!!

  thumb Olga Muzyka
  5/28/2019

  review rating 5  От сотрудничества с компанией "ПИК" остались только положительные впечатления. Профессионализм, компетентность, порядочность, внимательность при работе с клиентами на высшем уровне. Ни за что не переживали, обо всём позаботились сотрудники компании. Была очень позитивная атмосфера во время работы. Отдельная благодарность за ответственное отношение к своей работе Егору, который занимался выкупом права требования по кредиту на аукционе, а также Николаю и Ирине за юридическое сопровождение во время сделки. Приятно было иметь дело с профессионалами, которым можно доверять. Успехов вам и много благодарных клиентов! Рекомендую компанию "ПИК" всем, кто хочет решить свою проблему с минимальными затратами времени, а главное - без нервов.

  thumb Elena Penzeva
  5/14/2019

  review rating 5  Выражаю благодарность юр. компании ПИК за оказанные услуги по выкупу кредита и сопровождение данного проекта от момента обращения в банк и до снятия обремений по имуществу. Которое вчера было снято. Сотрудники компетентны в делах за которые беруться и доводят до желаемого результата. Спасибо всей команде ЮК ПИК и успехов по достижению высоких результатов в Вашей работе!

  thumb Геннадий Дзюба
  4/16/2019
 • review rating 5  Хочу поблагодарить компанию "ПИК" за профессионализм и слаженность в работе. Хотелось бы отметить профессионализм сотрудников. Они очень корректны и внимательны при работе со своими клиентами, пунктуальны, креативны, въедливы и аккуратны в исполнении,. Было очень приятно сотрудничать с руководителем отдела по работе с прозорро - Егором, который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе по проблемному кредиту. Ситуация решилась в мою сторону, за что еще раз хочу сказать -Спасибо!

  thumb Сергей Кучерук
  2/01/2019
Залишити відгук в Google
Залишити відгук в Facebook

Поділитися статтею в соц. мережах

Будь ласка, поставте оцінку статті

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 голоса, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img