img Як списати кредит в УкрСиббанку - компанія з кредитних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Що робити, якщо Укрсиббанк подав у суд, а грошей немає

Пошуковий запит в українському сегменті інтернету «Укрсиббанк банк подав в суд що робити» розміщують часто. У 2007-2008 роках банки видавали кредити в десятки тисяч доларів з терміном погашення 10 і більше років практично всім бажаючим. Доходи у населення були високими, курс долара низьким. Восени 2008-го долар виріс вдвічі, а після подій 2014-го ще в три рази. Населення зубожіло, ціни на нерухомість впали, і повідомленням про те, що Укрсиббанк подав в суд тепер нікого не здивуєш. Не відстають від Укрсиббанку і інші банки України. Заборгованості зараз збирають жорстко. З’ясуємо, що робити, якщо кредитор не подав до суду, а грошей на повне погашення кредиту немає, і існує можливість позбутися кредиту в Укрсиббанку і не розоритися повністю.

Що робити, коли порушено справу про стягнення кредиту, а грошей немає

Коли банк звернувся в суд з позовом про примусове стягнення боргу, а грошей на повний розрахунок немає, по-перше, потрібно усвідомити, що вам потрібна професійна юридична допомога. Єдиний випадок, коли можна не виплачувати банку нічого — якщо вдалося знайти у договорі кредитування помилки, що дозволяють визнати договір юридично нікчемним. Це під силу тільки кваліфікованим юристам, але помилки є не в кожному договорі. Тому, по-друге, потрібно чітко зрозуміти, що заплатити доведеться. Проаналізуйте всі суми, які ви зможете реалізувати. Грошей може не вистачати, але вони повинні бути.

Альтернативою цим варіантом служить ухвалення судом рішення на користь банку, арешт і конфіскація майна, розпродаж на аукціоні за викидними цінами. По боргу позичальник відповідає всім без винятків своїм майном. Тобто, у вас можуть вилучити абсолютно все. З виручених коштів, банк задовольнить свої вимоги. Якщо щось залишиться, залишок віддадуть вам. Якщо грошей не вистачить, ви будете убогим боржником. Тому зберіться з думками, порахуйте гроші і йдіть до юристів. Вони вам розкажуть, як списати кредит в Укрсиббанку, саме в вашему випадку.

Варіант рішення кредитної проблеми через рефінансування та реструктуризацію в поточний момент практично виключений. Зате залишається варіант викупу боргу у банку і його подальшого погашення на пільгових умовах. Банки продають борги колекторам зі знижкою, яка іноді доходить до 80% від номінального боргу. Але робити такі знижки самому позичальникові банкам заборонено законом. Потрібен посередник — фінансова компанія, що має ліцензію на факторинг. Потрібно звернутися до неї, обговорити умови, купити кредит і погасити його на обумовлених умовах. І суд тут не перешкода.

Юристи можуть:

 • Захищати ваші права в суді і на тривалий час відтягнути прийняття рішення.
 • Оскаржити винесене рішення в судах вищої інстанції і домогтися його скасування.
 • Знімати арешти з майна.
 • Оскаржити дії кредитора.
 • Іншими способами відтягувати вилучення власності позичальника.
 • Поки майно не вилучено і не продано, можна вести переговори про викуп боргу.

Хто здатний допомогти

Юридична компанія ПІК, не тільки встигла закрити кредитів на суму понад 260 млн. грн., але й навмисно, в інтересах своїх клієнтів, створила фінансову компанію з ліцензією на факторинг. Це дозволяє, звернувшись в одне місце, і отримати юридичний захист, і вирішити питання з викупом у банку кредиту. Зверніться до юристів ПІК, та допомога вам буде надана.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img