Юридична компанія «ПІК»

ОТП БАНК ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА КРЕДИТОМ

 

 

ОТП банк входить в міжнародну фінансову групу і групу найбільших в Україні. Позичальники, які відчувають труднощі у розрахунках з ОТП, звертаються до нас з питаннями. Зберемо ці питання в групи, і відповімо на них:

Чим небезпечна прострочення кредитних платежів ОТП?

Прострочення по кредиту ОТП банк може принести безліч проблем. Якщо на першому етапі боржникам просто нагадують про необхідність розрахуватися, то згодом переходять до стягнення боргу примусово. Залежно від обставин і суми боргу, позичальник може позбутися всього свого майна і залишитися винним.

Є надія на те, що заборгованість по кредитах ОТП буде прощено?

ОТП банк заборгованість за кредитом нікому прощати не збирається, та й не має на це законного права. ОТП комерційна структура, створена для отримання прибутку.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Сподіватися на те, що про вас забудуть або іншим способом пробачать борг не можна. Як тільки виникли проблеми з погашенням кредиту, зверніться за юридичною допомогою.

Що очікує неплатника ОТП банку?

Відповідь на питання: що буде, якщо не платити кредит ОТП банку, багато в чому залежить від обставин справи та наявності у боржника юридичного захисту. У загальному випадку, кредит буде погашено за рахунок коштів позичальника. Можливо вилучення майна і розпродаж його на торгах. При наявності проблем з виплатою кредиту, обов’язково зверніться за допомогою до юристів.

В чому особливості стягнення іпотечних кредитів ОТП банком?

Іпотечний кредит в ОТП банку видають під договір, який обов’язково містить іпотечне застереження. Ця обмовка дозволяє кредитору, при невиконанні позичальником умов, просто переписувати об’єкти нерухомості на себе. З 2014 року діє мораторій на вилучення житла за іпотечними кредитами. Термін дії мораторію закінчується 21 жовтня 2020 року.

Як ОТП банк стягує автокредити?

Автокредит в ОТП банку видається під заставу придбаного автомобіля. Чомусь багато позичальників думають, що максимум, що їм загрожує — вилучення авто. Це не так. Відповідальність позичальника встановлюється у грошовій формі.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Врахуйте! Вилучений автомобіль продається на торгах. Отримати ринкову ціну там не можна. Залишок боргу може бути звернений на будь-яке інше майно боржника.

Чи потрібно платити борги за кредитними картками банку ОТП?

Картковий кредит в ОТП банку відрізняється від звичайного легкістю його отримання. Платою за цю легкість є підвищені процентні ставки, високі штрафи і пені. В іншому це такий же кредит, який при стягненні його примусово може розорити боржника. Не думайте, що кредит по карті це дрібниця, яку вам пробачать. Цього не трапиться.

Як скоро банк ОТП переходить до примусового стягнення кредиту?

Якщо ви не внесли платіж в строк, ОТП банк нагадає вам про це на наступний день. Потім нагадування стають частішими і жорсткими. Зазвичай кредит передається до відділу стягнення через 90 днів прострочення. Коли ОТП банк подає до суду, він майже завжди виграє. Найміть юристів, вони зможуть відстрочити винесення рішення і вилучення майна.

Чого очікувати від суду по кредиту з ОТП?

Суд з ОТП банком по кредиту, для позичальника, майже завжди, програшний. Гроші отримані і повинні бути повернуті. Завдання боржника максимально відтягнути винесення такого рішення за часом і знайти інший спосіб вирішення проблеми. Зверніться по допомогу до юристів. Вони підкажуть як уникнути вилучення майна і погасити борг щадним способом.

Які є способи погашення кредиту в банку ОТП?

Залежно від обставин справи, клієнтам звернулися з питанням: як закрити кредит в ОТП банку, юристи запропонують:

 • Виплатити суму заборгованості зі знижкою.
 • Викупити кредит через факторингову компанію.
 • Визнати кредитний договір виконаним через суд.
 • Оскаржити в суді кредитний договір або дії банку. Співробітники 

ОТП можуть пропустити терміни позовної давності, строки пред’явлення і здійснювати інші порушення. Якщо таке сталося, юристи помітять і допоможуть звернути обставини на користь клієнта.

 

Що буде якщо не платити кредит ОТП банку?

ОТП банк борг по кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.

 Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн