img Голландський аукціон Україна - компанія з кредитних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як вигідно купити свій кредит на голландському аукціоні

Внаслідок економічної кризи і проведення незбалансованої фінансової політики, значна частина українських банків збанкрутувала. Частина таких банків перебуває в стадії ліквідації. У збанкрутілих кредитних установ залишилися великі борги перед вкладниками, іншими банками та державою. Покриття цих боргів здійснюється за рахунок розпродажу активів ліквідованих банків.

Ліквідатори виставляють на торги всю власність фінансових організацій, що розорилися. До цієї власності належать і права вимоги за раніше виданими кредитами. Сподіватися на те, що якщо банк, що видав вам кредит, розорився, платити не доведеться, не варто. Але на погашенні такої позики можна заощадити.

Голландський аукціон Україна, під час розпродажу прав вимоги ліквідованих банків, ввела на початку 2018 року. Однак, частина українців ще не знає, як вони проводяться, і які вигоди можуть принести покупцеві свого кредиту. Дізнаємося про це.

Проведення кредитних голландських аукціонів

На класичних аукціонах з продажу кредитів, лоти виставлялися за ціною на 20% нижче номіналу. Після цього проходив торг, і перемагає той, хто запропонував більшу суму. Голландські аукціони проводяться в інтернеті і мають інші правила. Голландський аукціон онлайн проходить за наступною схемою:

 • Кредит, в призначений час, виставляється на торги за 100% номіналу.
 • Далі, на так званому голландському етапі, через певні проміжки часу, ціну лота знижують на 1%. Перемагає на етапі той, хто погодився сплатити найбільшу ціну.
 • На наступному етапі закритих ставок інші учасники торгів можуть запропонувати свою ціну, вище, ніж була утворена на голландському етапі. Пропозиції зберігаються в таємниці, переможець голландського етапу в цих торгах участі не бере.
 • На етапі відкритих ставок, все пропозиції оголошуються. Перемагає, той, хто запропонував більше, якщо переможець голландського етапу не побажає запропонувати ще більшу суму.
 • Максимальна знижка на таких торгах може становити 80% від номіналу кредиту.Не дозволяється купувати власний кредит, на самого боржника, але можна купити свій борг на довірену особу. При удачі можна заощадити значні кошти.

Як гарантувати свою перемогу

Більшість українців про правила проведення торгів знає лише з чуток. Голландський аукціон, особливо якщо продається ваш борг і ви хочете заощадити, є серйозним заходом, що не терпить дилетантства. Судіть самі, потрібно однозначно придбати права вимоги по кредиту і, одночасно, сплатити мінімально можливу суму. Для того, щоб добитися такого результату, необхідний практичний позитивний досвід участі в таких торгах.

Якщо ви не маєте досвіду покупок на аукціонах, краще довірити роботу професіоналам. Юридичні компанії, які зосередилися на захисті прав та інтересів боржників, мають в штаті таких фахівців. Зверніться до них, і шанси на перемогу збільшаться.

Залишити заявку

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Хочу выразить благодарность компании "ПИК". Ребята, вы профи!!!! Вы первые сообщили мне о намерении банка выставить право требования за кредитом на аукцион, и я вам доверилась. Работа была проведена в несколько этапов, каждый из этапов сопровождался сотрудником вашей компании, и в очень тактичной доступной форме сотрудник объяснял каждый этап. Никаких предварительных платежей компания не требует, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Было очень приятно сотрудничать с Егором , который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе, а также с Русланом, Ириной и Николаем за юридическое сопровождение сделки. Ребята, еще раз огромное спасибо!!! Желаю всей команде "ПИК" успешной работы, всех благ и доверия от людей!

  thumb Яна Титова
  5/31/2019

  review rating 5  Хочу выразить благодарность компании ЮК ПИК и всем её профессиональным сотрудникам, в особенности Елене и Николаю!!! Спасибо вам огромное за проделанную работу на высшем уровне, имея один процент из ста они помогли выкупить наш лот на аукционе, затем заключить сделку с банком. Вы являетесь профессиональным щитом для обычных людей-подготовка документов, сопровождение на каждом шагу, я ни о чём не переживала, везде и всюду закрывала тыл эта компания!!! О работе-всё прозрачно, стабильно, профессионально и совершенно! Всегда будут с вами на связи-выслушают, подскажут и вместо вас сделают, "высший пилотаж"!!!Спасибо за поддержу моральную и физическую! Желаю вам успехов, профессионального роста и доверия от людей!!!

  thumb Olga Muzyka
  5/28/2019

  review rating 5  От сотрудничества с компанией "ПИК" остались только положительные впечатления. Профессионализм, компетентность, порядочность, внимательность при работе с клиентами на высшем уровне. Ни за что не переживали, обо всём позаботились сотрудники компании. Была очень позитивная атмосфера во время работы. Отдельная благодарность за ответственное отношение к своей работе Егору, который занимался выкупом права требования по кредиту на аукционе, а также Николаю и Ирине за юридическое сопровождение во время сделки. Приятно было иметь дело с профессионалами, которым можно доверять. Успехов вам и много благодарных клиентов! Рекомендую компанию "ПИК" всем, кто хочет решить свою проблему с минимальными затратами времени, а главное - без нервов.

  thumb Elena Penzeva
  5/14/2019

  review rating 5  Выражаю благодарность юр. компании ПИК за оказанные услуги по выкупу кредита и сопровождение данного проекта от момента обращения в банк и до снятия обремений по имуществу. Которое вчера было снято. Сотрудники компетентны в делах за которые беруться и доводят до желаемого результата. Спасибо всей команде ЮК ПИК и успехов по достижению высоких результатов в Вашей работе!

  thumb Геннадий Дзюба
  4/16/2019
 • review rating 5  Хочу поблагодарить компанию "ПИК" за профессионализм и слаженность в работе. Хотелось бы отметить профессионализм сотрудников. Они очень корректны и внимательны при работе со своими клиентами, пунктуальны, креативны, въедливы и аккуратны в исполнении,. Было очень приятно сотрудничать с руководителем отдела по работе с прозорро - Егором, который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе по проблемному кредиту. Ситуация решилась в мою сторону, за что еще раз хочу сказать -Спасибо!

  thumb Сергей Кучерук
  2/01/2019
Залишити відгук в Google
Залишити відгук в Facebook

Поділитися статтею в соц. мережах

Будь ласка, поставте оцінку статті

Пожалуйста, оцените эту статью
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img