img Погашення кредиту ОТП банк✔️Юридична Допомога | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Чим компанія ПІК може допомогти в погашенні кредиту ОТП банк

Угорська фінансова група – OTP Group володіє одним з найбільших банків України, і особливих фінансових проблем не відчуває. У всякому разі розпродавати свої проблемні кредити із значним дисконтом вона не поспішає. Розповімо, як юридична компанія ПІК може допомогти клієнту організувати погашення кредиту ОТП банк.

У момент настання фінансових труднощів, частина неспроможних боржників «опускає руки» і починає «плисти за течією», сподіваючись, що всі проблеми вирішаться самі собою. На жаль, так не буває. Штрафи та пені на прострочену заборгованість, стрімко збільшують її обсяги. Борг зростає. В кінцевому підсумку, кредитори виграють справу проти позичальника в суді, заарештують і розпродадуть його майно. Проблему потрібно вирішувати, навіть, коли вона здається нерозв’язною. Погашення кредиту ОТП банк теж можливо, потрібно тільки звернутися за допомогою до професіоналів.

Юридична компанія ПІК була створена юристами, які потрапили в складні кредитні ситуації, в зв’язку з кризою 2014 року. Засновникам компанії вдалося знайти вихід зі своєї ситуації, і з тих пір ПІК надає допомогу іншим проблемним боржникам. За роки роботи компанія закрила 421 кредит фізичних осіб на загальну суму понад 260 млн. гривень. Погашення кредиту ОТП банк, як і будь-якого іншого банку країни, це основний профіль діяльності компанії. Юристи ПІК мають для цього необхідні знання і навички.

Кожен кредитний випадок унікальний, і не існує універсальних способів вирішення кредитних проблем, але самі способи їх вирішення існують. Зверніться в ПІК, вашу справу вивчать і дадуть рекомендації щодо погашення проблемного кредиту найкращим з доступних способів.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020
 • review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020
 • review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img