img Заборгованість по кредиту в банку✔️АДВОКАТ | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Якщо прострочити платежі за кредитами

🆘🆘🆘 Економічне становище значної частини українців далеко від блискучого. Люди беруть кредити, мало замислюючись про те, що їх доведеться повертати. Навіть ті, хто здається все прорахував, можуть втратити роботу або захворіти. Відповімо на основні питання тих, хто має прострочені кредити.

📑 ЧИТАТИ ЩЕ:

НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТ АЛЬФА БАНК

⚠️ З якого моменту платіж вважається простроченим?

Прострочення по кредиту в банку відраховується з першого дня наступного за встановленою датою платежу. З цього моменту починають застосовуватися штрафні санкції і нараховуватися пені. Розмір боргу починає збільшуватися. Якщо нічого не робити, можуть наступити серйозні наслідки, у вигляді арешту та конфіскації майна.

⚠️ Чи може банк пробачити борги?

Заборгованість по кредиту в банку прощена бути не може, цього не дозволяє закон. В якихось виняткових випадках банк може пробачити борг, але тоді йому доведеться показати ці витрати, як благодійність. Позичальникові доведеться сплатити прибутковий податок з усієї суми прощеної боргу. Повторимо, навіть таке прощення відбувається вкрай рідко.

⚠️ Які наслідки неплатежів за кредитом?

Що буде, якщо не платити кредит банку — питання, яке хвилює всіх позичальників, які потрапили в складну ситуацію. Якщо не вносити платежі, сума боргу буде рости, за рахунок штрафів і пені. До позичальника прийдуть колектори. Пізніше банк, через виконавчу службу, заарештує, конфіскує і розпродає майно боржника.

⚠️ У чому відмінність іпотечних кредитів від інших?

Майже всі договори кредитування придбання нерухомості під її заставу містять іпотечне застереження. Ця обмовка дозволяє переоформляти нерухомість на кредитора, без особливих формальностей, якщо боржник не платить. Мораторій на вилучення житла за борги діє в Україні до 21 жовтня 2020 року. Часу залишилося небагато — потрібно терміново звернутися до юристів і шукати вихід з ситуації.

⚠️ В чому особливості автокредитів?

Автокредит в банку — це позика на придбання транспорту, під його заставу. Частина позичальників думає, що максимум, що їм загрожує — конфіскація автомобіля. Це не так. За транспорт, який продається на торгах, платять менше його ринкової ціни. Якщо виручених коштів не вистачає на покриття боргу, стягнення звертається на будь-яке інше майно позичальника.

⚠️ В чому особливості кредитів за банківськими картками?

Частина українців впевнена, що неплатежі за кредитними картками — дрібниця, на яку можна не звертати уваги. Це помилка. В плані методів стягнення і наслідків несплати, картковий кредит у банку нічим не відрізняється від звичайного. Гірше того, умови за такими кредитами дуже жорсткі — при неплатежах, борг стрімко збільшується.

⚠️ Коли банки починають стягувати борги примусово?

Коли банк подає до суду, арешт майна і рахунків вже не за горами. Винесення судового рішення на користь банку відкриває їй можливості до конфіскації і розпродажу майна боржника. Потрібно прагнути максимально відтягнути таке рішення по часу. Зверніться до юристів і отримаєте допомогу. Зазвичай банки передають проблемні кредити у відділ стягнень через 90 днів прострочення.

⚠️ Які перспективи позичальника в суді?

Суд з банком зазвичай закінчується винесенням рішення про примусове стягнення боргу. Чим пізніше винесено таке рішення, тим більше часу боржник має на вирішення проблеми іншими способами. Юристи знають масу хитрощів, що дозволяють затягнути процес і відкласти рішення на місяці, а іноді й роки. Крім того, вони пропонують щадні варіанти виходу з ситуації.

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

СПИСАТИ КРЕДИТ В КОМЕРЦІЙНОМУ БАНКУ

⚠️ Які варіанти погашення боргу банку пропонують юристи?

Вивчивши обставини справи, юрист може порадити, як закрити кредит в банку з мінімальними втратами. Можливі наступні варіанти:

 • Погашення заборгованості зі знижкою.
 • Викуп прав вимоги через посередника з ліцензією на факторинг та погашення з дисконтом.
 • Звернення в суд, для визнання кредитного договору виконаним.
 • Звернення до суду з метою визнання недійсним договору кредитування або для оскарження дій кредитора. Співробітники банку допускають помилки. Можливий пропуск строків позовної давності пред’явлення. Бувають і помилки в самому кредитному договорі. Якщо таке сталося, юрист зверне помилки на користь клієнта.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо : ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: РЕЄСТР БОРЖНИКІВ УКРАЇНИ

📃 Читати: КРЕДИТ БУВ ПРОДАНИЙ ФІНАНСОВІЙ КОМПАНІЇ

⭐⭐⭐⭐⭐ Ознайомитися з цінами і послугами, Ви можете клікнувши на посилання.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  review rating 5  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  review rating 5  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

  review rating 5  Спасибо огромнок Компании "ПИК" за поддержку и решение финансовых вопросов с МФО. Хочу отметить работу юриста Алены, профессионализм которой помог в решении очень не простой ситуации, которая у меня сложилась. Спасибо и удачи Вам в Вашей непростой работе. Буду рекомендовать Вашу компанию своим близким.

  thumb Анжела Мукоид
  7/23/2020
 • review rating 5  спасибо большое юридическая компания Пик, очень помогли справиться с проблемой особенную благодарность хотелось бы выразить юристу Виктории и всему коллективу Компании,процветания и успехов Вам,очень хорошая компания, Виктории отдельное спасибо за проделанную роботу РЕКОМЕНДУЮ обращайтесь эти люди всегда помогут и подскажут как все сделать СПАСИБО БОЛЬШОЕ

  thumb Nikolai CHUIKO
  7/20/2020

  review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020
 • review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020
 • review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img