img Іпотечний кредит в ОТП банку - компанія з кредитних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як вирішити проблему з кредитом в ОТП банку

Проблеми з виплатою іпотечних кредитів відчуває більша частина позичальників. З’ясуємо, як вчинити, якщо кредит узятий в ОТП банку.

ОТП банк і його дії за доцільне призначити пеню

ОТП банк – один з найбільших і найбільш стійких банків України. В період буму кредитування багато українців отримали іпотечний кредит в ОТП банку і продовжують розплачуватися по ньому до сих пір. У період кредитного буму, ідея взяти кредит на тривалий термін здавалася вірною. Житло постійно дорожчало, доходи українців росли, здавалося, що рішення прийнято вірно. Все змінили кризи 2008-го і 2014-го років. Вартість житла впала в рази, доходи скоротилися. У частині позичальників залишок боргу більше, ніж вартість придбаної на кредит квартири.

Тим, хто має проблеми зі своєчасними платежами, довелося дізнатися, що буде, якщо довго не платити кредит в ОТП банку. Банк діє точно так же, як і інші фінансові установи:

 • Спочатку боржникам ввічливо нагадують про необхідність платити.
 • Потім переходять до погроз.
 • Після цього подають в суд позов про примусове стягнення боргу та виграють процес.
 • Майно боржника заарештовують через виконавчу службу, конфіскують і розпродають. Якщо після погашення боргу з коштів, виручених на розпродажі, щось залишається, ці кошти передаються боржнику. Якщо нічого не залишається, то можна ще й залишитися належним.
 • Залишитися без майна і з боргами цілком реально.

Що робити іпотечним боржникам ОТП банку

Якщо у вас є кредитні проблеми, не можна нічого не робити і чекати, що вони вирішаться самі. Зверніться по допомогу до юристів. Рішення у цій проблемі є. Існує навіть кілька варіантів:

Опротестування кредитного договору повністю або окремих його частин. Договори пишуть люди, а їм властиво помилятися. Якщо досвідчений юрист знайде в договорі помилки, існує ймовірність досягти позитивного рішення.

Спори з виконавчою службою та скасування вже винесених рішень суду, скасування реєстрації за іпотечним застереженням, дозволяють вийти на новий етап переговорів з банком.

Викуп кредиту зі знижкою. У цій схемі обов’язково повинна бути задіяна факторингова компанія, тільки їм дозволяється викуповувати кредити і повністю погашати їх за частину вартості.

Не можна сказати, що банк ОТП охоче йде на поступки клієнтам, але при грамотному проведенні переговорів, шанси на позитивне вирішення питання є. Зверніться в юридичну компанію ПІК, вона вже 5 років успішно захищає інтереси позичальників. Юристи компанії вивчать вашу справу і дадуть рекомендації, як списати кредит в ОТП банку. При необхідності, юристи ПІК представлять інтереси позичальника у всіх необхідних інстанціях. ПІК спеціально створив власну факторингову компанію, і викуп кредиту зі знижкою, за посередництва ПІК, можливий.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Огромное спасибо компании ПИК. Помогли закрыть ипотеку на жилье, которую брали в 2008 году в долларах. Вели переговоры с коллекторами. Ребята профессионалы в своём деле, нашли лучшее решение, довели дело до победного конца. Отдельное спасибо Егору, Вы исполнили нашу двенадцатилетнюю мечту.

  thumb Ирина Кучма
  5/28/2020

  review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020
 • review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020

  review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img