Юридична компанія «ПІК»

ПРОСТРОЧЕННЯ ОТП БАНК

ОТП банк входить у двадцятку найбільших українських банків і є дочірнім підприємством великого європейського банківського конгломерату OTP Group. Природно, на піку кредитного буму банком видавалися кредити з тривалим терміном погашення. Тепер частина їх одержувачів атакує інтернет запитом «ОТП банк подав в суд що робити». ОТП банк дійсно зайнявся збором проблемної заборгованості, і неплатоспроможним позичальникам доводиться важко. З’ясуємо, що ж все-таки робити, якщо ОТП банк подав в суд.

Як діє ОТП банк при стягненні боргів

Особливим розмаїттям дій при зборі боргів українські банки не відрізняються. Причина в тому, що великі фінансові організації діють виключно в рамках законодавства. Однак це не означає, що позичальники, невиробничі платежі вчасно, можуть спати спокійно. Всі банки, у тому числі і ОТП, діють за наступною схемою:

 • Спочатку позичальнику просто дзвонять і нагадують про необхідність платежу.
 • Далі, кількість дзвінків збільшується. Це значить за справу взялися колектори з власної банківської служби або сторонні. Сторонніх колекторів банк може найняти, а може і продати їм борг. В останньому випадку, права вимоги за кредитом повністю переходять до колекторському агентству.
 • Якщо погрози не подіяли, і платежі не поновилися, і банки, і колектори, які купили борг, звертаються до суду.
 • Без належної юридичної допомоги, позичальники програють такі процеси, і з’являється рішення суду про примусове стягнення боргу.
 • З цим рішенням банк звертається до виконавчої служби, а та відкриває виконавче провадження. Після цього відомості про неплательщике з’являються у вільному доступі в Реєстрі боржників України.
 • Майно боржника заарештовують, потім конфіскують і розпродають на аукціонах за цінами нижче ринкових.
 • Фактично можна залишитися без усього і з великим боргом. Усвідомивши цей факт, пора задуматися про те, як позбутися кредиту в ОТП банку.

Що робити боржникам ОТП банку

Боржникам, які мають проблеми з платежами в ОТП банку, ні в якому разі не можна опускати руки, і пускати справу на самоплив. Такий підхід, неодмінно, приведе до описаних вище наслідків. Потрібно захищати свої права і майно. Зверніться за юридичною допомогою.

В поточний момент, найбільш перспективний варіант вирішення проблеми — викуп кредиту зі знижкою. Банки продають борги колекторам, а значить знижка можлива. Однак за законом, зробити знижку самому боржнику банк не може. У схемі потрібна компанія, яка має ліцензію на факторинг. Така компанія є у юридичній компанії ПІК, зверніться туди.

Суд справі не перешкода. Юристи можуть майже нескінченно затягувати процес. Весь цей час з банком можна вести переговори щодо викупу боргу. Навіть якщо рішення суду вже прийнято, його можна скасувати в судах вищих інстанцій і знову повернутися до переговорів. Існують і інші способи вирішення проблеми. Зверніться в ПІК, і вам підкажуть, як списати кредит в ОТП банку найкращим способом у вашому конкретному випадку.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн