img Укрсоцбанк банк подав до суду що робити - компанія | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Якщо Укрсоцбанк подав на вас до суду

На вас подали в суд, що робити — звичайно ж захищатися, захищати свої права та інтереси всіма доступними способами. Всі прекрасно знають відповідь. Але, коли доходить до розглядів з кредиторами, позичальники чомусь губляться, і інтернет наповнюється запитами типу «Укрсоцбанк банк подав в суд що робити». Так, Укрсоцбанк — сьомий за розміром активів банк України. Так, під час буму споживчого та іпотечного кредитування Укрсоцбанк видав тисячі кредитів в десятки тисяч доларів на строки, що перевищують 10 років. Так, потім гримнули кризи 2008-го і 2014 роки, і впала платоспроможність населення, а нерухомість впала в ціні. Судячи з того, що Укрсоцбанк подав в суд на вас у вас там є кредит і сплачувати внески своєчасно вам не вдається, Але потрібно робити все теж саме — захищати свої права та інтереси усіма можливими способами. Поговоримо про способи, що дозволяють позбутися кредиту в Укрсоцбанку.

Як вирішити кредитну проблему

Перше, що повинен засвоїти боржник опинився у нелегкій фінансової ситуації — погасити кредит все одно доведеться. Якщо ви складете руки, і будете чекати, коли ситуація зміниться сама собою, погашення кредиту відбудеться за наступною схемою:

 • Банк подасть на вас до суду і виграє процес.
 • На підставі рішення суду, виконавча служба відкриє виконавче провадження.
 • Вас внесуть у Єдиний реєстр боржників України, який перебуває у вільному доступі, і ніхто не позичить вам навіть десятку.
 • Ваше майно заарештують, конфіскують і розпродадуть на торгах.
 • Ціни на торгах конфіскату низькі, тому в кращому випадку, після задоволення вимог банку, вам видадуть залишилася дрібниця. У гіршому — ви будете винні.
 • Ви з сім’єю, без майна і житла, займетеся побудовою нової щасливого життя.
 • Якщо ця схема вам не підходить, вирушайте до юристів. Там, вивчивши обставини вашої справи, вам підкажуть, як списати кредит в Укрсоцбанку. Тільки треба врахувати, що не платити взагалі можна тільки якщо визнати кредитний договір юридично нікчемним. Договори пишуть люди, вони помиляються, але не кожен раз і не завжди так, що договір вдасться опротестувати. Рефінансування — позику в іншому банку на покриття діючого кредиту та реструктуризація — подовження терміну дії кредитного договору зі зниженням щомісячних виплат до прийнятного рівня, в зв’язку з величезною кількістю проблемних кредитів, зараз не працюють. Залишається викуп кредиту і погашення його зі знижкою.

Схема працює так: Банки продають борги колектором зі знижкою доходить до 80% від номіналу, але робити такі ж знижки позичальникам не можуть за законом. Потрібно знайти «доброго колектора» — факторингову компанію і домовитися з нею. Такі компанії підлягають обов’язковому державному ліцензуванню, їх не багато, але вони існують.

А як же суд — запитаєте ви, а ось так: Знаючі свою справу юристи здатні:

 • Відтягнути рішення суду про примусове стягнення боргу на невизначений термін, практично в нескінченність.
 • Оскаржити у вищих інстанціях і скасувати вже прийняте рішення суду.
 • Зняти арешти з майна, оскаржити дії виконавців, іншими способами перешкодити вилученню майна.
 • Все це створює чудовий грунт для переговорів з банком про викуп боргу.

Куди звернутися за допомогою

Зверніться в юридичну компанію ПІК. Ця компанія, не тільки вже списала 260 млн. гривень проблемних кредитів, але і відкрила власну факторингову компанію. Звернувшись в ПІК, ви отримуєте два в одному — юридичну допомогу та викуп кредиту з погашенням його на пільгових умовах.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img