img Кредит купила ФІНКОМПАНІЯ - компанія з кредитних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Кредит купила ФІНКОМПАНІЯ

Що робити, якщо кредит купила фінансова компанія, такий запит в українському сегменті інтернету задають все частіше і якщо ви читаєте цей матеріал, можливо і ваш кредит купила факторингова компанія або фінансова компанія, в простолюдді-колектора.

Де фінкомпанії купують кредити і як це відбувається

Однозначно робота фінансових компаній орієнтована на отримання прибутку, поштовхом до їх теперішнього розвитку послужили три фактори:

 1. Ліквідація великої кількості банків в Україні.
 2. Велика кількість мікропозик виданих населенню.
 3. Комерційні банки позбавляються від проблемних активів.

Борги банків в стадії ліквідації купують на аукціонах, організованих ФГВФО, якщо у вас був борг в одному з банків, його однозначно продали і у вас вже новий кредитор.

Мікропозики продають колекторам фінкомпанії видають кредит, якщо ви в простроченні більше 90 днів, у вас теж новий кредитор.Це теж фінансова компанія, але її спеціалізація, стягнення простроченої заборгованості.

Комерційні банки також створили свої факторингові компанії і також розпродають на зовнішні, за прийнятну суму.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ: ЗАХИСТ БОРЖНИКА ВІД СТЯГНЕННЯ

Як фінансові компанії стягують борги

Якщо ваш кредит вже у колекторів, не думайте, що ваше життя не зміниться. Чи не платив банку 10 років і далі буду, не виплачував мікропозику і не буду не платити. Це бізнес, не банк з менеджерами на роботі. Робота кипить і балансує на межі законності, особливо у випадку з мікрокредитами. Потрібно розуміти, що вони підуть в наступ і поки з вами мило розмовляє менеджер компанії і ви обіцяєте йому погасити найближчим часом кредит по іпотеці, ваша квартира вже переоформлена на фінансову компанію і через місяць вони будуть вас виселяти, а не домовлятися. Або відкрили виконавче провадження і наклали арешт, опишуть і розпродадуть все що у вас є, ще й залишитеся винні.

Які будуть наслідки стягнення боргу

Найбільші ризики у забезпечених заставою кредитів, тут втрата майна дуже велика будь то автомобіль або нерухомість. У боржників по мікропозикам ситуація відрізняється, це в основному психологічний пресинг який цілком може закінчиться рішенням суду і відкриттям виконавчого провадження.

У цілому, стягнули або не стягнули з вас борг, наслідки:

 • відкрито виконавче провадження, це плюс 10% до боргу;
 • накладено арешт на все майно, нічого не продати, не купити;
 • реєстр боржників, кредит не взяти, нічого не продати;
 • заборона на виїзд, в реєстрі прикордонної служби;

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ: АРЕШТИ І РЕЄСТРИ

Що робити якщо кредит купила фінансова компанія

Відповідь однозначна, домовлятися. Як домовитись з фінансовою компанією, самостійно або за допомогою адвоката, юридичної компанії, вирішувати вам. Піти в глуху оборону не вийде, про вас не забудуть і не пробачать вам борг. Результат домовленостей у більшості залежить від позиції та можливостей переговірника, радимо вам не помилитися з вибором.

Як можна закрити питання з проблемним кредитом

 1. Судитися з новим кредитором, так це можливо, довго, але результат буде один-ви програєте. Витратите гроші на адвоката, юриста, суди. Зможете користуватися майном, ще певний час.
 2. Викупити сам борг зі знижкою, яка буде ціна викупу, залежить від конкретного випадка. Є застава чи ні, суми боргу, складності стягнення і т.д.
 3. Погасити кредит шляхом продажу предмета застави, якщо вона є.

Юридична компанія “ПІК”, компанія, яка закриває кредити по всій Україні. Звертайтеся і ми узгодимо найбільш прийнятний варіант.

Залишити заявку

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Хочу выразить благодарность компании "ПИК". Ребята, вы профи!!!! Вы первые сообщили мне о намерении банка выставить право требования за кредитом на аукцион, и я вам доверилась. Работа была проведена в несколько этапов, каждый из этапов сопровождался сотрудником вашей компании, и в очень тактичной доступной форме сотрудник объяснял каждый этап. Никаких предварительных платежей компания не требует, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Было очень приятно сотрудничать с Егором , который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе, а также с Русланом, Ириной и Николаем за юридическое сопровождение сделки. Ребята, еще раз огромное спасибо!!! Желаю всей команде "ПИК" успешной работы, всех благ и доверия от людей!

  thumb Яна Титова
  5/31/2019

  review rating 5  Хочу выразить благодарность компании ЮК ПИК и всем её профессиональным сотрудникам, в особенности Елене и Николаю!!! Спасибо вам огромное за проделанную работу на высшем уровне, имея один процент из ста они помогли выкупить наш лот на аукционе, затем заключить сделку с банком. Вы являетесь профессиональным щитом для обычных людей-подготовка документов, сопровождение на каждом шагу, я ни о чём не переживала, везде и всюду закрывала тыл эта компания!!! О работе-всё прозрачно, стабильно, профессионально и совершенно! Всегда будут с вами на связи-выслушают, подскажут и вместо вас сделают, "высший пилотаж"!!!Спасибо за поддержу моральную и физическую! Желаю вам успехов, профессионального роста и доверия от людей!!!

  thumb Olga Muzyka
  5/28/2019

  review rating 5  От сотрудничества с компанией "ПИК" остались только положительные впечатления. Профессионализм, компетентность, порядочность, внимательность при работе с клиентами на высшем уровне. Ни за что не переживали, обо всём позаботились сотрудники компании. Была очень позитивная атмосфера во время работы. Отдельная благодарность за ответственное отношение к своей работе Егору, который занимался выкупом права требования по кредиту на аукционе, а также Николаю и Ирине за юридическое сопровождение во время сделки. Приятно было иметь дело с профессионалами, которым можно доверять. Успехов вам и много благодарных клиентов! Рекомендую компанию "ПИК" всем, кто хочет решить свою проблему с минимальными затратами времени, а главное - без нервов.

  thumb Elena Penzeva
  5/14/2019

  review rating 5  Выражаю благодарность юр. компании ПИК за оказанные услуги по выкупу кредита и сопровождение данного проекта от момента обращения в банк и до снятия обремений по имуществу. Которое вчера было снято. Сотрудники компетентны в делах за которые беруться и доводят до желаемого результата. Спасибо всей команде ЮК ПИК и успехов по достижению высоких результатов в Вашей работе!

  thumb Геннадий Дзюба
  4/16/2019
 • review rating 5  Хочу поблагодарить компанию "ПИК" за профессионализм и слаженность в работе. Хотелось бы отметить профессионализм сотрудников. Они очень корректны и внимательны при работе со своими клиентами, пунктуальны, креативны, въедливы и аккуратны в исполнении,. Было очень приятно сотрудничать с руководителем отдела по работе с прозорро - Егором, который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе по проблемному кредиту. Ситуация решилась в мою сторону, за что еще раз хочу сказать -Спасибо!

  thumb Сергей Кучерук
  2/01/2019
Залишити відгук в Google
Залишити відгук в Facebook

Поділитися статтею в соц. мережах

Будь ласка, поставте оцінку статті

Пожалуйста, оцените эту статью
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img