img Вирішити проблему боргів - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Як вирішити проблему боргів

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Частина українців не в змозі виплачувати раніше взяті кредити і перебувають в розгубленості: значні суми грошей вже витрачено, а на горизонті можливість втратити не тільки їх, але і всього наявного майна. Можливий навіть варіант, коли позичальник залишився без нічого і з боргами. З’ясуємо, що робити коли у тебе перед банком великий борг, який нічим оплатити.

Варіанти дій в ситуації, коли коштів для платежів кредитору немає

Якщо ви взяли кредит і не розрахували своїх сил і тепер не можете платити, самий програшний варіант дій – ніяких дій не робити. Борг нікуди не дінеться. Банк не тільки не захоче його пробачити, але і не може цього зробити за законом. Якщо банк подав до суду за несплату кредиту, позичальника очікує програш справи, арешт і розпродаж майна. Якщо коштів, виручених від розпродажу, на покриття боргу не вистачить, позичальник залишиться без нічого і з боргом.

На побутовому рівні ходить маса чуток про якісь можливості не платити по кредиту законно. Ці чутки нічим не підкріплені, і правильну відповідь на питання, як не платити іпотеку або інший кредит і нічого не втратити – ніяк. Немає таких методів.

Однак варіанти виходу з цієї складної фінансової ситуації з прийнятними втратами існують. У будь-якому випадку, позичальник не повинен ховатися від кредитора, навпаки, проведення переговорів з ним може привести до взаємно прийнятного результату.

Існують наступні варіанти вирішення проблеми з виплатою кредиту, коли коштів не вистачає:

  • Вивчення всієї документації пов’язаної з отриманням кредиту. Іноді співробітники банку припускаються помилок, які можуть призвести до визнання кредитного договору юридично нікчемним. Шанси на це не високі, але спробувати варто.
  • Реструктуризація кредиту. Якщо позичальник не в змозі своєчасно вносити в повному обсязі платежі, але не позбувся повністю доходів, є шанс, що банк погодиться знизити щомісячні платежі, подовживши термін кредитування.
  • Рефінансування. Взяття кредиту на покриття існуючого в іншому банку на більш вигідних умовах.
  • Банкрутство. Проходячи процедуру банкрутства, позичальник позбавляється всього майна, але всі борги з нього списуються.Закон про Банкрутство фізичних осіб прийнятий, але поки не діє.
  • Викуп свого кредиту. Такий варіант вирішення проблеми дозволяє істотно заощадити, але вимагає наявності значних грошових коштів. Крім того, в схему повинен обов’язково бути включений посередник. Викуп кредиту самим боржником або його поручителями заборонений.

Як домогтися, щоб один з варіантів вирішення проблеми боргу спрацював

Зверніться за допомогою до юридичної компанії, що займається захистом боржників. Співробітники фірми, вивчивши вашу проблему, порадять як її вирішити. За необхідності вони візьмуть на себе переговори з кредитором або роль посередника при викупі кредиту.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img