Юридична компанія «ПІК»

ЯК ЗАКРИТИ КРЕДИТ У ОТП БАНК

Угорська фінансова група – OTP Group володіє одним з найбільших банків України, і особливих фінансових проблем не відчуває. У всякому разі розпродавати свої проблемні кредити із значним дисконтом вона не поспішає. Розповімо, як юридична компанія ПІК може допомогти клієнту організувати погашення кредиту ОТП банк.

ЧИТАТИ ЩЕ: ОТП БАНК ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА КРЕДИТОМ

У момент настання фінансових труднощів, частина неспроможних боржників «опускає руки» і починає «плисти за течією», сподіваючись, що всі проблеми вирішаться самі собою. На жаль, так не буває. Штрафи та пені на прострочену заборгованість, стрімко збільшують її обсяги. Борг зростає. В кінцевому підсумку, кредитори виграють справу проти позичальника в суді, заарештують і розпродадуть його майно. Проблему потрібно вирішувати, навіть, коли вона здається нерозв’язною. Погашення кредиту ОТП банк теж можливо, потрібно тільки звернутися за допомогою до професіоналів.

Юридична компанія ПІК була створена юристами, які потрапили в складні кредитні ситуації, в зв’язку з кризою 2014 року. Засновникам компанії вдалося знайти вихід зі своєї ситуації, і з тих пір ПІК надає допомогу іншим проблемним боржникам. За роки роботи компанія закрила 421 кредит фізичних осіб на загальну суму понад 260 млн. гривень. Погашення кредиту ОТП банк, як і будь-якого іншого банку країни, це основний профіль діяльності компанії. Юристи ПІК мають для цього необхідні знання і навички.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: ОТП БАНК ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА КРЕДИТОМ

Кожен кредитний випадок унікальний, і не існує універсальних способів вирішення кредитних проблем, але самі способи їх вирішення існують. Зверніться в ПІК, вашу справу вивчать і дадуть рекомендації щодо погашення проблемного кредиту найкращим з доступних способів.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн