img Як списати кредит в Райффайзен банк Аваль - компанія | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Райффайзен банк Аваль подав до суду

Позбутися від кредиту в Райфайзен банк Аваль мріють багато його позичальники. Справа в тому, що в 2008 році в Україні спостерігався бум споживчого та іпотечного кредитування. Доходи населення були високими і люди безбоязно брали кредити на тисячі доларів на терміни понад 10 років. Криза 2008-го року серйозно підірвав платоспроможність населення, а події 2014-го року її остаточно доконали. Частина позичальників відчувають труднощі з виробництвом своєчасних виплат, банки ж відмовлятися від своїх грошей не збираються, тому повідомленням про те, що Райфайзен банк Аваль подав до суду за несплату кредиту зараз нікого не здивуєш. Так діють всі великі кредитори. А ось правильно діяти здогадуються далеко не всі позичальники. Дізнаємося, що робити, коли кредитор подав на вас до суду, крім розміщення в інтернеті панічних запитів «Райфайзен банк Аваль подав до суду що робити».

Варіанти виходу з боргової тупика

Якщо ви вирішили розібратися з з кредитної проблемою, потрібно чітко і ясно усвідомити, що взагалі нічого не заплатити і списати борг неможливо. Потрібно активно шукати вихід із ситуації, самостійно проблема нікуди не дінеться. Дізнатися відповідь на питання, як списати кредит в Райфайзен банк Аваль, можна у тих, хто регулярно списує борги – у юристів. Звернувшись до них ви дізнаєтеся, що:

 • У договорі-кредитування можуть міститися помилки, що дозволяють цей договір опротестувати, повністю або в окремих його частинах. Власне, це єдиний варіант, при якому з’являється надія не платити зовсім. Але для цього ваш конкретний договір повинен бути скрупульозно вивчений.
 • З банком можна домовитися про продовження дії договору зі зменшенням місячних платежів до прийнятного рівня.
 • Можна викупити кредит і погасити його на пільгових умовах. Правда в цій схемі необхідна посередницька компанія, яка має ліцензію на заняття факторингом.

На жаль, помилки в договорі знайти вдається не завжди, а другий спосіб зараз майже не працює, в зв’язку з кризою кредитних неплатежів. Найбільш перспективна спроба викупити кредит і погасити його зі знижкою. Але ж банк вже звернувся в суд, і напевно вже пізно – скажете ви і помилитеся. Досвідчений юрист здатний:

 • Не тільки відстоювати в судових засіданнях ваші права, а й майже до безкінечності затягувати прийняття судового рішення.
 • Арешти накладаються виконавчою службою і інші її дії теж можна оскаржувати в суді майже до безкінечності.
 • Вже прийняте судове рішення про стягнення боргу примусово можна оскаржити в судах вищих інстанцій і скасувати.
 • Все це створює можливості для ведення переговорів про викуп боргу і його погашенні на пільгових умовах.

Куди звернутися за допомогою

Зверніться в київську юридичну компанію ПІК. Вона вже закрила кредитів на суму понад 260 млн грн, і готова допомогти і вам. У ПІК є власна компанія,що має ліцензію на факторинг. Шукати стороннього посередника не знадобиться. Юристи ПІК все зроблять самі.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img