img Кредит в пулі - надійна юридична компанія | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Кредит в пулі куплений факторинговою компанією: чого чекати боржнику?

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Багато неплатників сподіваються на те, що якщо факторингова компанія за відносно невелику ціну придбала лот з кредитами, то і ціна боржнику буде оголошена невелика.З’ясуємо чи це так.

Як працюють колектори

Факторингові, або колекторські, компанії мають серед позичальників України сумнівну репутацію. Щоб зрозуміти, що чекає позичальника, потрібно усвідомити, що:

  • Факторингова компанія – не благодійна організація. Єдине завдання – на інвестиціях в пули заробити якомога більше грошей.
  • Скільки грошей зажадає і які методи стягнення буде використовувати факторингова компанія, залежить не від фінансових можливостей боржника, а від внутрішньої політики організації. У кожної свої прийоми роботи, вимоги і рівень лояльності.

Потрібно зрозуміти, що колектори дійсно мають можливість дати знижку, але для того щоб її отримати потрібно грамотно провести переговори з ними. Більшості українців для цього потрібна юридична допомога.

Читати ще: Викуп кредиту у банку або колекторів

Як уникнути викупу боргу колекторами

Кращий спосіб погасити свій кредит зі знижкою, це викупити його на торгах самостійно. Однак, таке під силу не всім. Для перемоги на аукціоні, та ще й за мінімально можливою ціною, потрібен великий практичний досвід. Краще звернутися за допомогою до фахівців. Такі фахівці є в юридичних компаніях, які спеціалізуються в кредитній сфері. Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, обов’язково зверніться за допомогою до професіоналів.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img