Юридична компанія «ПІК»

ОТП БАНК ПРОСТРОЧЕНИЙ КРЕДИТ

Проблеми з виплатою іпотечних кредитів відчуває більша частина позичальників. З’ясуємо, як вчинити, якщо кредит узятий в ОТП банку.

ОТП банк і його дії за доцільне призначити пеню

ОТП банк – один з найбільших і найбільш стійких банків України. В період буму кредитування багато українців отримали іпотечний кредит в ОТП банку і продовжують розплачуватися по ньому до сих пір. У період кредитного буму, ідея взяти кредит на тривалий термін здавалася вірною. Житло постійно дорожчало, доходи українців росли, здавалося, що рішення прийнято вірно. Все змінили кризи 2008-го і 2014-го років. Вартість житла впала в рази, доходи скоротилися. У частині позичальників залишок боргу більше, ніж вартість придбаної на кредит квартири.

Тим, хто має проблеми зі своєчасними платежами, довелося дізнатися, що буде, якщо довго не платити кредит в ОТП банку. Банк діє точно так же, як і інші фінансові установи:

 • Спочатку боржникам ввічливо нагадують про необхідність платити.
 • Потім переходять до погроз.
 • Після цього подають в суд позов про примусове стягнення боргу та виграють процес.
 • Майно боржника заарештовують через виконавчу службу, конфіскують і розпродають. Якщо після погашення боргу з коштів, виручених на розпродажі, щось залишається, ці кошти передаються боржнику. Якщо нічого не залишається, то можна ще й залишитися належним.
 • Залишитися без майна і з боргами цілком реально.

Що робити іпотечним боржникам ОТП банку

Якщо у вас є кредитні проблеми, не можна нічого не робити і чекати, що вони вирішаться самі. Зверніться по допомогу до юристів. Рішення у цій проблемі є. Існує навіть кілька варіантів:

Опротестування кредитного договору повністю або окремих його частин. Договори пишуть люди, а їм властиво помилятися. Якщо досвідчений юрист знайде в договорі помилки, існує ймовірність досягти позитивного рішення.

Спори з виконавчою службою та скасування вже винесених рішень суду, скасування реєстрації за іпотечним застереженням, дозволяють вийти на новий етап переговорів з банком.

Викуп кредиту зі знижкою. У цій схемі обов’язково повинна бути задіяна факторингова компанія, тільки їм дозволяється викуповувати кредити і повністю погашати їх за частину вартості.

Не можна сказати, що банк ОТП охоче йде на поступки клієнтам, але при грамотному проведенні переговорів, шанси на позитивне вирішення питання є. Зверніться в юридичну компанію ПІК, вона вже 5 років успішно захищає інтереси позичальників. Юристи компанії вивчать вашу справу і дадуть рекомендації, як списати кредит в ОТП банку. При необхідності, юристи ПІК представлять інтереси позичальника у всіх необхідних інстанціях. ПІК спеціально створив власну факторингову компанію, і викуп кредиту зі знижкою, за посередництва ПІК, можливий.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн