img Погасити кредит - компанія з кредитних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як погасити кредит

Іпотечний, автокредит, мікропозика – як погасити кредит

Цей матеріал про викуп кредитів самим боржником, про те, як це зробити правильно і хто в цьому може допомогти. Стаття буде велика і поділена на розділи в залежності від кредиту, вам буде запропоновано той чи інший спосіб врегулювання боргу. Читайте, приймайте рішення, ми можемо вам допомогти.

Факторингові компанії, компанії, які видають кредити і займаються відповідно стягненням боргів. На українському ринку зараз можна виділити три типи компаній за типом їх діяльності:

◼️ стягнення іпотечних та автокредитів;

◼️ мікрокредитування і онлайн позики;

◼️ стягнення беззаставних і онлайн кредитів.

Плюс до всього, є традиційні банківські установи, які стягують самостійно або за допомогою тих самих фінансових компаній.

Якщо іпотечні кредити, банки і фінансові компанії стягують плюс-мінус у правовому полі, то інші не гребують відвертими погрозами і наданням психологічного тиску не тільки на боржника, але і на його оточення, і не тільки найближчим.

Не будемо більше описувати колекторів, скажемо тільки, що на сьогодні це величезний окремий прошарок компаній, що працюють на тлі ліквідації банків, їх банкрутства, так і на тлі тотальних неплатежів населення за короткостроковими позиками і картками банків.

🏠✔️ Викуп іпотечного кредиту

На сьогоднішній день основним критерієм вартості викупу іпотечного кредиту є ціна заставного майна. З другорядних, потрібно відзначити наявність перешкод для стягнення, таких, як валютний мораторій і прописані малолітні діти.

Залежно від компанії або банку, інші критерії з продажу кредиту змінюються несуттєво. Істотно вплинути на переговори і вартість в бік її зниження можна тільки грамотним юридичним захистом боржника.

Великий обсяг ринку проблемної іпотеки створив умови, коли рішенням проблеми боржника займається “знайомий” адвокат або юрист, ми не хочемо тут нікого образити або звинуватити, але зустрічаються адвокати, які поняття не мають про способи вирішення питання, і користуючись довірою боржника, не тільки не вирішують проблему, а погіршують її. Програв всі можливі суди і взявши чималу суму за послуги, залишають боржника наодинці з уже реальними проблемами.

Викуп іпотечного кредиту можливий, можливо не знадобиться і судовий процес.

Юридична компанія “ПІК” займається проблемними кредитами, ми зможемо розібратися і позбавити вас від кредиту назавжди.

🚗✔️ Викуп автокредиту

Кредит на автомобіль, як багато хто думає, забезпечений лише самим транспортним засобом, є “розумники”, які скористалися відсутністю арешту на автомобіль в реєстрі, продали заставу. Так виникає не тільки борг по кредиту, але і кримінальна відповідальність. Борг по автокредиту забезпечений не тільки запорукою, а й усім майном боржника.

Основним критерієм оцінки вартості закриття автокредиту, на сьогодні, є залишок боргу і наявність у боржника додаткового майна. Стягнути квартиру боржника за наявності навіть залишку боргу, кредитор цілком може, тому факторів ризику тут досить багато і від кваліфікації юриста або адвоката багато що залежить. Варто відзначити, що наявність рішень суду на користь кредитора часто не скасовує дії кредитного договору, а лише задовольняє частину вимог кредитора, якщо інше не прописано в самому рішенні. Дивуватися тому, що після оплати вам ще нарахували борг, не варто.

Виявити всі обставини, які можуть призвести до зменшення вартості викупу або погашення автокредиту зі знижкою, головне завдання нашої компанії. Звертайтеся за юридичною допомогою. Будь-який кредитний договір і всі обставини з ним пов’язані можуть мати вирішальне значення при взаємодії боржника і кредитора.

💰💰💰✔️ Викуп мікрокредиту або онлайн позики

Закрити свій борг за позикою зі знижкою можливо декількома способами:

◼️ погасити безпосередньо фінансової компанії зі списанням частини боргу;

◼️ викупити кредит у колекторів із залученням посередника.

Фінансові компанії намагаються максимально збільшити термін користування кредитом за рахунок пролонгації, і якщо ви будете оплачувати всі нараховані відсотки, то користуватися кредитом можна до нескінченності. Якщо у вас діючий кредит і немає прострочень, домовитися з кредитором про яке-небудь списання або пільгове погашення практично неможливо.

Що робити тим, хто потрапив у прострочення і як вийти з ситуації з найменшими фінансовими втратами? Не секрет, що колектора МФО, яке видало вам кредит, так і новий кредитор, діють однаково жорстко. Ми не будемо акцентувати увагу на способах стягнення заборгованості цими компаніями, скажімо що зіткнутися годі й з неприємними ситуаціями.

У цій ситуації не можна вирішити питання написанням листа, скарги і навіть ваші молитви не подіють на кредитора. Нашою компанією розроблено комплекс заходів по зменшенню, запобіганню тиску з боку кредитора на вас і ваших близьких. Процес не буде швидким, тому вам відразу потрібно набратися терпіння.

Якщо ваш кредит вже проданий колекторам, закрити кредит можна протягом 7 -10 днів за умови наявності у вас грошових коштів і згоди сторін за вартістю. Якщо ваш кредит не проданий, закрити кредит зі списанням частини боргу теж можна, але не всі компанії узгоджують такі погашення, залежить від кредитної компанії, але це швидше виняток з правил. Компанією “ПІК” створений цілий комплекс заходів щодо захисту боржників МФО, вам потрібно тільки укласти договір, для вирішення проблем з мікропозиками МФО.

✅ Про компанію

Рішення проблем за кредитними зобов’язаннями перед банками, фінансовими компаніями, колекторами завдання нашої юридичної компанії. Суди, виконавчі провадження, арешти і реєстри безпосередньо впливають на вартість закриття кредиту. Дії державних і приватних виконавців, колекторських агентств, їх правомірність, може істотно змінити умови погашення кредиту як в сторону кредитора, так і в бік боржника.

Не робіть помилок, не потрібно винаходити велосипед. Звертайтеся в кваліфіковані компанії для захисту своїх інтересів.

⚫ Проблемний кредит, іпотека,автокредит, позика МФО.
Реєстр боржників, арешт нерухомості та автомобіля.
Ми займаємося боргами. Юридична допомога.

👨‍👩‍👦‍👦 Ваша юридична компанія “ПІК”

Першу консультацію можна отримати безкоштовно за телефонами:

📲+38 (095) 150 0501;

📲+38 (097) 050 0501

в режимі онлайн свого месенджера, або заповнивши форму запиту.

Залишити заявку

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег M
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хорошие ребята. Помогли с выкупом на аукционе и последующим сопровождением сделки в банке. Все договоренности и сроки были соблюдены. Большое им спасибо!

  thumb Yury Dunayevsky
  9/28/2019

  review rating 5  Очень профессиональный подход и высокое качество услуг. Советую.

  thumb Yaroslav Gorbushko
  9/27/2019

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

  review rating 5  Спасибо огромное! Очень слаженная работа профессионалов. Консультация на высшем уровне. Помощь на каждом этапе. Исчерпывающие ответы на все вопросы. Только положительные отзывы!

  thumb Марина Куриненко
  8/30/2019
 • review rating 5  Спасибо огромное! Очень слаженная работа профессионалов. Консультация на высшем уровне. Помощь на каждом этапе. Исчерпывающие ответы на все вопросы. Только положительные отзывы!

  thumb Марина Куриненко
  8/30/2019

  review rating 5  Команда профессионалов. Рада, что обратилась за помощью именно в компанию "ПИК". Помогли быстро, успешно закрыть ипотечный кредит. Очень благодарна!!! Всем рекомендую!!!

  thumb Samsung Phone
  8/30/2019

  review rating 5  Команда профессионалов. Рада, что обратилась за помощью именно в компанию "ПИК". Помогли быстро, успешно закрыть ипотечный кредит. Очень благодарна!!! Всем рекомендую!!!

  thumb Samsung Phone
  8/30/2019

  review rating 5  Хочу выразить благодарность компании "ПИК". Ребята, вы профи!!!! Вы первые сообщили мне о намерении банка выставить право требования за кредитом на аукцион, и я вам доверилась. Работа была проведена в несколько этапов, каждый из этапов сопровождался сотрудником вашей компании, и в очень тактичной доступной форме сотрудник объяснял каждый этап. Никаких предварительных платежей компания не требует, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Было очень приятно сотрудничать с Егором , который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе, а также с Русланом, Ириной и Николаем за юридическое сопровождение сделки. Ребята, еще раз огромное спасибо!!! Желаю всей команде "ПИК" успешной работы, всех благ и доверия от людей!

  thumb Яна Титова
  5/31/2019
 • review rating 5  Хочу выразить благодарность компании ЮК ПИК и всем её профессиональным сотрудникам, в особенности Елене и Николаю!!! Спасибо вам огромное за проделанную работу на высшем уровне, имея один процент из ста они помогли выкупить наш лот на аукционе, затем заключить сделку с банком. Вы являетесь профессиональным щитом для обычных людей-подготовка документов, сопровождение на каждом шагу, я ни о чём не переживала, везде и всюду закрывала тыл эта компания!!! О работе-всё прозрачно, стабильно, профессионально и совершенно! Всегда будут с вами на связи-выслушают, подскажут и вместо вас сделают, "высший пилотаж"!!!Спасибо за поддержу моральную и физическую! Желаю вам успехов, профессионального роста и доверия от людей!!!

  thumb Olga Muzyka
  5/28/2019

  review rating 5  От сотрудничества с компанией "ПИК" остались только положительные впечатления. Профессионализм, компетентность, порядочность, внимательность при работе с клиентами на высшем уровне. Ни за что не переживали, обо всём позаботились сотрудники компании. Была очень позитивная атмосфера во время работы. Отдельная благодарность за ответственное отношение к своей работе Егору, который занимался выкупом права требования по кредиту на аукционе, а также Николаю и Ирине за юридическое сопровождение во время сделки. Приятно было иметь дело с профессионалами, которым можно доверять. Успехов вам и много благодарных клиентов! Рекомендую компанию "ПИК" всем, кто хочет решить свою проблему с минимальными затратами времени, а главное - без нервов.

  thumb Elena Penzeva
  5/14/2019

  review rating 5  Выражаю благодарность юр. компании ПИК за оказанные услуги по выкупу кредита и сопровождение данного проекта от момента обращения в банк и до снятия обремений по имуществу. Которое вчера было снято. Сотрудники компетентны в делах за которые беруться и доводят до желаемого результата. Спасибо всей команде ЮК ПИК и успехов по достижению высоких результатов в Вашей работе!

  thumb Геннадий Дзюба
  4/16/2019

  review rating 5  Большое спасибо компании «ПИК» за профессионализм! Благодаря компании, удалось выкупить квартиру по минимальной цене. Всё было четко, быстро, понятно. Никаких предварительных платежей, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Отдельная благодарность сотруднице Елене. Очень помогла, делала подсказки, уделяла внимание всем важным деталям процесса. Еще раз благодарю! Успехов команде «ПИК»!

  thumb Serhii Shvets
  3/20/2019
 • review rating 5  Хочу поблагодарить компанию "ПИК" за профессионализм и слаженность в работе. Хотелось бы отметить профессионализм сотрудников. Они очень корректны и внимательны при работе со своими клиентами, пунктуальны, креативны, въедливы и аккуратны в исполнении,. Было очень приятно сотрудничать с руководителем отдела по работе с прозорро - Егором, который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе по проблемному кредиту. Ситуация решилась в мою сторону, за что еще раз хочу сказать -Спасибо!

  thumb Сергей Кучерук
  2/01/2019
Залишити відгук в Google
Залишити відгук в Facebook

Задайте питання прямо зараз

Будь ласка, поставте оцінку статті

Як погасити кредит
Як погасити кредит
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img