Юридична компанія «ПІК»

БОРГ БАНКУ В УКРАЇНІ

 

Число комерційних банків в Україні, після криз, значно скоротилося. Кредити фізичних осіб, банків банкрутів, розпродали і ще розпродають на аукціонах, їх купують в основному приватні фінансові компанії, хоча деякі банки теж купують право вимоги за такими кредитами. Зупинимося саме на боргах в комерційних банках. Борг банку за кредитом, що робити з такими боргами?

ЧИТАТИ ЩЕ: ПРОБЛЕМНИЙ КРЕДИТ

Який у вас борг банку?

Умовно, ваш борг банку може бути:

 • забезпечений заставою, це може бути автомобіль або нерухомість;
 • кредит без застави, ви просто оформили споживчий кредит або скористалися кредитним лімітом по кредитній карті.

Допустили прострочення або зовсім перестали платити. Борг банку – це сукупність всіх прострочених платежів, основного боргу (тіла кредиту), відсотків, пені та штрафних санкцій.

Отже, підсумуємо і розповімо чим загрожує той чи інший борг:

 • Кредит без застави.
 • Кредит забезпечений заставою.

Борг банку не забезпечений заставою

Важливо! Якщо ви скористалися позиковими засобами, зняли з карти, оформили кредит, ви зобов’язані їх повернути в прописаний термін кредитного договору або користування кредитною лінією, що надається по кредитній карті банку.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Не впадайте в оману! Розмови про те, що знявши гроші з карти, ви не підписували жодного договору крім анкети і тепер нічого не винні, помилкові”.

Будь-який підпис або навіть “галочка”, поставлена ​​вами на екрані вашого телефону – підписаний кредитний договір і борг банку в такий спосіб не заперечити.

До відома! На перший погляд, “немає тіла – немає справи” думають багато боржників, раз немає застави, то і стягнути нічого. Це глибока помилка. Так, звичайно, перше, що будуть намагатися стягнути, це гроші – вам заарештують рахунок або рахунки, якщо їх декілька.

Потім рухоме майно, машину, а якщо сума боргу більше 20 мінімальних зарплат (100 000 грн.), і квартиру можуть продати в рахунок погашення боргу. Ось вам і кредит без застави, борги банку потрібно повертати.

Борг забезпечений заставою

Навпаки, боржники, у яких кредит забезпечений заставою, думають, що банк повинен повернути борг, відразу забравши заставне майно – стару машину, на якій боржник їздив 10 років, не виплачуючи кредит і ховаючись від кредитора.

Порада юридичної компанії “ПІК”

“Більшість банків в такому випадку отримують рішення суду на суму боргу і можуть стягнути будь-яке майно боржника, а не тільки заставне”.

Реалізувати квартиру, не подаючи в розшук автомобіль, їм нічого не заважає, все в рамках закону. З іншого боку, якщо по іпотеці неможливо реалізувати квартиру боржника (мораторій), заарештувати і продати на аукціоні автомобіль цілком можливо.

ДОКЛАДНІШЕ ДИВІТЬСЯ ТУТ: БОРГ ПЕРЕД БАНКОМ

Борг банку, як себе вести боржнику

Важливо! Борг банку в Україні – це серйозно. Не будемо шукати винних і скаржитися на долю. Те, що банки по кілька років не можуть стягнути з вас борг по кредиту, не ваша заслуга, а їх недоробка і проблема системи стягнення в Україні.

Система налагоджується з кожним днем, реєстр боржників, автоматичний арешт рахунків, скасування валютного мораторію. Настійно рекомендуємо вам звернутися до фахівців через кредитні борги, поки борг банку не став для вас справжньою катастрофою.

 

Борг по кредиту, що буде?

Борг банку по кредиту! Онлайн консультація юриста. Ми знаємо, рішення вашої проблеми з найменшими витратами. Залишайте заявку на сайті, замовляйте зворотний дзвінок або консультацію юриста.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить компанию ПИК и юриста Елену. Столкнулся в феврале с внушительной проблемой (долги родственника в 11 МФО с шестизначной суммой только по телу кредитов), обратился за помощью в ПИК. Корректно определили тактику, затем закрыли вопросы последовательно и с минимальными потерями. Сегодня получили справку о закрытии финального 11го кредита. Искренне рекомендую и желаю успехов!

  thumb Роман Городовой
  19.08.2021

  5 star review  Хочу поблагодарить Олега Секрета за оказанную помощь. Наконец то наша семья освободилась от 2-х кредитов 2008 года. До обращения в компанию "Пик" обращались к нескольким юристам, но профессиональную помощь получили в "Пик". Желаем всех благ! Обязательно будем рекомендовать ваши услуги знакомым.

  thumb Юрий Нижник
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить благодарность юристу ЮК ПИК Егору за грамотную, квалифицированную помощь в моём деле. Благодаря его опыту был достигнут положительный результат. Спасибо!

  thumb Светлана Дорошенко
  16.08.2021

  5 star review  Хочу выразить свою огромную благодарность компании ЮК ПИК и особенно Егору и Денису. Благодаря их опыту, высокому профессионализму, терпению и настойчивости они довели до конца и положительно завершили, как мне казалось уже безнадежным, мое дело. Если меня спросят, к какой юридической компании я рекомендовал бы обратиться за помощью - ЮК Пик.

  thumb Vasyl Albul
  25.07.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн