img Борг по кредитних картах різних банків - компанія з кредитних питань | «ПІК»
FB Twitter Pinterest YouTube

Як вирішити проблему з великим боргом за кредитними картками різних банків

Українці часто скаржаться на те, що їм нарахували великий борг по картці, виданої одним з банків нашої країни. Насправді їм нарахували рівно стільки, скільки написано в договорі кредитування, який був підписаний при отриманні картки. Але ці договори мало хто читав. Особливо відзначився масовим розповсюдженням кредитних карток Приватбанк і Альфабанк. З’ясуємо, що робити якщо великий борг по кредитній карті і куди звернутися за допомогою.

▶️ Кредитні карти — пастка для позичальника

Всі стовпи в країні покриті оголошеннями різних мікрофінансових організацій (МФО), пропонуючих швидко, без зволікань позичити достатньо велику суму грошей. Від позичальника вимагають тільки паспорт і код. Люди знають, що процентні ставки в МФО високі, а процес стягнення боргу відбувається жорстко. Звернутися до МФО зважиться далеко не кожен. Коли ж ви заходите в шикарний офіс великого банку, обстановка заворожує так, що клієнтові здається, що все буде нормально. Тим не менш, карткові кредити мало відрізняються від кредитів МФО.

І ті, і ті позики видаються на короткий термін, відсотки по них надзвичайно високі, штрафи та пені за прострочення платежів великі. Якщо ви взяли перший невеликий кредит з картки і були вражені невигідністю цієї позики, краще зупинитись — списати борг по кредитній карті, повністю сплативши його, і більше не брати в борг цим способом.

На жаль, під впливом обставин, частина клієнтів позичає знову і знову. Виплати прострочують, борг розростається до небес. Позичальник перебуває в стані цейтноту, йому постійно телефонують працівники банків або колектори, погрожуючи. Попереду неплатника очікує суд, який він без допомоги адвокатів обов’язково програє. Далі майно заарештує виконавча служба. Якщо не знайти грошей, майно конфіскують і розпродадуть. Залежно від суми боргу та обсягу майна, є ймовірність залишитися без усього і ще й з боргом.

Сидіти і чекати, коли проблема вирішиться сама, не варто, таке очікування нічого не принесе. Негайно зверніться за кваліфікованою допомогою.

▶️ Хто допоможе боржнику

Частина юридичних компаній зосередила свою діяльність на захист прав позичальників. Такі компанії називають — антиколекторами, саме тому, що вони захищають боржників від балансу на межі законності діяльності колекторів.

На жаль, не можна чітко відповісти на питання про те, скільки коштує звернутися в суд. Вартість послуг юристів буде залежати від обставин справи. Однак в будь-якому випадку, юридична допомога дешевше розорення. Перша телефонна консультація безкоштовна, зателефонуйте і запитайте. Ви нічого не втрачаєте, а шанси виграти є.

В залежності від кредиту, можуть бути застосовані методи правової допомоги, що дозволяють істотно скоротити суму боргу, а іноді і списати її повністю. Щоб відповісти, які методи можливі у вашому випадку, юрист повинен вивчити документи, що відносяться до справи. У будь-якому випадку, вам запропонують варіанти для виходу з проблемної ситуації.

⚫ Проблемний кредит, іпотека,автокредит, позика МФО.
Реєстр боржників, арешт нерухомості та автомобіля.
Ми займаємося боргами. Юридична допомога.

👨‍👩‍👦‍👦 Ваша юридична компанія “ПІК”

Першу консультацію можна отримати безкоштовно за телефонами:

📲+38 (095) 150 0501;

📲+38 (097) 050 0501

в режимі онлайн свого месенджера, або заповнивши форму запиту.

✅ Для запису на консультацію і отримання допомоги:

 1. Списанню боргу за кредитом
 2. Захист від колекторів і фінансових компаній
 3. Зняттю арештів і видалення з реєстру боржників
 4. Виконавчим і судовим провадженням

Та інших питань

➡ Тисніть по номеру: (097) 050 05 01 або (095) 150 05 01

Залишити заявку

Задайте питання прямо зараз

Відгуки в Google про нас

 • review rating 5  Пользуюсь услугами компании. Очень довольна качеством услуг и отношением коллектива. Очень рекомендую.

  thumb Василиса Еременко
  4/21/2020

  review rating 5  Огромное спасибо компании Пик и отдельная благодарность Егору Повстяному, к которому мы обращались с нашими проблемами, за высокий профессионализм, внимание, понимание и нахождение наилучших решений в наших непростых вопросах и доведение их до победного конца!

  thumb vitalii zhihunov
  4/20/2020

  review rating 5  Очень рекомендую компанию "ПИК". Быстро, профессионально, клиенториентированно! Благодарна за юридическую помощь, комплексное решение вопроса и просто за человечность!

  thumb Ірина Калініченко
  2/10/2020

  review rating 5  Спасибо, помогли решить вопрос с Альфа банком уже довели до продажи квартиры. Юристы остановили аукцион на СЕТАМ, до этого связался с мошенниками, обещали договориться с банком, что куплю сам дешево.Сделал предоплату и чуть без квартиры не остался.

  thumb Oлег В
  2/05/2020
 • review rating 5  Отличная компания! Помогли решить вопрос по закрытию ипотечного кредита в ликвидируещем банке. Профессиональный подход. Полное юридическое сопровождение. Особая благодарность Егору,Николаю и Елене юристы с которыми приятно было сотрудничать! ЮК ПИК это настоящие профессионалы! Рекомендую всем у кого есть проблемы с кредитами!

  thumb Роман Думанов
  1/28/2020

  review rating 5  Рекомендую. Был арест на автомобиле, брал по доверенности с хозяином связи не осталось, еще и с другой области он был. Юристы решили дистанционно, даже ехать не пришлось, правда был арест по штрафам и пришлось оплатить за того парня, но машину смог с учета снять и на себя оформить

  thumb Александр Осыка
  1/24/2020

  review rating 5  Хочу выразить свою благодарность Егору и Николаю, за помощь в выкупе кредита на аукционе. Ребята профи своего дела. Всё чётко, ответственно и главное - результативно! Советую!!

  thumb Светлана
  9/14/2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Будь ласка, поставте оцінку статті

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Читати більше
Отримати додаткову консультаціюНатискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
Заповніть форму для того, щоб дізнатися за скільки можна зняти арешт


Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
img