img Відкрито виконавче провадження - компанія з кредитних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Що робити, якщо проти вас відкрито виконавче провадження

Пошуковий запит: «як зупинити виконавче провадження Україна» набирають ті, хто на власному досвіді переконався, що борги потрібно платити. Якщо у вас виникли проблеми з платежами за кредитом, слід негайно звернутися за юридичною допомогою. Це дасть вам додатковий час на вирішення проблеми. З’ясуємо, як працює виконавча служба, і чи можливо закриття виконавчого провадження в Україні.

Порушення виконавчого виробництва і дії виконавців

На оскарження постанови про відкриття виконавчого провадження відповідачу дається 10 днів. Звичайно, виконавче провадження необхідно оскаржити, навіть якщо шансів на перемогу у вас немає. При примусовому стягненні боргу, головне завдання позичальника – відтягнути конфіскацію майна. За виграний час можна вирішити проблему іншими способами і покрити борг грошима, а не єдиним, наприклад, житлом. Відразу після відкриття виконавчого провадження проти боржника, на нього покладається і оплата виконавчого збору. Розмір збору становить 10% від суми боргу.

Виконавці виявляють все майно боржника. Для цього вони можуть звертатися в будь-які державні та муніципальні органи, що фіксують права власності. На все виявлене майно накладається арешт за виконавчим провадженням. Після накладення арешту боржник не може продавати, дарувати або іншим способом відчужувати майно. В кінцевому підсумку, майно виставляється на торги і продається. З виручених коштів погашаються боргові зобов’язання. Якщо виручена сума їх перевершує, залишок коштів передається боржнику.

На торгах по конфіскованого майна отримати за нього ринкову ціну неможливо. Самостійний продаж майна приносить більше грошей і, іноді, здатний вирішити проблему заборгованості. Зверніться до юристів, щоб уповільнити процес конфіскації і розпродажу вашої власності. Це основний спосіб захисту ваших інтересів.

Чим допоможуть юридичні компанії – антиколектори

Борг доведеться заплатити все одно, але фактор наявного у вас на це часу, дуже важливий. Чим більше у вас часу – тим вищі шанси на збереження майна і покриття боргу грошима. Законодавство України, за рахунок наявних в ньому лазівок, дозволяє відтягнути вилучення майна на роки.

Найчастіше використовуються такі методи:

 • Оскарження відкриття виконавчого провадження. У документах, переданих кредитором в виконавчу службу, часто є помилки. Якщо їх знайти, відтягнути процес вдається на 3-6 місяців. Слід враховувати і пам’ятати, що термін на оскарження постанови про відкриття виконавчого провадження становить 10 робочих днів з моменту, як ви дізналися або повинні були дізнатися про винесення такої постанови.
 • Подача клопотання про розстрочення виплати боргу. Таке клопотання дозволяє виграти до 2-х місяців.
 • Оскарження дій чи бездіяльності виконавців. Стягнення боргу, згідно із законом, звертається спочатку на гроші, потім на рухоме майно, і тільки потім процес, майном можна буде користуватися ще кілька місяців.
 • Комбінування цих методів дозволяє відкласти вилучення майна на кілька років. Якщо одночасно вживати заходи для погашення боргу, є надія зберегти свою власність потім на нерухомість. Виконавці часто порушують цей порядок, такі дії можна оскаржити, і затримати виробництво приблизно на 2 місяці, а при виграші в суді і на більш тривалий термін. Слід враховувати і пам’ятати, що термін на оскарження постанови становить 10 робочих днів з моменту, як ви дізналися або повинні були дізнатися про винесення такої постанови.
 • Організація подачі позову третьою особою про право на майно і подача такою особою клопотання про забезпечення позову шляхом накладення арешту на майно. Навіть при відсутності позитивного рішення, це дозволить затягнути виконавче провадження на строк до 2-х місяців.
 • Оскарження результатів оцінки майна. Оскаржити оцінку можна виключно в судовому порядку в 10-денний термін з моменту отримання відповідного повідомлення [про проведення оцінки майна]. Оскарження оцінки в судовому порядку не зупиняє передачу майна на реалізацію, крім випадків, коли така передача майна припинена судом на підставі задоволення відповідної заяви. Цей метод дозволяє затягнути виробництво на термін до 8 місяців.
 • Оскарження результатів торгів. Будь-які порушення в процесі реалізації майна на торгах – привід звернутися до суду. Навіть, якщо ви не виграєте.

У будь-якому випадку, відсутність адвоката або юриста і присутність виконавчого провадження стосовно боржника, матимуть негативні наслідки. Чим більше запущений процес, тим складніше буде виправити ситуацію. Терміни обмежені і ви цілком можете втратити все майно за 2-3 місяці, залучення приватного виконавця може прискорити цей процес, він має фінансову зацікавленість.

Залишити заявку

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Хорошие ребята. Помогли с выкупом на аукционе и последующим сопровождением сделки в банке. Все договоренности и сроки были соблюдены. Большое им спасибо!

  thumb Yury Dunayevsky
  9/28/2019

  review rating 5  Очень профессиональный подход и высокое качество услуг. Советую.

  thumb Yaroslav Gorbushko
  9/27/2019

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

  review rating 5  Спасибо огромное! Очень слаженная работа профессионалов. Консультация на высшем уровне. Помощь на каждом этапе. Исчерпывающие ответы на все вопросы. Только положительные отзывы!

  thumb Марина Куриненко
  8/30/2019
 • review rating 5  Спасибо огромное! Очень слаженная работа профессионалов. Консультация на высшем уровне. Помощь на каждом этапе. Исчерпывающие ответы на все вопросы. Только положительные отзывы!

  thumb Марина Куриненко
  8/30/2019

  review rating 5  Команда профессионалов. Рада, что обратилась за помощью именно в компанию "ПИК". Помогли быстро, успешно закрыть ипотечный кредит. Очень благодарна!!! Всем рекомендую!!!

  thumb Samsung Phone
  8/30/2019

  review rating 5  Команда профессионалов. Рада, что обратилась за помощью именно в компанию "ПИК". Помогли быстро, успешно закрыть ипотечный кредит. Очень благодарна!!! Всем рекомендую!!!

  thumb Samsung Phone
  8/30/2019

  review rating 5  Хочу выразить благодарность компании "ПИК". Ребята, вы профи!!!! Вы первые сообщили мне о намерении банка выставить право требования за кредитом на аукцион, и я вам доверилась. Работа была проведена в несколько этапов, каждый из этапов сопровождался сотрудником вашей компании, и в очень тактичной доступной форме сотрудник объяснял каждый этап. Никаких предварительных платежей компания не требует, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Было очень приятно сотрудничать с Егором , который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе, а также с Русланом, Ириной и Николаем за юридическое сопровождение сделки. Ребята, еще раз огромное спасибо!!! Желаю всей команде "ПИК" успешной работы, всех благ и доверия от людей!

  thumb Яна Титова
  5/31/2019
 • review rating 5  Хочу выразить благодарность компании ЮК ПИК и всем её профессиональным сотрудникам, в особенности Елене и Николаю!!! Спасибо вам огромное за проделанную работу на высшем уровне, имея один процент из ста они помогли выкупить наш лот на аукционе, затем заключить сделку с банком. Вы являетесь профессиональным щитом для обычных людей-подготовка документов, сопровождение на каждом шагу, я ни о чём не переживала, везде и всюду закрывала тыл эта компания!!! О работе-всё прозрачно, стабильно, профессионально и совершенно! Всегда будут с вами на связи-выслушают, подскажут и вместо вас сделают, "высший пилотаж"!!!Спасибо за поддержу моральную и физическую! Желаю вам успехов, профессионального роста и доверия от людей!!!

  thumb Olga Muzyka
  5/28/2019

  review rating 5  От сотрудничества с компанией "ПИК" остались только положительные впечатления. Профессионализм, компетентность, порядочность, внимательность при работе с клиентами на высшем уровне. Ни за что не переживали, обо всём позаботились сотрудники компании. Была очень позитивная атмосфера во время работы. Отдельная благодарность за ответственное отношение к своей работе Егору, который занимался выкупом права требования по кредиту на аукционе, а также Николаю и Ирине за юридическое сопровождение во время сделки. Приятно было иметь дело с профессионалами, которым можно доверять. Успехов вам и много благодарных клиентов! Рекомендую компанию "ПИК" всем, кто хочет решить свою проблему с минимальными затратами времени, а главное - без нервов.

  thumb Elena Penzeva
  5/14/2019

  review rating 5  Выражаю благодарность юр. компании ПИК за оказанные услуги по выкупу кредита и сопровождение данного проекта от момента обращения в банк и до снятия обремений по имуществу. Которое вчера было снято. Сотрудники компетентны в делах за которые беруться и доводят до желаемого результата. Спасибо всей команде ЮК ПИК и успехов по достижению высоких результатов в Вашей работе!

  thumb Геннадий Дзюба
  4/16/2019

  review rating 5  Большое спасибо компании «ПИК» за профессионализм! Благодаря компании, удалось выкупить квартиру по минимальной цене. Всё было четко, быстро, понятно. Никаких предварительных платежей, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Отдельная благодарность сотруднице Елене. Очень помогла, делала подсказки, уделяла внимание всем важным деталям процесса. Еще раз благодарю! Успехов команде «ПИК»!

  thumb Serhii Shvets
  3/20/2019
 • review rating 5  Хочу поблагодарить компанию "ПИК" за профессионализм и слаженность в работе. Хотелось бы отметить профессионализм сотрудников. Они очень корректны и внимательны при работе со своими клиентами, пунктуальны, креативны, въедливы и аккуратны в исполнении,. Было очень приятно сотрудничать с руководителем отдела по работе с прозорро - Егором, который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе по проблемному кредиту. Ситуация решилась в мою сторону, за что еще раз хочу сказать -Спасибо!

  thumb Сергей Кучерук
  2/01/2019
Залишити відгук в Google
Залишити відгук в Facebook

Задайте питання прямо зараз

Будь ласка, поставте оцінку статті

Що робити, якщо проти вас відкрито виконавче провадження
Що робити, якщо проти вас відкрито виконавче провадження
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img