img Не платити кредит Альфа банк✔️АДВОКАТ | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Якщо прострочені платежі Альфа банку

🆘🆘🆘 Альфа-банк входить до десятки найбільших в Україні. Банк видає комерційні та споживчі кредити, має значний портфель проблемної заборгованості. Відповімо на основні групи питань, що задаються нам позичальниками банку, що зазнають фінансові труднощі:

📑 ЧИТАТИ ЩЕ:

ОТП БАНК ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА КРЕДИТОМ

⚠️ Ризикують позичальники допустили прострочення платежів?

Якщо ви позичили в Альфа банк, прострочення по кредиту може загрожувати серйозними неприємностями. Затримка в 1-2 дні несуттєва, але вам обов’язково зателефонують і нагадають. При більш тривалих затримках, можливе примусове стягнення боргу, що включає в себе арешт та конфіскацію майна, з подальшим його розпродажем.

⚠️ Можливо прощення боргу Альфа банком?

Альфа банк заборгованість за кредитом пробачити нікому не може. Це заборонено законом, крім того банк — комерційне підприємство, яке заробляє на видачу кредитів та зборі боргів. Сподіватися, що про вас забудуть і проблема вирішиться сама не можна. Зверніться за допомогою до юристів, як тільки виникли проблеми з платежами.

⚠️ Які наслідки принесуть неплатежі Альфа банку?

Що буде, якщо не платити кредит Альфа банку — основне питання, яке турбує проблемних позичальників. Що буде — залежить від обставин. Якщо найняти адвоката, він порадить варіанти вирішення проблеми. В іншому випадку банк звернеться до суду, виграє справу, заарештує, конфіскує і розпродасть ваше майно. Погасити борг доведеться в будь-якому випадку.

⚠️ Чим відрізняються іпотечні кредити Альфа банку від інших?

Частина позичальників, які отримали іпотечний кредит в Альфа-банку і не можуть платити, самозаспокоїлась, у зв’язку з тим, що в Україні діє мораторій на вилучення житла. Це програшна позиція. Мораторій тільки дає час на вирішення основної проблеми — погашення кредиту. Мораторій закінчується 21 жовтня 2020 року. Далі нерухомість почнуть вилучати.

⚠️ В чому особливості стягнення автокредитів?

Автокредит в Альфа банку — це позика на покупку автомобіля під заставу транспорту. Частина позичальників вважає, що максимум, що їм загрожує — позбутися машини. Насправді, конфісковані авто продадуть на торгах, де можна отримати ринкової ціни. Якщо виручених коштів не вистачає на погашення боргу стягнення може бути звернено на інше майно боржника.

⚠️ Ризикують неплатники кредитів отриманих за картками Альфа Банку?

Картковий кредит в Альфа банку майже не відрізняється від звичайного, в тому плані, що його доведеться погасити. Різниця полягає в тому, що отримати такий кредит легко, але за це доведеться платити підвищеними відсотками, штрафами і пенею за прострочення. Розмір боргу по таких позиках, після прострочення, стрімко збільшується.

⚠️ Коли Альфа банк починає стягувати борги примусово?

Коли Альфа банк подає до суду, залежить від обставин кредитного справи. Примусове стягнення боргів починається після того, як втрачається надія на добровільне погашення позики. Зазвичай прострочені кредити передаються в відділ стягнення через 90 днів. Але є ймовірність, що найнятий юрист зуміє провести переговори з банком і збільшити цей термін.

⚠️ Що вирішують суди за кредитами Альфа банком?

Виграти суд з Альфа банком по кредиту, для позичальника, майже нереально. Знайти в кредитному договорі помилки дозволяють визнати його недійсним вдається рідко. Суд стає на сторону кредитора. Однак досвідчений юрист здатний відтягнути в часі винесення рішення і запропонувати щадні варіанти погашення позики.

⚠️ Які методи погашення кредиту Альфа банку можуть запропонувати юристи?

📑 ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

СПИСАТИ КРЕДИТ В КОМЕРЦІЙНОМУ БАНКУ

Як закрити кредит в Альфа банку – основне питання, що цікавить позичальника. Вивчивши обставини справи, юристи запропонують:

 • Сплатити заборгованість зі знижкою.
 • Купити права вимоги по кредиту. У схемі необхідно участь посередника, що має ліцензію на факторинг.
 • Домогтися через суд визнання договору кредитування виконаним.
 • Домогтися в суді визнання договору кредитування недійсним або оскаржити дії банку. Співробітники кредитних установ припускаються помилок, пропускають терміни пред’явлення і позовної давності. Юрист знайде помилки і зверне їх на користь клієнта.

🔥🔥🔥 Рекомендуємо : ТОП 5 СТАТЕЙ

📃 Читати: ВИКОНАВЧИЙ АБО НОТАРІАЛЬНИЙ НАПИС

📃 Читати: БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ

📃 Читати: СУД ПО КРЕДИТУ

📃 Читати: РЕЄСТР БОРЖНИКІВ УКРАЇНИ

📃 Читати: КРЕДИТ БУВ ПРОДАНИЙ ФІНАНСОВІЙ КОМПАНІЇ

⭐⭐⭐⭐⭐ Ознайомитися з цінами і послугами, Ви можете клікнувши на посилання.

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Сотрудничал с этой компанией длительное время . Могу сказать что работа у них организована на высшем уровне . Ребята планомерно действуют решая поставленные задачи .

  thumb Артем Павленко
  7/28/2020

  review rating 5  Месяца три назад обратился в юр.компанию ПИК ,за помощью в решении проблем с МФО ,а их было много.Я думал что никогда не смогу отдать эти долги так званым кредиторам.Но с помощью высокого профессионализма, сотрудников юр.компании ПИК,а именно юр.Виктории,я уже почти закрыл все долги.Отдельное спасибо и большая благодарность юристу Викторие,за её проделанную работу!!! Всем рекомендую юр.компанию ПИК!

  thumb Сергій Д
  7/27/2020

  review rating 5  Очень благодарна компании "ПИК" за моё спасение! С удовольствием работаю с Вами, очень благодарна за поддержку, понимание и ту огромную работу, которую Вы делаете! Я даже не знаю, как бы я справилась без Вас, и морально и физически. Благодарю Вас за Ваш профессионализм. Особая благодарность Виктории, за ее человечность, высокие профессиональные качества, за оптимизм и позитив от общения)) Я вас рекомендовала и буду рекомендовать! "ПИК" действительно помогает тем, кто уже в тупике финансовых проблем и просто на краю пропасти от отчаяния. ВЫ ЛУЧШИЕ!!!!

  thumb alena avramenko
  7/24/2020

  review rating 5  Спасибо огромнок Компании "ПИК" за поддержку и решение финансовых вопросов с МФО. Хочу отметить работу юриста Алены, профессионализм которой помог в решении очень не простой ситуации, которая у меня сложилась. Спасибо и удачи Вам в Вашей непростой работе. Буду рекомендовать Вашу компанию своим близким.

  thumb Анжела Мукоид
  7/23/2020
 • review rating 5  спасибо большое юридическая компания Пик, очень помогли справиться с проблемой особенную благодарность хотелось бы выразить юристу Виктории и всему коллективу Компании,процветания и успехов Вам,очень хорошая компания, Виктории отдельное спасибо за проделанную роботу РЕКОМЕНДУЮ обращайтесь эти люди всегда помогут и подскажут как все сделать СПАСИБО БОЛЬШОЕ

  thumb Nikolai CHUIKO
  7/20/2020

  review rating 5  Всем рекомендую юридическую компанию "ПИК"!!!! Хочу выразить огромную благодарность юристам этой компании, а особенно Егору и Николаю, за профессионализм, и огромное терпение и поддержку клиента!!! Юристы мне помогли выкупить проблемный кредитный договор на квартиру с огромными проссрочками по очень адекватной цене, закрыть ипотеку и стать наконец-то свободным человеком от этой кредитной кабалы!!! Если бы не юристы юридической компании "ПИК", я бы осталась без квартиры и еще должна огромную сумму, по этому насколько я сейчас рада и счастлива, я не могу передать словами))) Хочу пожелать юридической компании "ПИК" много клиентов и процветания! Обязательно буду Вас рекомендовать !!!

  thumb Юлия Харченко
  6/03/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020
 • review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020
 • review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img