img Викуп кредитів фізичних осіб - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Як викупити кредит у банку зі знижкою

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Багато хто чув про можливість викупу та погашення кредиту на пільгових умовах, але не знають, як домогтися такого результату. З’ясуємо, як відбувається викуп кредитів фізичних осіб і які суми можна на цьому заощадити.

Чому і як продаються кредити

Діючі банки, в зв’язку з кризою неплатежів по кредитах, відчувають тиск ринку і Національного Банку України. Показники банку, що має великий портфель проблемних кредитів, погіршуються. НБУ може прийняти рішення про ліквідацію банку, як в кінці 2018 року, було прийнято рішення про ліквідацію банку ВТБ. Банкам вигідніше продати такі кредити, нехай навіть і зі знижкою.

Купити кредит у діючого банку може тільки організація, що має ліцензію на факторинг (колекторську діяльність). Залежно від конкретного кредиту, знижка при такому продажу складає від 20 до 90% номінального боргу.

У банках, які знаходяться в стадії ліквідації, права вимоги за кредитами цих банків, продають ліквідатори для погашення наявних у ліквідованого банку боргів. Викуп кредитів фізичних осіб в таких банках відбувається на аукціонах, що проходять по голландській схемі. Спочатку борг виставляється за номінальною вартістю, потім вартість знижується, в більшій частині випадків, аукціон виграє той, хто першим погодився сплатити сталу ціну. Максимальна знижка на голландському аукціоні – 80% від номінального кредитного боргу.

Ні по одній з цих схем покупцем боргу не може бути ні сам позичальник, ні його поручителі. Для придбання та погашення свого боргу зі знижкою, в схему необхідно включити посередника.

Компанія ПІК допоможе позичальникові

Юристи компанії ПІК спеціалізуються в області захисту прав позичальників. Компанія може:

  • Проаналізувати борг.
  • Запропонувати варіанти вирішення проблеми.
  • Уявити інтереси позичальника і захистити їх у всіх інстанціях, в тому числі і в судовій.

Викуп кредитів фізичних осіб та погашення їх зі знижкою – один з варіантів вирішення боргових проблем. Компанія ПІК спеціально придбала ліцензію на факторинг, може викуповувати кредити в діючих банках і гасити їх на умовах, заздалегідь обумовлених із клієнтом. Фахівці ПІК неодноразово брали участь в голландських аукціонах і вигравали їх за мінімальними цінами, далі кредит погашається клієнту. Зверніться в ПІК і проблема буде вирішена.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img