img Викуп кредиту - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Викуп боржником свого кредиту, на голландському аукціоні

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Права вимоги за кредитами, наданими банками, що знаходяться в стадії ліквідації, продаються на голландських аукціонах. Це тип аукціону, при якому торги відбуваються зі зниженням ціни лота. Максимальна знижка від номінальної суми боргу на таких аукціонах становить 80%. Багато позичальників хотіли б скористатися такою можливістю і заощадити. З’ясуємо, чи дозволяє голландський аукціон купити кредит самого боржника.

Як розпродаються кредити банків, що ліквідуються

На зміну класичному аукціону на початку 2018 р прийшов голландський аукціон, що дозволяє знижувати ціну прямо в процесі торгів. Якщо кредити не продані на голландських аукціонах, то їх об’єднують в пули. Тобто на продаж виставляється не один кредит, а цілий їх пакет.

Розберемося, як купити кредит на аукціоні, що проходить по голландської схемою. Торги проводяться в інтернеті і проходять в 3 етапи:

  1. На голландському етапі, виставлений за повну вартість, кредит, через певні проміжки часу Уціняють на 1%. Перемагає на етапі той, хто перший погодився сплатити сталу ціну.
  2. На етапі закритих ставок, інші учасники торгів, можуть запропонувати свою ціну, вище, ніж запропонував переможець голландського етапу. Ці цінові пропозиції закриті від інших учасників.
  3. На етапі відкритих ставок пропозиції розкриваються. Переможець голландського етапу може, але не зобов’язаний перебити максимальна пропозиції і виграти.

Здавалося б, все просто – бери участь в аукціоні, вигравай і викуповуй свій кредит. Однак відповідно до Законів України, сам позичальник і поручителі по його кредиту не можуть бути учасниками голландського аукціону.

Як вийти з положення і виграти аукціон

Для викупу кредиту потрібен не пов’язаний з цим кредитом посередник, який викупить кредит для вас і погасить його на тих умовах про які ви домовилися заздалегідь. Допомогу у викупі кредиту можуть надати юридичні компанії, що захищають права боржників. У них є право на таку діяльність і фахівці, здатні купити кредит на голландському аукціоні з максимальною знижкою.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img