img Зразок позовної заяви - компанія з кредитних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Виконавча або нотаріальна напис

У зв’язку з великою завантаженістю судів, останнім часом в Україні  кредитор все частіше став звертатися до нотаріусів для одержання виконавчого напису. Виконавчий напис нотаріуса сам по собі є різновидом виконавчого документа і прирівнюється до рішення суду, на підставі якого виконавець може здійснювати примусове стягнення.

Є великі питання до законності здійснення написів на кредитних договорах, а тим більше на онлайн (електронних) договорах з МФО. Але тим не менше, кожен день все більше людей звертаються до нас в компанію з цією проблемою. Виконавче провадження відкрито на підставі виконавчого напису нотаріуса.

Відкрито провадження по напису нотаріуса

Найчастіше кредитор робить напис на всю суму з пенею, відсотками і штрафами, незважаючи на пропуск строків позовної давності. Те, що нотаріус зробив напис на вашому кредитному договорі, ви дізнаєтесь лише тоді, коли виконавець відкрив виконавче провадження. Сюрпризом для вас буде арешт ваших грошей на карті або розрахунковому рахунку, потім ви дізнаєтеся, що внесені до реєстру боржників і все ваше майно заарештовано.

Що станеться далі? Гроші з рахунку почнуть списувати, про це повідомляють вашого роботодавця. Якщо у вас автокредит, автомобіль оголосять в розшук і можуть вилучити в будь-який момент, вас просто попросять на вихід з речами, загрузять машину на евакуатор і увезуть. Сперечатися, а тим більше штовхатися з виконавцем і поліцією марно, можна тільки погіршити становище і заробити статтю за непокору. На іпотечних договорах напис практично не роблять, строк оскарження менше терміну оцінки та реалізації предмета іпотеки. Але в зв’язку з новими законодавчими змінами щодо реалізації майна, тепер торги не можна зупинити при поданні позовної заяви, потрібно тільки рішення, що набрало чинності. Скоро кредитори будуть користуватися цим і продавати квартиру з торгів за виконавчим написом, при цьому торги зупинити буде неможливо.

Що робити боржникові

Провадження відкрито, по виконавчому напису або за рішенням суду, неважливо, які ваші дії? Поки ви думаєте і приймаєте рішення, гроші списують, якщо це зарплатна картка, то частину, якщо ж це просто розрахунковий рахунок, то всю суму за виконавчим листом. Чим довше ви вирішуєте, тим більше списують, далі заходить процес стягнення. Тут нічого думати, вам потрібен АДВОКАТ.

Варіантів вирішення проблеми декілька:

 • Переговори. Якщо ви знаєте, хто ваш кредитор, можна намагатися домовитись, позиція звичайно у вас слабка, провадження відкрито, гроші у вас списують на користь кредитора, але спробувати можна. Краще залучити адвоката, сам боржник буде більш уразливий у переговорах, тому що він – БОРЖНИК.
 • Приховувати доходи. Піти в глуху оборону, не перераховувати гроші на свої рахунки і карти. За умови, що іншого майна у вас немає, працювати неофіційно. Термінів закриття виконавчого провадження не існує, в середньому по країні рік і більше. Але арешт залишиться назавжди, навіть якщо виробництво закриють, в реєстрі боржників теж буде запис. Дуже складне життя, одним словом.
 • Оскаржити виконавчий напис. Це досить просто, для початку потрібно ознайомитися з виконавчим провадженням, щоб написати позов до суду, без цього ніяк. Написати і подати позов до суду з заявою про зупинення виконавчого провадження до розгляду справи в суді. Арешти на вас залишаться, якщо карта зарплатна, за допомогою заяви вона теж розблокується, а розраховний рахунок ні. Процес стягнення в цілому припиняється. Отримавши рішення про скасування виконавчого напису нотаріуса, провадження закривається повністю і знімаються арешти, але це теж треба проконтролювати. Виконавець повинен винести відповідні постанови про зняття арештів і видалити вас з реєстру боржників.

ВАЖЛИВО! Скасування самого нотаріального напису не забороняє кредитору зробити новий. Боргові зобов’язання є, і з ними треба щось вирішувати. Після закриття провадження краще зв’язатися з кредитором і врегулювати питання з кредитом. Якщо сторони непримиренні і досягти компромісу неможливо, потрібно звертатися до суду. Практика звернень самого боржника у суди практично відсутня, але намагатися в таких обставинах можна.

ВАЖЛИВО! Навіть якщо у вас списали всі гроші за нотаріальним написом, наприклад, провадження відкрили на 5000 грн. і всі гроші у вас списали, кредитний договір продовжує діяти. З часом буде новий напис, і провадження на 3000 грн. або на 6000 грн., і так до нескінченності. БУДЕТЕ ПЛАТИТИ ВІЧНО, питання з кредитом потрібно вирішувати. Поки не буде довідки про відсутність зобов’язань за кредитом – ВИ БОРЖНИК.

Висновок. Якщо вам заблокували гроші на карті, внесли до реєстру боржників і ви про це дізналися, потрібно швидко прийняти рішення і почати діяти. Скористатися послугами юридичної компанії “ПІК” або послугами знайомого адвоката – вирішувати вам.

Гроші і майно, стягнене за виконавчим провадженням на користь кредитора, повернути дуже складно. Потрібно окреме рішення суду, на це можуть піти роки.

Залишити заявку

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег M
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хорошие ребята. Помогли с выкупом на аукционе и последующим сопровождением сделки в банке. Все договоренности и сроки были соблюдены. Большое им спасибо!

  thumb Yury Dunayevsky
  9/28/2019

  review rating 5  Очень профессиональный подход и высокое качество услуг. Советую.

  thumb Yaroslav Gorbushko
  9/27/2019

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

  review rating 5  Спасибо огромное! Очень слаженная работа профессионалов. Консультация на высшем уровне. Помощь на каждом этапе. Исчерпывающие ответы на все вопросы. Только положительные отзывы!

  thumb Марина Куриненко
  8/30/2019
 • review rating 5  Спасибо огромное! Очень слаженная работа профессионалов. Консультация на высшем уровне. Помощь на каждом этапе. Исчерпывающие ответы на все вопросы. Только положительные отзывы!

  thumb Марина Куриненко
  8/30/2019

  review rating 5  Команда профессионалов. Рада, что обратилась за помощью именно в компанию "ПИК". Помогли быстро, успешно закрыть ипотечный кредит. Очень благодарна!!! Всем рекомендую!!!

  thumb Samsung Phone
  8/30/2019

  review rating 5  Команда профессионалов. Рада, что обратилась за помощью именно в компанию "ПИК". Помогли быстро, успешно закрыть ипотечный кредит. Очень благодарна!!! Всем рекомендую!!!

  thumb Samsung Phone
  8/30/2019

  review rating 5  Хочу выразить благодарность компании "ПИК". Ребята, вы профи!!!! Вы первые сообщили мне о намерении банка выставить право требования за кредитом на аукцион, и я вам доверилась. Работа была проведена в несколько этапов, каждый из этапов сопровождался сотрудником вашей компании, и в очень тактичной доступной форме сотрудник объяснял каждый этап. Никаких предварительных платежей компания не требует, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Было очень приятно сотрудничать с Егором , который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе, а также с Русланом, Ириной и Николаем за юридическое сопровождение сделки. Ребята, еще раз огромное спасибо!!! Желаю всей команде "ПИК" успешной работы, всех благ и доверия от людей!

  thumb Яна Титова
  5/31/2019
 • review rating 5  Хочу выразить благодарность компании ЮК ПИК и всем её профессиональным сотрудникам, в особенности Елене и Николаю!!! Спасибо вам огромное за проделанную работу на высшем уровне, имея один процент из ста они помогли выкупить наш лот на аукционе, затем заключить сделку с банком. Вы являетесь профессиональным щитом для обычных людей-подготовка документов, сопровождение на каждом шагу, я ни о чём не переживала, везде и всюду закрывала тыл эта компания!!! О работе-всё прозрачно, стабильно, профессионально и совершенно! Всегда будут с вами на связи-выслушают, подскажут и вместо вас сделают, "высший пилотаж"!!!Спасибо за поддержу моральную и физическую! Желаю вам успехов, профессионального роста и доверия от людей!!!

  thumb Olga Muzyka
  5/28/2019

  review rating 5  От сотрудничества с компанией "ПИК" остались только положительные впечатления. Профессионализм, компетентность, порядочность, внимательность при работе с клиентами на высшем уровне. Ни за что не переживали, обо всём позаботились сотрудники компании. Была очень позитивная атмосфера во время работы. Отдельная благодарность за ответственное отношение к своей работе Егору, который занимался выкупом права требования по кредиту на аукционе, а также Николаю и Ирине за юридическое сопровождение во время сделки. Приятно было иметь дело с профессионалами, которым можно доверять. Успехов вам и много благодарных клиентов! Рекомендую компанию "ПИК" всем, кто хочет решить свою проблему с минимальными затратами времени, а главное - без нервов.

  thumb Elena Penzeva
  5/14/2019

  review rating 5  Выражаю благодарность юр. компании ПИК за оказанные услуги по выкупу кредита и сопровождение данного проекта от момента обращения в банк и до снятия обремений по имуществу. Которое вчера было снято. Сотрудники компетентны в делах за которые беруться и доводят до желаемого результата. Спасибо всей команде ЮК ПИК и успехов по достижению высоких результатов в Вашей работе!

  thumb Геннадий Дзюба
  4/16/2019

  review rating 5  Большое спасибо компании «ПИК» за профессионализм! Благодаря компании, удалось выкупить квартиру по минимальной цене. Всё было четко, быстро, понятно. Никаких предварительных платежей, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Отдельная благодарность сотруднице Елене. Очень помогла, делала подсказки, уделяла внимание всем важным деталям процесса. Еще раз благодарю! Успехов команде «ПИК»!

  thumb Serhii Shvets
  3/20/2019
 • review rating 5  Хочу поблагодарить компанию "ПИК" за профессионализм и слаженность в работе. Хотелось бы отметить профессионализм сотрудников. Они очень корректны и внимательны при работе со своими клиентами, пунктуальны, креативны, въедливы и аккуратны в исполнении,. Было очень приятно сотрудничать с руководителем отдела по работе с прозорро - Егором, который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе по проблемному кредиту. Ситуация решилась в мою сторону, за что еще раз хочу сказать -Спасибо!

  thumb Сергей Кучерук
  2/01/2019
Залишити відгук в Google
Залишити відгук в Facebook

Задайте питання прямо зараз

Будь ласка, поставте оцінку статті

Пожалуйста, оцените эту статью
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img