Юридична компанія «ПІК»

ЯКЩО УКРСОЦБАНК ПОДАВ НА ВАС ДО СУДУ

На вас подали в суд, що робити — звичайно ж захищатися, захищати свої права та інтереси всіма доступними способами. Всі прекрасно знають відповідь. Але, коли доходить до розглядів з кредиторами, позичальники чомусь губляться, і інтернет наповнюється запитами типу «Укрсоцбанк банк подав в суд що робити». Так, Укрсоцбанк — сьомий за розміром активів банк України. Так, під час буму споживчого та іпотечного кредитування Укрсоцбанк видав тисячі кредитів в десятки тисяч доларів на строки, що перевищують 10 років. Так, потім гримнули кризи 2008-го і 2014 роки, і впала платоспроможність населення, а нерухомість впала в ціні. Судячи з того, що Укрсоцбанк подав в суд на вас у вас там є кредит і сплачувати внески своєчасно вам не вдається, Але потрібно робити все теж саме — захищати свої права та інтереси усіма можливими способами. Поговоримо про способи, що дозволяють позбутися кредиту в Укрсоцбанку.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО КРЕДИТУ В БАНКУ

Як вирішити кредитну проблему

Перше, що повинен засвоїти боржник опинився у нелегкій фінансової ситуації — погасити кредит все одно доведеться. Якщо ви складете руки, і будете чекати, коли ситуація зміниться сама собою, погашення кредиту відбудеться за наступною схемою:

 • Банк подасть на вас до суду і виграє процес.
 • На підставі рішення суду, виконавча служба відкриє виконавче провадження.
 • Вас внесуть у Єдиний реєстр боржників України, який перебуває у вільному доступі, і ніхто не позичить вам навіть десятку.
 • Ваше майно заарештують, конфіскують і розпродадуть на торгах.
 • Ціни на торгах конфіскату низькі, тому в кращому випадку, після задоволення вимог банку, вам видадуть залишилася дрібниця. У гіршому — ви будете винні.
 • Ви з сім’єю, без майна і житла, займетеся побудовою нової щасливого життя.
 • Якщо ця схема вам не підходить, вирушайте до юристів. Там, вивчивши обставини вашої справи, вам підкажуть, як списати кредит в Укрсоцбанку. Тільки треба врахувати, що не платити взагалі можна тільки якщо визнати кредитний договір юридично нікчемним. Договори пишуть люди, вони помиляються, але не кожен раз і не завжди так, що договір вдасться опротестувати. Рефінансування — позику в іншому банку на покриття діючого кредиту та реструктуризація — подовження терміну дії кредитного договору зі зниженням щомісячних виплат до прийнятного рівня, в зв’язку з величезною кількістю проблемних кредитів, зараз не працюють. Залишається викуп кредиту і погашення його зі знижкою.

Схема працює так: Банки продають борги колектором зі знижкою доходить до 80% від номіналу, але робити такі ж знижки позичальникам не можуть за законом. Потрібно знайти «доброго колектора» — факторингову компанію і домовитися з нею. Такі компанії підлягають обов’язковому державному ліцензуванню, їх не багато, але вони існують.

А як же суд — запитаєте ви, а ось так: Знаючі свою справу юристи здатні:

 • Відтягнути рішення суду про примусове стягнення боргу на невизначений термін, практично в нескінченність.
 • Оскаржити у вищих інстанціях і скасувати вже прийняте рішення суду.
 • Зняти арешти з майна, оскаржити дії виконавців, іншими способами перешкодити вилученню майна.
 • Все це створює чудовий грунт для переговорів з банком про викуп боргу.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЯК СПИСАТИ КРЕДИТ В УКРСОЦБАНКУ

Куди звернутися за допомогою

Зверніться в юридичну компанію ПІК. Ця компанія, не тільки вже списала 260 млн. гривень проблемних кредитів, але і відкрила власну факторингову компанію. Звернувшись в ПІК, ви отримуєте два в одному — юридичну допомогу та викуп кредиту з погашенням його на пільгових умовах.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн