Юридична компанія «ПІК»

РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ ПОДАВ ДО СУДУ

Позбутися від кредиту в Райфайзен банк Аваль мріють багато його позичальники. Справа в тому, що в 2008 році в Україні спостерігався бум споживчого та іпотечного кредитування. Доходи населення були високими і люди безбоязно брали кредити на тисячі доларів на терміни понад 10 років. Криза 2008-го року серйозно підірвав платоспроможність населення, а події 2014-го року її остаточно доконали. Частина позичальників відчувають труднощі з виробництвом своєчасних виплат, банки ж відмовлятися від своїх грошей не збираються, тому повідомленням про те, що Райфайзен банк Аваль подав до суду за несплату кредиту зараз нікого не здивуєш. Так діють всі великі кредитори. А ось правильно діяти здогадуються далеко не всі позичальники. Дізнаємося, що робити, коли кредитор подав на вас до суду, крім розміщення в інтернеті панічних запитів «Райфайзен банк Аваль подав до суду що робити».

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО КРЕДИТУ В БАНКУ

Варіанти виходу з боргової тупика

Якщо ви вирішили розібратися з з кредитної проблемою, потрібно чітко і ясно усвідомити, що взагалі нічого не заплатити і списати борг неможливо. Потрібно активно шукати вихід із ситуації, самостійно проблема нікуди не дінеться. Дізнатися відповідь на питання, як списати кредит в Райфайзен банк Аваль, можна у тих, хто регулярно списує борги – у юристів. Звернувшись до них ви дізнаєтеся, що:

 • У договорі-кредитування можуть міститися помилки, що дозволяють цей договір опротестувати, повністю або в окремих його частинах. Власне, це єдиний варіант, при якому з’являється надія не платити зовсім. Але для цього ваш конкретний договір повинен бути скрупульозно вивчений.
 • З банком можна домовитися про продовження дії договору зі зменшенням місячних платежів до прийнятного рівня.
 • Можна викупити кредит і погасити його на пільгових умовах. Правда в цій схемі необхідна посередницька компанія, яка має ліцензію на заняття факторингом.

На жаль, помилки в договорі знайти вдається не завжди, а другий спосіб зараз майже не працює, в зв’язку з кризою кредитних неплатежів. Найбільш перспективна спроба викупити кредит і погасити його зі знижкою. Але ж банк вже звернувся в суд, і напевно вже пізно – скажете ви і помилитеся. Досвідчений юрист здатний:

 • Не тільки відстоювати в судових засіданнях ваші права, а й майже до безкінечності затягувати прийняття судового рішення.
 • Арешти накладаються виконавчою службою і інші її дії теж можна оскаржувати в суді майже до безкінечності.
 • Вже прийняте судове рішення про стягнення боргу примусово можна оскаржити в судах вищих інстанцій і скасувати.
 • Все це створює можливості для ведення переговорів про викуп боргу і його погашенні на пільгових умовах.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ ПОДАВ ДО СУДУ ЩО РОБИТИ

Куди звернутися за допомогою

Зверніться в київську юридичну компанію ПІК. Вона вже закрила кредитів на суму понад 260 млн грн, і готова допомогти і вам. У ПІК є власна компанія,що має ліцензію на факторинг. Шукати стороннього посередника не знадобиться. Юристи ПІК все зроблять самі.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн