Юридична компанія «ПІК»

ЧИ ПОТРІБНО ПЛАТИТИ КРЕДИТ В АЛЬФА БАНКУ

Чи платити кредит в Альфа банку, на тлі чуток про банкрутство, націоналізацію та відхід банку з фінансового ринку інтерес до цього питання зріс. Альфа банк був перейменований в “Сенс Банк” у зв’язку зі звинуваченнями в зв’язках з російським капіталом і управлінням з Росії. У боржників виникла низка питань, таких як:

 • Альфа банк закриють в Україні
 • проблеми з Альфа банком сьогодні
 • що буде з Альфа банком в Україні
 • Альфа банк в Україні закривається
 • чи закриють Альфа банк в Україні
 • чи працюватиме Альфа банк в Україні

З початком війни, чутки про банкрутство та націоналізацію посилилися, але доки не отримали свого підтвердження, банк перейменували і він продовжує працювати. Відповімо на основні групи питань боржників, тепер уже є Сенс банку.

ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Дізнатися більше та отримати консультацію!

+38 095 150 05 01

+38 097 050 05 01

Чи потрібно платити кредит Альфа банку в Україні

Альфа банк, що буде із кредитами? Для тих, хто не брав участі в банкопаді 2014 року, розкажемо, хто був учасником, повинні згадати. Кредити нікуди не дінуться, навіть у разі банкрутства Альфа банку чи націоналізації. У процесі ліквідації кредити Альфа банку будуть продані на аукціонах колекторам.

У разі націоналізації, за прикладом Приватбанку, кредит залишиться у банку, змінюється лише власник, у разі націоналізації Сенс банку ним стане держава.

Важливо! Що робити з кредитом в Альфа банку, вирішувати вам, головне не сподіватися на зникнення кредиту або боргу в Альфа банку, сама по собі ситуація не вирішиться.

Прострочення платежу Альфа банк (Сенс Банк)

Оплата кредиту в Сенс Банку має бути здійснена вчасно. Просрочка платежу Альфа банк в один-два дні не призведе до серйозних неприємностей, але вам обов’язково дзвонять і нагадують про необхідність виплати, нараховують штраф і навіть можуть підвищити відсоткову ставку. Однак при тривалому простроченні кредиту в Сенс банку, банк може застосувати примусове стягнення, що включає арешт і конфіскацію вашого майна, яке буде продано для погашення боргу.

Тому дуже важливо дотримуватися всіх правил і умов кредиту, щоб уникнути неприємних наслідків. Якщо прострочення в Альфа банку (Сенс Банку) або просрочка по кредитній карті Альфа банку, набуло довгострокового характеру, немає грошей на погашення, а тим більше якщо виник борг по кредиту Альфа банк, вам слід звернутися до юриста.

До відома! Часу на добровільне погашення у боржників Альфа-Банку небагато. Орієнтуйтеся на те, що прострочений кредит буде передано до відділу стягнення через 90 днів.

Борг перед Альфа банком (Сенс Банком)

Заборгованість по кредиту Альфа банк може бути продано колекторам або стягнуто через суд. Отримати кредитну картку в Альфа Банку (Сенс Банку) простіше, ніж звичайний кредит, але за це доведеться платити високі відсотки, штрафи та пені за прострочення. Такий борг може зростати швидко, якщо прострочити платіж. Тому необхідно платити вчасно, щоб уникнути неприємних наслідків. Якщо такі наслідки настали і виникла прострочена заборгованість за кредитною карткою Альфа банку, варіантів у вас не так багато:

 • сплатити борг повністю;
 • реструктуризація кредитної картки Альфа банк (Сенс Банк);
 • погашення кредиту колекторам після продажу

У перших двох випадках допомога юриста вам не знадобиться, а у разі продажу кредиту Альфа банку колекторам, вона просто необхідна, досвідчений юрист допоможе значно заощадити на погашенні.

До відома! Борг по кредитній карті Альфа банк стягуватимуть колектора або в судовому порядку, у разі подання позову, зменшити суму боргу можна через три роки.

Заборгованість по іпотеці Альфа банк

Борг по іпотечному кредиту в Альфа банку, проблема серйозніша. Частина позичальників, які отримали іпотечний кредит в Альфа банку і неспроможні платити, самозаспокоїлася через те, що в Україні діє один мораторій на вилучення житла, за іншим. Це програшна позиція.

До закінчення дії мораторію, а це закінчення дії військового стану, якщо у вас є можливість, потрібно розпочати переговори. У зв’язку з війною, можна отримати максимальну знижку на погашення іпотечного кредиту, скористатися ситуацією потрібно, звичайно, якщо у вас є кошти на погашення. Далі нерухомість почнуть вилучати. Альфа Банк (Сенс Банк) має власний відділ стягнення, колекторів і досить агресивно діє з боржниками з іпотеки, аж до фізичного виселення.

Рада юридичної компанії “ПІК”

Мораторій на стягнення іпотечної нерухомості у позичальників Альфа банку не можна вважати “рятівним колом”. Його дія закінчиться, незважаючи на війну, Альфа банк подає до суду і отримує рішення про стягнення іпотечного майна, після закінчення дії військового стану, банк одразу почне пред’являти виконавчі листи та розпочне процес конфіскації.

Альфа банк – суд

Альфа банк передав борг колекторам, саме так починається стягнення боргу Сенс банком. Банк віддає прострочені кредити колекторським агентствам, саме колектора дзвонять боржникам за кредитом «Сенс банку».

Коли Альфа банк (Сенс Банк) подає до суду, залежить від обставин кредитної справи. Примусове стягнення боргів починається після того, як втрачається надія на добровільно-примусове погашення кредиту. Виграти суд у Альфа банку по кредиту, для позичальника, майже нереально. Знайти у кредитному договорі помилки, що дозволяють визнати його недійсним, вдається рідко. Суд стає на бік кредитора.

До відома! Альфа банк продав борг колекторам, таку ситуацію можна використати на свою користь, сплатити борг у колекторській компанії по кредиту Альфа банку простіше.

Альфа банк чи платити кредит

Що буде, якщо не платити кредит Альфа банку (Сенс Банку) — основне питання, яке непокоїть проблемних позичальників. Ті проблеми, які виникли у Альфа банку, у зв’язку з війною з російською федерацією, звичайно, позначилися і на його комерційній діяльності. Банк ще до війни активно розпродував портфелі проблемних кредитів, якщо у вас борг по мікрокредиту або борг по кредитній картці, швидше за все, Альфа банк уже продав або продасть його колекторам. Далі погашати кредит доведеться колекторській компанії. Сам банк також веде активну роботу щодо стягнення заборгованості.

Якщо не платити кредит Альфа банк, наслідки неодмінно будуть, за відсутності майна у боржника, вони будуть мінімальними – заарештують усі рахунки та внесуть до Реєстру боржників. За іпотечними кредитами ймовірність втрати заставного майна дуже велика.

Важливо! Як не платити Альфа банку, одразу вам не відповість жоден юрист, можливість зменшити борг, списати частину боргу існує, але без юридичного аналізу приступити до вирішення кредитної проблеми неможливо.

Альфа банк погашення заборгованості

Як “заморозити” кредит в Альфа-банку – ще один популярний запит, придуманий адвокатами. Сенс “заморозки” у подачі позовів за несуттєвими обставинами, ви програєте суд, але можете користуватися, наприклад, квартирою. У будь-якому випадку досвідчений юрист здатний відтягнути за часом винесення рішення та запропонувати щадні варіанти погашення позики.

Альфа банк списання кредиту – основне питання, яке цікавить позичальника. Вивчивши обставини справи, юристи запропонують:

 • Купити права вимоги щодо кредиту. У схемі необхідна участь посередника, який має ліцензію на факторинг;
 • Погасити борг за рішенням суду та визнати договір виконаним;
 • Погасити борг по кредиту Альфа банка після продажу колекторам.

Якщо ви допустили прострочення кредиту в Сенс банку, вам вже дзвонять колектори Альфа банку, тим більше якщо Альфа банк подав до суду – потрібно шукати юриста.

Боржники Альфа банку.

Як закрити борг по кредитній картці Альфа банк? Як позбутися колекторів Альфа банку? Онлайн – консультація юриста. Ми знаємо рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн