img Що таке голландський аукціон - компанія з кредитних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Голландський аукціон

 • Що таке голландський аукціон ФГВФО?
 • Це процедура продажу прав вимоги та майна банків в стадії ліквідації на території України, на електронному майданчику “ПРОЗОРРО”.

 • Де проходить голландський аукціон з продажу права вимоги за кредитом?
 • Голландський аукціон походить на електронному майданчику “ПРОЗОРРО” в онлайн режимі. Доступ до аукціону ви отримуєте в особистому кабінеті в день аукціону, після сплати реєстраційного внеску за участь в аукціоні.Реєстрація проводиться через одну з акредитованих у Фонді Гарантування Вкладів бірж.

 • Звідки можна дізнатися про дату продажу права вимоги?
 • Якщо ви є боржником то ви можете дізнатися про дату аукціону в банку, там є тимчасова адміністрація. Другий варіант на сайтах майданчиків по реєстрації, біржах, де публікуються всі актуальні аукціони, однак тут інформація неповна.

 • Хто може брати участь у голландському аукціоні?
 • В аукціоні може взяти участь будь-яка фізична або юридична особа, крім самого боржника за кредитом та поручителів боржника за цим кредитом.

 • Як проходить голландський аукціон?
 • Аукціон починається о 09:00-10:00 і триває до 16:00-17:00 в залежності від кількості кроків аукціону. Зареєструватися і взяти участь в аукціоні можна навіть у день аукціону. Голландський аукціон йде з поступовим зниженням ціни лота на 1% від початкової вартості права вимоги або ціни лота. Голландський аукціон складається з трьох етапів:

  1. Голландський етап;
  2. Етап закритих цінових пропозицій;
  3. Етап відкритих цінових пропозицій.
 • Який етап голландського аукціону найважливіший?
 • Найважливішим етапом аукціону є голландський етап, переможець голландського етапу аукціону отримує перевагу перед іншими учасниками. Він єдиний бере участь в останньому етапі голландського аукціону і може перебити” (поставити більше) ніж всі учасники.

 • Коли є сенс брати участь в голландському аукціоні?
 • Як відомо вартість права вимоги або лота на аукціоні формується шляхом додавання до основної частини боргу і відсотків, пеня і штрафи при цьому не враховуються. Аукціон дозволяє знизити вартість права вимоги до 80 відсотків від номінальної вартості. Іншими словами можна купити борг за 20%.

 • Скільки учасників може бути на голландському аукціоні?
 • Як вже писалося брати участь в аукціоні можуть практично все. відповідно аукціон не має обмежень по кількості учасників, тобто аукціон відбудеться при наявності одного учасника, максимальна кількість не обмежена.

 • Куди потрібно звернутися після перемоги на голландському аукціоні?
 • Якщо ви стали переможцем голландського аукціону ви звертаєтеся на біржу і підписує протокол переможця, далі ви звертаєтеся в банк для підписання договору поступки права вимоги або купівлі продажу об’єкта.

 • Чи можна відмовитися від оплати ставши переможцем голландського аукціону?
 • Так, відмовитися від оплати можна. В цьому випадку вам не повернуть реєстраційний внесок за участь в аукціоні. Він складає 5% від номінальної ціни лота. Також потрібно відзначити, що відмовившись переможець передає право купівлі наступному учаснику голландського аукціону запропонував максимальну ціну.

 • Чий кредит виставляється на реалізацію в ліквідованих банках?
 • Банки в стадії ліквідації реалізують всі без винятку кредити фізичних і юридичних осіб за процедурою голландського аукціону, іншими словами, якщо ваш кредит в одному з банків, що ліквідуються він продається і у вас буде новий кредитор.

 • Якщо право вимоги по кредиту ніхто не купив?
 • Непродані кредити більше не продаються окремо, їх об’єднують у пули або портфелі з таких же відбулися аукціонів. В подальшому пули кредитів продаються за таким же принципом через голландський аукціон.

 • Навіщо викуповувати свій кредит?
 • Викупивши своє право вимоги ви стаєте новим кредитором за кредитом. Закриваються всі виконавчі провадження, якщо є судові суперечки вони припиняються. При цьому існує можливість значно заощадити на погашення кредиту.

 • Чи потрібно звертатися за допомогою?
 • Більшість боржників не мають достатньо знань як в процедурі голландського аукціону так і в подальшому оформленні договору поступки або “списання” кредиту. Однозначно залучення компетентної організації або юриста дозволить і заощадити і правильно оформити угоду.

 • Які фактори потрібно враховувати при покупці права вимоги
 • Реєстрація можлива навіть в день аукціону і учасники аукціону не бачать ні хто зареєструвався на аукціон, ні кількість учасників. Аукціон проходить тільки один раз і повторно не призначається. Вся заборгованість по кредиту переходить новому кредитору включаючи пеню та штрафи, тому сума вимоги нового кредитора може бути вище.

 • Чому клієнти обирають юридичну компанію ПІК для супроводу викупу права вимоги?
 • Компанія “ПІК” надає повний супровід угод з викупу проблемних кредитів банків в стадії ліквідації. Від реєстрації на аукціоні до списання або погашення кредиту в цілому. Великий досвід дозволяє правильно сформувати ціну покупки лота і дозволяє значно заощадити і при цьому не програти сам аукціон.Компанія надає прозорі умови співпраці і кілька варіантів оплати за надані послуги.

  Контакти: м Київ провулок Ковальський 19 оф. 115

  тел: + 38 (095) 150 05 01; + 38 (097) 050 05 01.

Залишити заявку

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Хочу выразить благодарность компании "ПИК". Ребята, вы профи!!!! Вы первые сообщили мне о намерении банка выставить право требования за кредитом на аукцион, и я вам доверилась. Работа была проведена в несколько этапов, каждый из этапов сопровождался сотрудником вашей компании, и в очень тактичной доступной форме сотрудник объяснял каждый этап. Никаких предварительных платежей компания не требует, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Было очень приятно сотрудничать с Егором , который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе, а также с Русланом, Ириной и Николаем за юридическое сопровождение сделки. Ребята, еще раз огромное спасибо!!! Желаю всей команде "ПИК" успешной работы, всех благ и доверия от людей!

  thumb Яна Титова
  5/31/2019

  review rating 5  Хочу выразить благодарность компании ЮК ПИК и всем её профессиональным сотрудникам, в особенности Елене и Николаю!!! Спасибо вам огромное за проделанную работу на высшем уровне, имея один процент из ста они помогли выкупить наш лот на аукционе, затем заключить сделку с банком. Вы являетесь профессиональным щитом для обычных людей-подготовка документов, сопровождение на каждом шагу, я ни о чём не переживала, везде и всюду закрывала тыл эта компания!!! О работе-всё прозрачно, стабильно, профессионально и совершенно! Всегда будут с вами на связи-выслушают, подскажут и вместо вас сделают, "высший пилотаж"!!!Спасибо за поддержу моральную и физическую! Желаю вам успехов, профессионального роста и доверия от людей!!!

  thumb Olga Muzyka
  5/28/2019

  review rating 5  От сотрудничества с компанией "ПИК" остались только положительные впечатления. Профессионализм, компетентность, порядочность, внимательность при работе с клиентами на высшем уровне. Ни за что не переживали, обо всём позаботились сотрудники компании. Была очень позитивная атмосфера во время работы. Отдельная благодарность за ответственное отношение к своей работе Егору, который занимался выкупом права требования по кредиту на аукционе, а также Николаю и Ирине за юридическое сопровождение во время сделки. Приятно было иметь дело с профессионалами, которым можно доверять. Успехов вам и много благодарных клиентов! Рекомендую компанию "ПИК" всем, кто хочет решить свою проблему с минимальными затратами времени, а главное - без нервов.

  thumb Elena Penzeva
  5/14/2019

  review rating 5  Выражаю благодарность юр. компании ПИК за оказанные услуги по выкупу кредита и сопровождение данного проекта от момента обращения в банк и до снятия обремений по имуществу. Которое вчера было снято. Сотрудники компетентны в делах за которые беруться и доводят до желаемого результата. Спасибо всей команде ЮК ПИК и успехов по достижению высоких результатов в Вашей работе!

  thumb Геннадий Дзюба
  4/16/2019
 • review rating 5  Хочу поблагодарить компанию "ПИК" за профессионализм и слаженность в работе. Хотелось бы отметить профессионализм сотрудников. Они очень корректны и внимательны при работе со своими клиентами, пунктуальны, креативны, въедливы и аккуратны в исполнении,. Было очень приятно сотрудничать с руководителем отдела по работе с прозорро - Егором, который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе по проблемному кредиту. Ситуация решилась в мою сторону, за что еще раз хочу сказать -Спасибо!

  thumb Сергей Кучерук
  2/01/2019
Залишити відгук в Google
Залишити відгук в Facebook

Поділитися статтею в соц. мережах

Будь ласка, поставте оцінку статті

Пожалуйста, оцените эту статью
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img