img Банк забирає нерухомість за несплату кредиту - компанія | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Банк забирає нерухомість за несплату кредиту?

Банк забирає нерухомість за несплату кредиту? Шукаєте можливі і законні засоби позбутися гнітючого ярма – кредитного договору?

Ми працюємо з проблемними іпотечними позиками і знаємо, як захистити клієнта!

ЧИТАТИ ЩЕ: Кредит в ОТП банку – заборгованість

Чим ми можемо допомогти позичальнику

Ми знаємо відповіді на найважливіші для боржників питання:

 • Як виграти суд з банком по проблемному кредиту, за який нічим платити?
 • Що робити і з яких дій починати позичальникові і поручителю “мертвого” кредиту?
 • Як і яким чином кредитний договір визнається недійсним?
 • Чи є умови, коли виконавчий напис нотаріуса може бути скасований?
 • Висока процентна ставка: чи можна її зменшити?
 • Як захистити поручителя, його майно?
 • Чи існують способи зупинити виконавчу службу?
 • Як зберегти заставну нерухомість?
 • Як змінити договір і зробити реструктуризацію кредиту?
 • Чи є можливість списати штрафи і пені з проблемного кредиту?

Ми готові надати свої знання і досвід, для вирішення ваших проблем.

ЧИТАТИ ЩЕ: Заборгованість по кредиту в Україні

Приклади способів вирішення кредитних проблем

Розглянемо приклад: у вас є кредит, який через ті чи інші обставини ви сьогодні не обслуговуєте. Штрафи накопичуються, а загальна сума боргу стала вже катастрофічно “непідйомною”. У подібній ситуації боржник приймає єдине, на його погляд, правильне рішення – не платити банку нічого. Звичайно фінансова установа приймає ряд заходів, щоб змусити позичальника закрити борг або вилучити заставне майно. А чи є у некредитоспроможного клієнта можливість законним шляхом не платити кредит банку, анулювати штрафи, пені або визнати кредитний договір недійсним?

Варіантів виходу зі сформованого, як може здатися, цунг-цванга кілька. Розглянемо всі можливі варіації з проекцією на майбутнє.

Зрозуміти і пробачити…

Просто взяти і забути про існування кредиту і банку – не платити кредит. Метод найбанальніший, сенс якого полягає в постійному переховуванні від колекторів і надії на закінчення строку позовної давності.

Щоб не зустрітися зі службою з вибивання боргів, позичальникові доведеться звільнитися з роботи, не з’являтися вдома та інше. До того ж потрібно пам’ятати, що колектори свою бурхливу діяльність перекинуть на рідних, поручителя і його майно, знайомих, сусідів. Картина – не дуже райдужна. І завжди треба пам’ятати – кредити нікуди не діваються і не пропадають. Вони – активи банку. Тому за заставне майно, яке можна вилучити і монетизувати, будь-яка фінансова установа буде вести боротьбу.

Якщо для вас цей спосіб – єдиний, і до інших планів зі зміни кредитної історії ви не готові, тоді далі і читати не варто. Кому цікаво – продовжуємо.

Сумна реалія боржника – колектори, що приходять, дзвонять і лякають розправою. Агресивна поведінка співробітників таких організацій відома багатьом. Але кожен позичальник зобов’язаний усвідомити, що більшість дій колекторів незаконні. І кожен неплатник має право і зобов’язаний захищатися від неправомірних виробництв!

Договір з банком.

З появою перших фінансових негараздів боржнику можна звернутися особисто безпосередньо в банк і спробувати досягти нових домовленостей з банком. Сьогодні ця схема працює, оскільки у багатьох банків, що працюють в країні, “мертві” кредити складають більше 50% від усіх кредитів. Тому банки йдуть на поступки позичальникам, тим більше, що клієнт не ховається і не відмовляється платити.

Якщо борг величезний, час шукати антиколекторів. Це компанії, які спеціалізуються на подібних справах, тримають штат юристів і готові не тільки дати пораду чи консультацію, але й надати реальну допомогу.

Юридична фірма може виступити посередником в переговорах між банком і боржником. Вона веде всі переговори, результатом яких може стати новий договір з боргом, зменшеним у кілька разів. Попереду вже не світять “сумною” блискавицею судові тяжби, але в даній ситуації платити доведеться. Без штрафів, без пені і з невеликим дисконтом на тіло + відсотки, але погасити суму боржник зобов’язаний.

Справа вже в суді. Що робити?

Найпоширеніший варіант перебігу подій з непрацюючим кредитом: справа потрапила до суду. Хто виступив ініціатором позову, вже не грає ролі. Головне: позичальникові необхідна ретельна підготовка до розглядів.

Ви за фахом юрист? Ні? Тоді шукайте досвідченого саме у кредитних справах юриста.

За позовом можна домогтися наступного: величезні пені, штрафи, інші плати визнають недійсними. А ось суму основного боргу (тіло кредиту + відсотки) платити все-таки доведеться.

У разі програного суду і порушення виконавчого провадження боржника чекає нова сторінка в житті. Поки мораторій і деякі умови (прописані малолітні діти) не дозволяють вилучати заставну нерухомість у українців. Але заборону рано чи пізно знімуть, діти виростуть – і відмова повертати борг спричинить за собою кримінальну відповідальність. На жаль…

Тому не можна нічого не робити і просто чекати, коли ситуація стане патовою. Юридичний супровід – самий розумний варіант при наявності судових розглядів. З досвідченими фахівцями у боржника однозначно мінімізуються ризики залишитися без заставного майна.

Список документів позичальника, необхідних для ведення переговорів з банком:

 • Кредитний договір.
 • Договір застави (договір іпотеки).
 • Всі додаткові угоди до кредитного договору та іпотечного договору.
 • Всі додатки до кредитного договору з графіком погашення.
 • Договір фінансової поруки і (якщо є) додаткову угоду до договору поруки.
 • Договір реструктуризації (якщо такий є) зі змінами у строках погашення, графіку погашення, цінових умовах, валюті.
 • Копії всіх матеріалів судових справ та виконавчого провадження, якщо такі є у боржника . У разі відсутності, наші співробітники самі зберуть необхідні документи!
 • Виписки по всіх рахунках за період дії договору.

Шукати варіанти виходу з дилеми, як не платити кредит, можна дуже довго. Але слід усвідомити головне: взагалі не платити можливо тільки в першій версії. В інших – погасити борг доведеться. Але сума буде в кілька разів менше, ніж сьогодні вам нараховує банк. Не ховайтеся від дійсності – час брати ініціативу в свої руки!

Залишити заявку

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Хорошие ребята. Помогли с выкупом на аукционе и последующим сопровождением сделки в банке. Все договоренности и сроки были соблюдены. Большое им спасибо!

  thumb Yury Dunayevsky
  9/28/2019

  review rating 5  Очень профессиональный подход и высокое качество услуг. Советую.

  thumb Yaroslav Gorbushko
  9/27/2019

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

  review rating 5  Спасибо огромное! Очень слаженная работа профессионалов. Консультация на высшем уровне. Помощь на каждом этапе. Исчерпывающие ответы на все вопросы. Только положительные отзывы!

  thumb Марина Куриненко
  8/30/2019
 • review rating 5  Спасибо огромное! Очень слаженная работа профессионалов. Консультация на высшем уровне. Помощь на каждом этапе. Исчерпывающие ответы на все вопросы. Только положительные отзывы!

  thumb Марина Куриненко
  8/30/2019

  review rating 5  Команда профессионалов. Рада, что обратилась за помощью именно в компанию "ПИК". Помогли быстро, успешно закрыть ипотечный кредит. Очень благодарна!!! Всем рекомендую!!!

  thumb Samsung Phone
  8/30/2019

  review rating 5  Команда профессионалов. Рада, что обратилась за помощью именно в компанию "ПИК". Помогли быстро, успешно закрыть ипотечный кредит. Очень благодарна!!! Всем рекомендую!!!

  thumb Samsung Phone
  8/30/2019

  review rating 5  Хочу выразить благодарность компании "ПИК". Ребята, вы профи!!!! Вы первые сообщили мне о намерении банка выставить право требования за кредитом на аукцион, и я вам доверилась. Работа была проведена в несколько этапов, каждый из этапов сопровождался сотрудником вашей компании, и в очень тактичной доступной форме сотрудник объяснял каждый этап. Никаких предварительных платежей компания не требует, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Было очень приятно сотрудничать с Егором , который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе, а также с Русланом, Ириной и Николаем за юридическое сопровождение сделки. Ребята, еще раз огромное спасибо!!! Желаю всей команде "ПИК" успешной работы, всех благ и доверия от людей!

  thumb Яна Титова
  5/31/2019
 • review rating 5  Хочу выразить благодарность компании ЮК ПИК и всем её профессиональным сотрудникам, в особенности Елене и Николаю!!! Спасибо вам огромное за проделанную работу на высшем уровне, имея один процент из ста они помогли выкупить наш лот на аукционе, затем заключить сделку с банком. Вы являетесь профессиональным щитом для обычных людей-подготовка документов, сопровождение на каждом шагу, я ни о чём не переживала, везде и всюду закрывала тыл эта компания!!! О работе-всё прозрачно, стабильно, профессионально и совершенно! Всегда будут с вами на связи-выслушают, подскажут и вместо вас сделают, "высший пилотаж"!!!Спасибо за поддержу моральную и физическую! Желаю вам успехов, профессионального роста и доверия от людей!!!

  thumb Olga Muzyka
  5/28/2019

  review rating 5  От сотрудничества с компанией "ПИК" остались только положительные впечатления. Профессионализм, компетентность, порядочность, внимательность при работе с клиентами на высшем уровне. Ни за что не переживали, обо всём позаботились сотрудники компании. Была очень позитивная атмосфера во время работы. Отдельная благодарность за ответственное отношение к своей работе Егору, который занимался выкупом права требования по кредиту на аукционе, а также Николаю и Ирине за юридическое сопровождение во время сделки. Приятно было иметь дело с профессионалами, которым можно доверять. Успехов вам и много благодарных клиентов! Рекомендую компанию "ПИК" всем, кто хочет решить свою проблему с минимальными затратами времени, а главное - без нервов.

  thumb Elena Penzeva
  5/14/2019

  review rating 5  Выражаю благодарность юр. компании ПИК за оказанные услуги по выкупу кредита и сопровождение данного проекта от момента обращения в банк и до снятия обремений по имуществу. Которое вчера было снято. Сотрудники компетентны в делах за которые беруться и доводят до желаемого результата. Спасибо всей команде ЮК ПИК и успехов по достижению высоких результатов в Вашей работе!

  thumb Геннадий Дзюба
  4/16/2019

  review rating 5  Большое спасибо компании «ПИК» за профессионализм! Благодаря компании, удалось выкупить квартиру по минимальной цене. Всё было четко, быстро, понятно. Никаких предварительных платежей, полная прозрачность, оплата по факту оказанных услуг. Отдельная благодарность сотруднице Елене. Очень помогла, делала подсказки, уделяла внимание всем важным деталям процесса. Еще раз благодарю! Успехов команде «ПИК»!

  thumb Serhii Shvets
  3/20/2019
 • review rating 5  Хочу поблагодарить компанию "ПИК" за профессионализм и слаженность в работе. Хотелось бы отметить профессионализм сотрудников. Они очень корректны и внимательны при работе со своими клиентами, пунктуальны, креативны, въедливы и аккуратны в исполнении,. Было очень приятно сотрудничать с руководителем отдела по работе с прозорро - Егором, который оказал квалифицированную помощь в сопровождении и участии в аукционе по проблемному кредиту. Ситуация решилась в мою сторону, за что еще раз хочу сказать -Спасибо!

  thumb Сергей Кучерук
  2/01/2019
Залишити відгук в Google
Залишити відгук в Facebook

Задайте питання прямо зараз

Будь ласка, поставте оцінку статті

Пожалуйста, оцените эту статью
Всі Статті
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img