img Голландський аукціон Україна - компанія з кредитних питань | «ПІК» FB Twitter Pinterest YouTube

Як вигідно купити свій кредит на голландському аукціоні

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Внаслідок економічної кризи і проведення незбалансованої фінансової політики, значна частина українських банків збанкрутувала. Частина таких банків перебуває в стадії ліквідації. У збанкрутілих кредитних установ залишилися великі борги перед вкладниками, іншими банками та державою. Покриття цих боргів здійснюється за рахунок розпродажу активів ліквідованих банків.

Ліквідатори виставляють на торги всю власність фінансових організацій, що розорилися. До цієї власності належать і права вимоги за раніше виданими кредитами. Сподіватися на те, що якщо банк, що видав вам кредит, розорився, платити не доведеться, не варто. Але на погашенні такої позики можна заощадити.

Голландський аукціон Україна, під час розпродажу прав вимоги ліквідованих банків, ввела на початку 2018 року. Однак, частина українців ще не знає, як вони проводяться, і які вигоди можуть принести покупцеві свого кредиту. Дізнаємося про це.

Проведення кредитних голландських аукціонів

На класичних аукціонах з продажу кредитів, лоти виставлялися за ціною на 20% нижче номіналу. Після цього проходив торг, і перемагає той, хто запропонував більшу суму. Голландські аукціони проводяться в інтернеті і мають інші правила. Голландський аукціон онлайн проходить за наступною схемою:

  • Кредит, в призначений час, виставляється на торги за 100% номіналу.
  • Далі, на так званому голландському етапі, через певні проміжки часу, ціну лота знижують на 1%. Перемагає на етапі той, хто погодився сплатити найбільшу ціну.
  • На наступному етапі закритих ставок інші учасники торгів можуть запропонувати свою ціну, вище, ніж була утворена на голландському етапі. Пропозиції зберігаються в таємниці, переможець голландського етапу в цих торгах участі не бере.
  • На етапі відкритих ставок, все пропозиції оголошуються. Перемагає, той, хто запропонував більше, якщо переможець голландського етапу не побажає запропонувати ще більшу суму.
  • Максимальна знижка на таких торгах може становити 80% від номіналу кредиту.Не дозволяється купувати власний кредит, на самого боржника, але можна купити свій борг на довірену особу. При удачі можна заощадити значні кошти.

Як гарантувати свою перемогу

Більшість українців про правила проведення торгів знає лише з чуток. Голландський аукціон, особливо якщо продається ваш борг і ви хочете заощадити, є серйозним заходом, що не терпить дилетантства. Судіть самі, потрібно однозначно придбати права вимоги по кредиту і, одночасно, сплатити мінімально можливу суму. Для того, щоб добитися такого результату, необхідний практичний позитивний досвід участі в таких торгах.

Якщо ви не маєте досвіду покупок на аукціонах, краще довірити роботу професіоналам. Юридичні компанії, які зосередилися на захисті прав та інтересів боржників, мають в штаті таких фахівців. Зверніться до них, і шанси на перемогу збільшаться.

Залишити заявку

Поділитися статтею в соц. мережах

Share this...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Будь ласка, поставте оцінку статті

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img