Юридична компанія «ПІК»

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО УКРСИББАНК ПОДАВ ДО СУДУ, А ГРОШЕЙ НЕМА

Пошуковий запит в українському сегменті інтернету «Укрсиббанк банк подав в суд що робити» розміщують часто. У 2007-2008 роках банки видавали кредити в десятки тисяч доларів з терміном погашення 10 і більше років практично всім бажаючим. Доходи у населення були високими, курс долара низьким. Восени 2008-го долар виріс вдвічі, а після подій 2014-го ще в три рази. Населення зубожіло, ціни на нерухомість впали, і повідомленням про те, що Укрсиббанк подав в суд тепер нікого не здивуєш. Не відстають від Укрсиббанку і інші банки України. Заборгованості зараз збирають жорстко. З’ясуємо, що робити, якщо кредитор не подав до суду, а грошей на повне погашення кредиту немає, і існує можливість позбутися кредиту в Укрсиббанку і не розоритися повністю.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО КРЕДИТУ В БАНКУ

Що робити, коли порушено справу про стягнення кредиту, а грошей немає

Коли банк звернувся в суд з позовом про примусове стягнення боргу, а грошей на повний розрахунок немає, по-перше, потрібно усвідомити, що вам потрібна професійна юридична допомога. Єдиний випадок, коли можна не виплачувати банку нічого — якщо вдалося знайти у договорі кредитування помилки, що дозволяють визнати договір юридично нікчемним. Це під силу тільки кваліфікованим юристам, але помилки є не в кожному договорі. Тому, по-друге, потрібно чітко зрозуміти, що заплатити доведеться. Проаналізуйте всі суми, які ви зможете реалізувати. Грошей може не вистачати, але вони повинні бути.

Альтернативою цим варіантом служить ухвалення судом рішення на користь банку, арешт і конфіскація майна, розпродаж на аукціоні за викидними цінами. По боргу позичальник відповідає всім без винятків своїм майном. Тобто, у вас можуть вилучити абсолютно все. З виручених коштів, банк задовольнить свої вимоги. Якщо щось залишиться, залишок віддадуть вам. Якщо грошей не вистачить, ви будете убогим боржником. Тому зберіться з думками, порахуйте гроші і йдіть до юристів. Вони вам розкажуть, як списати кредит в Укрсиббанку, саме в вашему випадку.

Варіант рішення кредитної проблеми через рефінансування та реструктуризацію в поточний момент практично виключений. Зате залишається варіант викупу боргу у банку і його подальшого погашення на пільгових умовах. Банки продають борги колекторам зі знижкою, яка іноді доходить до 80% від номінального боргу. Але робити такі знижки самому позичальникові банкам заборонено законом. Потрібен посередник — фінансова компанія, що має ліцензію на факторинг. Потрібно звернутися до неї, обговорити умови, купити кредит і погасити його на обумовлених умовах. І суд тут не перешкода.

Юристи можуть:

 • Захищати ваші права в суді і на тривалий час відтягнути прийняття рішення.
 • Оскаржити винесене рішення в судах вищої інстанції і домогтися його скасування.
 • Знімати арешти з майна.
 • Оскаржити дії кредитора.
 • Іншими способами відтягувати вилучення власності позичальника.
 • Поки майно не вилучено і не продано, можна вести переговори про викуп боргу.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ПОЗБУТИСЯ ВІД КРЕДИТУ В УКРСИББАНКУ

Хто здатний допомогти

Юридична компанія ПІК, не тільки встигла закрити кредитів на суму понад 260 млн. грн., але й навмисно, в інтересах своїх клієнтів, створила фінансову компанію з ліцензією на факторинг. Це дозволяє, звернувшись в одне місце, і отримати юридичний захист, і вирішити питання з викупом у банку кредиту. Зверніться до юристів ПІК, та допомога вам буде надана.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн