Юридична компанія «ПІК»

Якщо прострочити платежі за кредитами

Економічне становище значної частини українців далеко від блискучого. Люди беруть кредити, мало замислюючись про те, що їх доведеться повертати. Навіть ті, хто здається все прорахував, можуть втратити роботу або захворіти. Відповімо на основні питання тих, хто має прострочені кредити.

З якого моменту платіж вважається простроченим?

Прострочення по кредиту в банку відраховується з першого дня наступного за встановленою датою платежу. З цього моменту починають застосовуватися штрафні санкції і нараховуватися пені. Розмір боргу починає збільшуватися. Якщо нічого не робити, можуть наступити серйозні наслідки, у вигляді арешту та конфіскації майна.

Чи може банк пробачити борги?

Заборгованість по кредиту в банку прощена бути не може, цього не дозволяє закон. В якихось виняткових випадках банк може пробачити борг, але тоді йому доведеться показати ці витрати, як благодійність. Позичальникові доведеться сплатити прибутковий податок з усієї суми прощеної боргу. Повторимо, навіть таке прощення відбувається вкрай рідко.

Які наслідки неплатежів за кредитом?

Що буде, якщо не платити кредит банку — питання, яке хвилює всіх позичальників, які потрапили в складну ситуацію. Якщо не вносити платежі, сума боргу буде рости, за рахунок штрафів і пені. До позичальника прийдуть колектори. Пізніше банк, через виконавчу службу, заарештує, конфіскує і розпродає майно боржника.

ЧИТАТИ ЩЕ: НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТ АЛЬФА БАНК

У чому відмінність іпотечних кредитів від інших?

Майже всі договори кредитування придбання нерухомості під її заставу містять іпотечне застереження. Ця обмовка дозволяє переоформляти нерухомість на кредитора, без особливих формальностей, якщо боржник не платить. Мораторій на вилучення житла за борги діє в Україні до 21 жовтня 2020 року. Часу залишилося небагато — потрібно терміново звернутися до юристів і шукати вихід з ситуації.

В чому особливості автокредитів?

Автокредит в банку — це позика на придбання транспорту, під його заставу. Частина позичальників думає, що максимум, що їм загрожує — конфіскація автомобіля. Це не так. За транспорт, який продається на торгах, платять менше його ринкової ціни. Якщо виручених коштів не вистачає на покриття боргу, стягнення звертається на будь-яке інше майно позичальника.

В чому особливості кредитів за банківськими картками?

Частина українців впевнена, що неплатежі за кредитними картками — дрібниця, на яку можна не звертати уваги. Це помилка. В плані методів стягнення і наслідків несплати, картковий кредит у банку нічим не відрізняється від звичайного. Гірше того, умови за такими кредитами дуже жорсткі — при неплатежах, борг стрімко збільшується.

Коли банки починають стягувати борги примусово?

Коли банк подає до суду, арешт майна і рахунків вже не за горами. Винесення судового рішення на користь банку відкриває їй можливості до конфіскації і розпродажу майна боржника. Потрібно прагнути максимально відтягнути таке рішення по часу. Зверніться до юристів і отримаєте допомогу. Зазвичай банки передають проблемні кредити у відділ стягнень через 90 днів прострочення.

Які перспективи позичальника в суді?

Суд з банком зазвичай закінчується винесенням рішення про примусове стягнення боргу. Чим пізніше винесено таке рішення, тим більше часу боржник має на вирішення проблеми іншими способами. Юристи знають масу хитрощів, що дозволяють затягнути процес і відкласти рішення на місяці, а іноді й роки. Крім того, вони пропонують щадні варіанти виходу з ситуації.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ЩО БУДЕ ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТ БАНКУ

Які варіанти погашення боргу банку пропонують юристи?

Вивчивши обставини справи, юрист може порадити, як закрити кредит в банку з мінімальними втратами. Можливі наступні варіанти:

 • Погашення заборгованості зі знижкою.
 • Викуп прав вимоги через посередника з ліцензією на факторинг та погашення з дисконтом.
 • Звернення в суд, для визнання кредитного договору виконаним.
 • Звернення до суду з метою визнання недійсним договору кредитування або для оскарження дій кредитора. Співробітники банку допускають помилки. Можливий пропуск строків позовної давності пред’явлення. Бувають і помилки в самому кредитному договорі. Якщо таке сталося, юрист зверне помилки на користь клієнта.


Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн