img ОТП банк погашення кредиту - компанія з кредитних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Погашення кредиту в ОТП банку

Український ОТП банк належить угорській фінансовій групі ОТР Group, і входить в двадцятку найбільших банків України. Фінансове становище банку стійке, і особливих труднощів він не відчуває. Для проблемних позичальників ОТП банку це створює додаткові складності. З’ясуємо, як організовано в ОТП банк погашення кредиту.

Звісно, найбільш правильний метод – це своєчасна сплата обумовлених кредитним договором платежів. У всіх банківських установах, в тому числі і в ОТП банк, погашення кредиту цим способом ніяких проблем не викликає. Кредит погашається до терміну закінчення договору, і звільнений від тягаря позичальник бере нове щасливе життя. Але частина позичальників з виконанням взятих на себе зобов’язань не справляється. Саме вони набирають в пошукових системах інтернету запит: «ОТП банк погашення кредиту» і шукають вихід з ситуації, що склалася.

Якщо погашати кредит своєчасно не виходить, не можна очікувати, що проблема вирішиться сама. Цього не станеться. Банк подасть на вас до суду, а після отримання рішення про примусове стягнення боргу, заарештує майно через виконавчу службу. Надалі можлива конфіскація майна і його розпродаж за цінами нижче ринкових.

Для захисту своїх інтересів зверніться за допомогою в юридичні компанії, що займаються антиколекторською діяльністю. Варіантів відстоювання ваших інтересів існує кілька. Який з них використовувати, юристи зможуть підказати після вивчення справи. Зараз часто використовують викуп кредиту і його погашення зі знижкою. У схемі необхідний посередник – юридична особа, яка має ліцензію на факторинг. Така ліцензія є у київської юридичної компанії ПІК. Зверніться до її фахівців, і вам підкажуть, як діяти при погашенні кредиту ОТП банку у вашій конкретній ситуації.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img