img Банк подав до суду Україна - юридична компанія «ПІК» | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Колектора банку

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Неоплачений кредит стає непосильною ношею або про нього намагаються не думати, забути і користуватися майном як своїм власним. Але до розміру боргу додаються штрафи, пеня, регулярно телефонують з банку, відправляють смс-оповіщення. Якщо клієнт ігнорує кредитора, до справи підключаються грізні колектори.

В Україні вони працюють у вигляді штатного відділу при банківської організації або у формі окремої компанії. Куди потрапить боржник, залежить від суми боргу, кількості прострочених днів, і банку кредитора. Розглянемо ситуацію, коли взаємодія колектора з позичальником відбувається без поступки права вимоги. В цьому випадку кредитна структура просто оплачує фірмі винагороду за роботу з клієнтом. При цьому згода або сповіщення боржника – необов’язково.

Банк подав до суду – дії позичальника

Колектори, що діють від імені банківської організації, не подають до суду на боржника. Так, вони загрожують розглядами, але загрози не підкріплені законом до тих пір, поки банк не продасть борг колекторській фірмі.

Колектори вміють тиснути на позичальників психологічно, в «арсеналі» їх методів багато перевірених, що працюють безвідмовно. Однак встоявши, не чекайте, що залишать в спокої. Банк подасть в суд і тут без допомоги юриста не обійтися. Коли мова йде про великий борг, наприклад іпотечну позику, то є ризик залишитися без майна, яке в заставі у банківської установи.

Відзначимо способи вирішення проблеми з проблемним кредитом. В ході судових розглядів можливо добитися списання пені і штрафів, зменшити суму боргу, скасувати неправомірне рішення суду, зняти арешт з майна. Крім того, коли банк отримав рішення суду, яке не влаштовує боржника (стягнення заставного майна), подати зустрічний позов в апеляцію. Досвідчені юристи допомагають відстояти ваші права перед банком, зберегти житло і домогтися справедливості.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img