Заборгованість по кредиту в банку✔️АДВОКАТ | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube
Юридична компанія «ПІК»
Консультація кредитного юриста
Зменшимо суму боргу, спишемо відсотки
і штрафи, закриємо кредит НАЗАВЖДИ.
Законне позбавлення від боргів і тиску
колекторів.

Якщо прострочити платежі за кредитами

🆘🆘🆘 Економічне становище значної частини українців далеко від блискучого. Люди беруть кредити, мало замислюючись про те, що їх доведеться повертати. Навіть ті, хто здається все прорахував, можуть втратити роботу або захворіти. Відповімо на основні питання тих, хто має прострочені кредити.

📑 ЧИТАТИ ЩЕ:

НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТ АЛЬФА БАНК

⚠️ З якого моменту платіж вважається простроченим?

Прострочення по кредиту в банку відраховується з першого дня наступного за встановленою датою платежу. З цього моменту починають застосовуватися штрафні санкції і нараховуватися пені. Розмір боргу починає збільшуватися. Якщо нічого не робити, можуть наступити серйозні наслідки, у вигляді арешту та конфіскації майна.

⚠️ Чи може банк пробачити борги?

Заборгованість по кредиту в банку прощена бути не може, цього не дозволяє закон. В якихось виняткових випадках банк може пробачити борг, але тоді йому доведеться показати ці витрати, як благодійність. Позичальникові доведеться сплатити прибутковий податок з усієї суми прощеної боргу. Повторимо, навіть таке прощення відбувається вкрай рідко.

⚠️ Які наслідки неплатежів за кредитом?

Що буде, якщо не платити кредит банку — питання, яке хвилює всіх позичальників, які потрапили в складну ситуацію. Якщо не вносити платежі, сума боргу буде рости, за рахунок штрафів і пені. До позичальника прийдуть колектори. Пізніше банк, через виконавчу службу, заарештує, конфіскує і розпродає майно боржника.

⚠️ У чому відмінність іпотечних кредитів від інших?

Майже всі договори кредитування придбання нерухомості під її заставу містять іпотечне застереження. Ця обмовка дозволяє переоформляти нерухомість на кредитора, без особливих формальностей, якщо боржник не платить. Мораторій на вилучення житла за борги діє в Україні до 21 жовтня 2020 року. Часу залишилося небагато — потрібно терміново звернутися до юристів і шукати вихід з ситуації.

⚠️ В чому особливості автокредитів?

Автокредит в банку — це позика на придбання транспорту, під його заставу. Частина позичальників думає, що максимум, що їм загрожує — конфіскація автомобіля. Це не так. За транспорт, який продається на торгах, платять менше його ринкової ціни. Якщо виручених коштів не вистачає на покриття боргу, стягнення звертається на будь-яке інше майно позичальника.

⚠️ В чому особливості кредитів за банківськими картками?

Частина українців впевнена, що неплатежі за кредитними картками — дрібниця, на яку можна не звертати уваги. Це помилка. В плані методів стягнення і наслідків несплати, картковий кредит у банку нічим не відрізняється від звичайного. Гірше того, умови за такими кредитами дуже жорсткі — при неплатежах, борг стрімко збільшується.

⚠️ Коли банки починають стягувати борги примусово?

Коли банк подає до суду, арешт майна і рахунків вже не за горами. Винесення судового рішення на користь банку відкриває їй можливості до конфіскації і розпродажу майна боржника. Потрібно прагнути максимально відтягнути таке рішення по часу. Зверніться до юристів і отримаєте допомогу. Зазвичай банки передають проблемні кредити у відділ стягнень через 90 днів прострочення.

⚠️ Які перспективи позичальника в суді?

Суд з банком зазвичай закінчується винесенням рішення про примусове стягнення боргу. Чим пізніше винесено таке рішення, тим більше часу боржник має на вирішення проблеми іншими способами. Юристи знають масу хитрощів, що дозволяють затягнути процес і відкласти рішення на місяці, а іноді й роки. Крім того, вони пропонують щадні варіанти виходу з ситуації.

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТ БАНКУ

⚠️ Які варіанти погашення боргу банку пропонують юристи?

Вивчивши обставини справи, юрист може порадити, як закрити кредит в банку з мінімальними втратами. Можливі наступні варіанти:

 • Погашення заборгованості зі знижкою.
 • Викуп прав вимоги через посередника з ліцензією на факторинг та погашення з дисконтом.
 • Звернення в суд, для визнання кредитного договору виконаним.
 • Звернення до суду з метою визнання недійсним договору кредитування або для оскарження дій кредитора. Співробітники банку допускають помилки. Можливий пропуск строків позовної давності пред’явлення. Бувають і помилки в самому кредитному договорі. Якщо таке сталося, юрист зверне помилки на користь клієнта.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо : ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: РЕЄСТР БОРЖНИКІВ УКРАЇНИ

📃 Читати: КРЕДИТ БУВ ПРОДАНИЙ ФІНАНСОВІЙ КОМПАНІЇ

⭐⭐⭐⭐⭐ Ознайомитися з цінами і послугами, Ви можете клікнувши на посилання.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • 5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  7/25/2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам.

  thumb Анастасия Рязанова
  7/16/2021

  5 star review  Огромное спасибо за вашу работу,помогли справиться с большими проблемами по 5 кредитам ,поддержали,успокоили и добились хороших условий по закрытию,которые устроили и меня и кредиторов.

  thumb CRASH PROFIT
  7/02/2021

  5 star review  Пользовался юридическими услугами юристки Виктории в ЮК ПИК. Была постоянно на связи, предоставила все услуги за которые заплатил. Остался доволен. Рекомендую.

  thumb Дмитрий Свиридов PROLove
  6/03/2021
 • 5 star review  Хочу поблагодарить специалиста ,юриста ,человека,знающего своё дело Алёну Валериевну. Помогла решить мои вопросы быстро, чётко,всегда на стороне клиента.Просто пять звёзд за профессионализм ! Успехов и процветания!

  thumb Natali Natalie
  5/19/2021

  5 star review  Искренне советую обратиться в ЮК ПИК тем, кому нужна помощь с проблемными кредитами. Мои карты разблокировали спустя месяц после обращения, только благодаря Алексею Савельеву! Перед тем, как позвонить в эту компанию, была у двух адвокатов в своём городе. Это ужас! Зря потраченное время и деньги за консультации! А здесь всё чётко, профессионально и по делу. Спасибо)

  thumb Irena króliczek_maluszek
  4/18/2021

  5 star review  Рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень хочу выразить огромную благодарность юристу Алексею Савельеву - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. Мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Елена Мовчан
  4/08/2021

  5 star review  Здесь вопрос с кредитором решился положительно быстро,четко,уверенно.Спасибо специалисту Елене и вцелом всей компании.Рекомендую!

  thumb dmitryi bodnar
  3/03/2021
 • 5 star review  Очень рекомендую эту компанию всем, кому необходима юридическая помощь. С моей очень непростой ситуацией помог справиться юрист Алексей Савельев - блестящий специалист, профессионал, да и просто хороший и внимательный человек. С его помощью всего лишь в течении нескольких недель были закрыты все мои проблемные вопросы. И мне, боюсь, не хватит слов, чтобы выразить всю свою благодарность!) От души хочу пожелать Алексею и всем юристам компании здоровья, добра и процветания! Спасибо!

  thumb Марина Любашенко
  2/27/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить ЮК.ПИК за оказанную помощь в снятии арешта с моего авто за неуплату штрафа,особенно хочу побдагодарить Дениса Станимак за профенализм и быстрое решение моей проблемы,так держать.Рекомендую в сем.

  thumb Анатолий Гурин
  1/28/2021

  5 star review  Отличный опыт работы с компанией «ПИК»! Комфортный процесс и результат, который превзошел все ожидания. Спасибо! Рекомендую!

  thumb Igor Korneichuk
  1/05/2021

  5 star review  Хочу поблагодарить команду ЮК ПИК за профессионализм и юридическую помощь в закрытии иппотечного кредита. Отдельное спасибо за поддержку и Егору и Николаю! Рекомендую услуги ЮК ПИК.

  thumb Lana Lana
  11/11/2020
 • 5 star review  Очень доволен работой компании, была проблема с коллекторами... Но Альона Валеріївна быстро решила вопрос... Очень хорошие консультации и приятное сотрудничество... Специалист распологает к себе и качественно делает работу. Теперь знаю куда обращаться в случае подобных инцидентов.

  thumb роман Дым
  10/23/2020

  5 star review  Спасибо огромное компании Пик. Была проблема с займами, но юрист Виктория помогла. Смогли все решить за короткое время. Рекомендую однозначно!!!

  thumb : D
  9/21/2020

  5 star review  Хочу отметить отличную работу юриста Алёны Валерьевны, мы сотрудничаем почти 2 месяца. У меня было 27 кредитов, на данный момент уже 9. Алёна помогает советом, консультацией, все чётко, понятно. Быстро ведёт переговоры с кредитными организациями и договаривается с ними. С ней комфортно и приятно работать. Рекомендую! Спасибо огромное за помощь и поддержку!

  thumb Алена Прекрасная
  9/04/2020

  5 star review  Хотим выразить огромную благодарность юридической компании "ПИК" за оказанную помощь в закрытии ипотеки. Это команда высококвалифицированных юристов. Большое спасибо Алёне, Егору и Николаю за ихний профессионализм. Спасибо.

  thumb Евгений Золотухин
  8/23/2020
 • 5 star review  Огромное спасибо компании "ПИК" за помощь в выкупе и погашении ипотечного валютного кредита. Наше сотрудничество продолжалось год, специалисты компании действительно профессионалы, которые хорошо знают свою работу и дают компетентные ответы и рекомендации. Отдельная большая благодарность юристам Егору и Николаю. Однозначно рекомендую юридическую компанию "ПИК" всем, кто хочет закрыть проблемные кредиты.

  thumb Алла Конопелько
  8/20/2020

  5 star review  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  5 star review  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  5 star review  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img