img Викуп боргу - консультація з юридичних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Закрити кредит і заощадити: викуп боргу

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

У деяких боржників проблемний кредит тягнеться роками. Спочатку все йде добре – платежі вдається вносити вчасно і рішення взяти позику здається розумним і вигідним. Але потім хтось із сім’ї втрачає роботу або, що ще гірше, здоров’я, і тягнути щомісячні погашення стає неможливим. При цьому підсумкова сума зростає на очах і кредит перестає бути таким вигідним.

Щоб позбутися від важкого зобов’язання, не обов’язково мати повну суму для погашення позики. Можна оформити викуп кредита в банку і значно знизити підсумкову суму. Для цього існує два способи, в залежності від того чи працює ваш кредитор досі або збанкрутував.

Переоформлення кредиту в комерційному банку

Банку не вигідно тримати на балансі кредит, який навряд чи повернуть. Тому існують механізми викупу кредиту на третю особу. Для цього зверніться у компанію, яка спеціалізується на проблемних кредитах. Там допоможуть переоформити борг так, щоб потрібно було повертати не банку, а близькому члену сім’ї і знизивши вартість до 50%, скасувавши нараховані штрафи і пеню. Використовувати цей механізм, навіть якщо вже відкрито виконавче провадження.

Викуп боргу у банку в ліквідації

Якщо ваш кредитор збанкрутував, то борги доведеться повертати все одно. Але є і позитивний момент: якщо вчасно і грамотно зреагувати, досить буде оплатити від 20% від тіла кредиту (сума без відсотків, штрафів і пені).

Викуп кредита у банка-банкрута відбувається в системі ПРОЗОРРО по моделі голландського аукціону. Від класичного він відрізняється тим, що зі старту оголошується найвища вартість боргу, але протягом дня падає до 20%.

Незалежно від того, чи діє ще ваш банк, або ліквідований, успішно знизити розмір заборгованості вам допоможе грамотний юрист-антиколлектор. Замовте консультацію і дізнайтеся подробиці!

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img