img Рішення кредитних проблем - компанія з кредитних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Хто допоможе при вирішенні кредитних проблем

Україна почала оговтуватися від наслідків кризи 2014 року. Однак проблема невиплачених вчасно кредитів стримує розвиток країни і є важким тягарем для позичальників. Є законні способи зменшення заборгованості та закриття кредитів зі знижкою, але позичальники часто не мають необхідних знань і досвіду для цього. Оголошень: допоможу викупити кредит в пресі та інтернеті предостатньо, але довіряти вирішення проблем першому зустрічному не можна. З’ясуємо, які існують способи закрити кредит, заощадивши гроші, і хто може допомогти в цьому.

Способи економії при виплаті кредитів

Відразу обмовимося, що циркулюють на побутовому рівні чутки про те, що є законні способи не платити по кредиту взагалі, насправді не відповідають. Заплатити доведеться, але заощадити на виплаті можна.

Від кризи в економіці постраждали не тільки позичальники, але і самі банки. З 2014 року втратили платоспроможність більше 80 банків. Кредитні установи, які продовжують функціонувати, відчувають тиск портфелів проблемних кредитів. Великі портфелі таких активів посилюють вимоги НБУ до банку і можуть призвести до його ліквідації. Проблемну заборгованість, як ліквідованих, так і діючих банків активно розпродають. Продається право вимоги всього обсягу заборгованості. Продавець,звісно, при цьому дає покупцеві знижку.

З початку 2018 року, кредити банків, що ліквідуються виставляються на голландські аукціони. Такі аукціони йдуть зі зниженням ціни. Не будемо в цій статті глибоко вникати в метод проведення аукціону, відзначимо лише, що знижка на кредит , до купується може досягати 80% його номіналу. Крім того, на такому аукціоні свій кредит має можливість викупити і сам позичальник. Але потрібно відзначити, що для перемоги в цьому аукціоні і отримання максимально-можливої знижки, необхідний великий практичний досвід таких угод.

Допомога у викупі заставної нерухомості

Купити свій кредит у діючого банку безпосередньо неможливо. Це прямо заборонено законом, в зв’язку з високим корупційним ризиком таких угод. Банки продають проблемну заборгованість колекторським або, як вони називаються правильно, факторинговим компаніям. Залежно від домовленостей знижка на такий кредит може досягати 50 і більше відсотків його номіналу. Компанії, що займаються факторингом, зобов’язані мати ліцензію на цей вид діяльності. Вони мають право закривати кредити на умовах договору, укладеного з боржником і готові торгуватися в межах, отриманої при покупці, знижки. Більш того, просунуті юридичні компанії спеціально набувають ліцензію на факторинг і займаються викупом боргів своїх клієнтів. Аналогічно, вони можуть надати і допомогу у викупі заставної нерухомості.

Юридичний супровід викупу боргу, куди звернутися за допомогою?

Ми вже розібралися, що допомога у викупі боргу зі знижкою повинні надавати юридичні компанії. Добре, якщо така компанія займається цією діяльністю давно і має значні успіхи на цьому поприщі. Запитайте друзів і знайомих, які вирішили свої проблеми, і дійте за їхніми рекомендаціями, або промониторьте мережу інтернет на предмет відгуків про такі компанії.

В Україні і в Києві, високим авторитетом користується компанія ПІК. Вона створена юристами, які самі в 2014 році потрапили в складну кредитну ситуацію і зуміли з честю з неї вийти. Тепер вони допомагають іншим позичальникам. ПІК має всі необхідні ліцензії та досвід для того, щоб організувати повний юридичний супровід викупу боргу.

Залишити заявку

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Хочу выразить благодарность компании "ПИК". Ребята, вы профи!!!! Вы первые сообщили мне о намерении банка выставить право требования за кредитом на аукцион, и я вам доверилась. Работа была проведена в несколько этапов, каждый из этапов сопровождался сотрудником вашей компании, и в очень тактичной доступной форме сотрудник объяснял каждый этап. Никаких предварительных платежей компания не требует, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Было очень приятно сотрудничать с Егором , который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе, а также с Русланом, Ириной и Николаем за юридическое сопровождение сделки. Ребята, еще раз огромное спасибо!!! Желаю всей команде "ПИК" успешной работы, всех благ и доверия от людей!

  thumb Яна Титова
  5/31/2019

  review rating 5  Хочу выразить благодарность компании ЮК ПИК и всем её профессиональным сотрудникам, в особенности Елене и Николаю!!! Спасибо вам огромное за проделанную работу на высшем уровне, имея один процент из ста они помогли выкупить наш лот на аукционе, затем заключить сделку с банком. Вы являетесь профессиональным щитом для обычных людей-подготовка документов, сопровождение на каждом шагу, я ни о чём не переживала, везде и всюду закрывала тыл эта компания!!! О работе-всё прозрачно, стабильно, профессионально и совершенно! Всегда будут с вами на связи-выслушают, подскажут и вместо вас сделают, "высший пилотаж"!!!Спасибо за поддержу моральную и физическую! Желаю вам успехов, профессионального роста и доверия от людей!!!

  thumb Olga Muzyka
  5/28/2019

  review rating 5  От сотрудничества с компанией "ПИК" остались только положительные впечатления. Профессионализм, компетентность, порядочность, внимательность при работе с клиентами на высшем уровне. Ни за что не переживали, обо всём позаботились сотрудники компании. Была очень позитивная атмосфера во время работы. Отдельная благодарность за ответственное отношение к своей работе Егору, который занимался выкупом права требования по кредиту на аукционе, а также Николаю и Ирине за юридическое сопровождение во время сделки. Приятно было иметь дело с профессионалами, которым можно доверять. Успехов вам и много благодарных клиентов! Рекомендую компанию "ПИК" всем, кто хочет решить свою проблему с минимальными затратами времени, а главное - без нервов.

  thumb Elena Penzeva
  5/14/2019

  review rating 5  Выражаю благодарность юр. компании ПИК за оказанные услуги по выкупу кредита и сопровождение данного проекта от момента обращения в банк и до снятия обремений по имуществу. Которое вчера было снято. Сотрудники компетентны в делах за которые беруться и доводят до желаемого результата. Спасибо всей команде ЮК ПИК и успехов по достижению высоких результатов в Вашей работе!

  thumb Геннадий Дзюба
  4/16/2019
 • review rating 5  Хочу поблагодарить компанию "ПИК" за профессионализм и слаженность в работе. Хотелось бы отметить профессионализм сотрудников. Они очень корректны и внимательны при работе со своими клиентами, пунктуальны, креативны, въедливы и аккуратны в исполнении,. Было очень приятно сотрудничать с руководителем отдела по работе с прозорро - Егором, который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе по проблемному кредиту. Ситуация решилась в мою сторону, за что еще раз хочу сказать -Спасибо!

  thumb Сергей Кучерук
  2/01/2019
Залишити відгук в Google
Залишити відгук в Facebook

Поділитися статтею в соц. мережах

Будь ласка, поставте оцінку статті

Пожалуйста, оцените эту статью
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img