Юридична компанія «ПІК»

БОРГ ПО КРЕДИТУ АЛЬФА БАНК

Альфа банк входить в десятку найбільших в Україні. Банк видає комерційні та споживчі кредити, має значний портфель проблемної заборгованості. Відповімо на основні групи питань, що задаються нам зазнають фінансові труднощі позичальниками банку:

Якщо ви допустили прострочення платежів в Альфа банку

Якщо ви позичили в Альфа банк, прострочення по кредиту може загрожувати серйозними неприємностями. Затримка в 1-2 дня несуттєва, але вам обов’язково зателефонують і нагадають. При більш тривалих затримках, можливо примусове стягнення боргу, що включає в себе арешт і конфіскацію майна, з подальшою його реалізацією в рахунок погашення боргу.

Чи можливо прощення боргу Альфа банком?

Альфа банк заборгованість за кредитом пробачити нікому не може. Це заборонено законом, крім того банк – комерційне підприємство, що заробляє на видачі кредитів і зборі боргів. Сподіватися, що про вас забудуть і проблема вирішиться сама не можна. Зверніться за допомогою до юристів, як тільки виникли проблеми з платежами.

Які наслідки принесуть неплатежі Альфа банку?

Що буде якщо не платити кредит Альфа банку – основне питання, яке турбує проблемних позичальників. Що буде – залежить від обставин. Якщо найняти адвоката, він порадить варіанти вирішення проблеми. В іншому випадку банк звернеться до суду, виграє справу, заарештує, конфіскує і розпродає ваше майно. Погасити борг доведеться в будь-якому випадку.

Чим відрізняються іпотечні кредити Альфа банку від інших?

Частина позичальників, які отримали іпотечний кредит в Альфа банку і нездатних платити, самоуспокоілась, в зв’язку з тим, що в Україні діє мораторій на вилучення житла. Це програшна позиція.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Мораторій на стягнення іпотечної нерухомості у валютних позичальників Альфа банку не можна вважати” рятувальним кругом “. Його дія закінчується в 2021 г.

До закінчення дії мораторію борг слід реструктуризувати або вирішити проблему іншим шляхом. Далі нерухомість почнуть вилучати. Банк має власний відділ стягнення, колекторів і досить агресивно діє з боржниками по іпотеці, аж до фізичного виселення.

У чому особливості стягнення автокредитів?

Автокредит в Альфа банку – це позика на покупку автомобіля під заставу транспорту. Частина позичальників вважає, що максимум того, що їм загрожує – втратити машини. Насправді, конфісковані авто продадуть на торгах, де можна отримати ринкову ціну. Якщо виручених коштів не вистачить на погашення боргу, стягнення може бути звернено на будь-яке інше майно боржника.

Чим ризикують неплатники кредитів, отриманих за картками Альфа Банку?

Картковий кредит в Альфа банку майже не відрізняється від звичайного, в тому плані, що його доведеться погасити. Різниця полягає в тому, що отримати такий кредит легко, але за це доводиться платити підвищеними відсотками, штрафами і пенями за прострочення. Розмір боргу по таких позиках, після прострочення, стрімко збільшується.

Коли Альфа банк починає стягувати борги примусово?

Коли Альфа банк подає до суду, залежить від обставин кредитного справи. Примусове стягнення боргів починається після того, як втрачається надія на добровільне погашення позики.

Рада юридичної компанії «ПІК»

Часу на добровільне погашення у боржників Альфа-банку трохи. Орієнтуйтеся на те, що прострочений кредит буде переданий до відділу стягнення через 90 днів.

Але є ймовірність, що найнятий юрист зуміє провести переговори з банком і збільшити цей термін.

Що вирішують суди за кредитами Альфа банку?

Виграти суд з Альфа банком по кредиту, для позичальника, майже нереально. Знайти в кредитному договорі помилки, що дозволяють визнати його недійсним, вдається рідко. Суд стає на сторону кредитора. Однак досвідчений юрист здатний відтягнути в часі винесення рішення і запропонувати щадні варіанти погашення позики.

Які варіанти погашення кредиту Альфа банку можуть запропонувати юристи?

Як закрити кредит в Альфа банку – основне питання, яке цікавить позичальника. Вивчивши обставини справи, юристи запропонують:

 • Сплатити заборгованість зі знижкою.
 • Купити права вимоги по кредиту. У схемі необхідно участь посередника, що має ліцензію на факторинг.
 • Домогтися через суд визнання договору кредитування виконаним.
 • Домогтися в суді визнання договору кредитування недійсним або оскаржити дії банку. Співробітники кредитних установ припускаються помилок, пропускають терміни пред’явлення і позовної давності. Юрист знайде помилки і зверне їх до користь клієнта.

Що буде якщо не платити кредит Альфа банку?

Заборгованість по кредиту Альфа банк! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн