Юридична компанія «ПІК»

ЩО РОБИТЬ АЛЬФА БАНК З БОРЖНИКАМИ

Запит в інтернеті «Альфа банк подав в суд що робити» розміщують часто. Це фінансова установа входить в десятку найбільших українських банків, і в період буму кредитування Альфа банк видав великий обсяг довгострокових, в першу чергу іпотечних кредитів. Альфа банк, як і інші кредитно-фінансові установи України, має великий портфель проблемної заборгованості — кредитів, планові платежі по яких не надходять більше трьох місяців. І цю заборгованість банк має намір стягнути. Сили і кошти в банку для цього є. Положення, що зазнають позичальники, незавидне. З’ясуємо, що робити, якщо Альфа банк подав в суд.

Як відбувається стягнення проблемної заборгованості через суд

На початковому етапі, банки ввічливо нагадують про борг. Потім приступають до справи колектори — від ввічливості не залишається і сліду, боржника просто залякують. Колектори можуть діяти за дорученням банку, або купити у нього борг і повністю придбати права кредитора. Далі словесних погроз, колектори зазвичай не заходять. Переконавшись, що психологічний тиск не приносить результату, кредитори переходять до стягнення боргу в судовому порядку:

 • До суду подається позов про стягнення боргу в примусовому порядку. Банк у своєму праві, і позитивне рішення суду за цим позовом майже гарантовано.
 • Отримавши рішення суду, банк звертається у виконавчу службу і там відкривають виконавче провадження. На підставі цього виробництва, для забезпечення рішення суду, заарештують все майно позичальника. Іноді вводяться й інші заходи забезпечення, наприклад, заборона на виїзд за кордон.
 • Далі майно конфіскують і продають на торгах. Ціни на торгах конфіскату далекі від ринкових, майно йде за безцінь, а виручені кошти йдуть на покриття боргу.

Якщо, після реалізації всього майна боржника, грошей на повне погашення боргу не вистачило, залишок боргу продовжує висіти на ньому. Тобто, можна позбутися взагалі всього і залишитися належним. Позичальники це розуміють і задаються питанням про те, як позбутися кредиту в Альфа банку.

Як вирішити боргову проблему

Насамперед треба зрозуміти, що чекати якихось чудесних подій, які позбавлять вас від боргу, не варто — потрібно діяти самостійно і швидко. Крім того потрібно зрозуміти і прийняти, що взагалі нічого не платити не вийде — якісь кошти доведеться знайти. Тим, хто серйозно замислюється над питанням про те, як списати кредит в Альфа-банку, відповімо: найбільш надійний варіант вирішення проблеми — викуп кредиту зі знижкою.

Схема виглядає так:

 • Банк має право на продаж кредиту зі знижкою факторингової компанії, але не самому боржнику.
 • Факторингова компанія має право погасити борг на умовах, обумовлених з позичальником.

Потрібно знайти факторингову компанію, яка погодиться діяти у ваших інтересах. Така можливість є у юридичній компанії ПІК, що спеціалізується на захисті інтересів позичальників. Зверніться туди — вам допоможуть, і суд цьому не перешкода.

Юристи ПІК будуть захищати ваші інтереси в суді, знімати арешти і оскаржувати дії виконавців. Весь цей час можна продовжувати переговори про викуп боргу. Рішення суду можна скасувати в апеляційних та касаційних інстанціях, і знову приступити до переговорів про викуп боргу. Не здавайтеся, зверніться за допомогою, і перемога буде за вами.Залишити заявку

Постав запитання прямо зараз
Отзывы о нас в Google


  5 star review  Оплатил 500 грн. Попросил провести консультацию в мессенджере, потому как не всегда удобно говорить по телефону. В течении двух дней ответили на все интересующие меня вопросы. Остался доволен, рекомендую.

  thumb paskivka
  03.02.2022

  5 star review  Благодарю компанию "Пик" и особенно Алёну Валерьевну за её профессионализм и подход к клиентам! Помогла решить проблемы с кредитами. Очень грамотный юрист!

  thumb Лора
  11.01.2022

  5 star review  Огромное спасибо компании за поддержку и предоставленные услуги. Порекомендовали друзья, теперь рекомендую я! Доверяйте решение своих проблем профессионалам из ЮК "ПИК"! Это того стоит!

  thumb Оксана Ефименко
  11.01.2022

  5 star review  Компания профессионалов. Особенно Виктория. Всё на высшем уровне, оперативно. Не бойтесь, реально закрывают вопросы. Спасибо большое! Рекомендую, если у вас есть проблемы.

  thumb Ярослав Базичев
  08.11.2021

  5 star review  Огромное спасибо юредической компании "ПІК" за помощь в решении проблемы. Юрист компании, Алёна Валериевна своей компетентностью произвела огромное впечатление. Вопрос решился в считанные часы. Всё было так быстро, и к тому же решение было самым удобным для меня. Очень, очень благодарна. Жалею что не обратилась к вам сразу. Могла с экономить и время и финансы. Ещё раз спасибо.

  thumb Надежда Слесаренко
  04.10.2021

  5 star review  Добрый день. Хочу выразить благодарность юристу Савельеву Алексею за грамотную юридическую помощь в решении вопросов. Быстро и квалифицированно решает вопросы с задолженностью по кредитам. Огромное спасибо!!! Рекомендую обращаться в компанию за помощью.

  thumb Галина Татаренко
  04.10.2021

  5 star review  Выражаю огромную благодарность компании "ПИК", особенно юристу, которая вела моё дело Анастасии. Помогла решить вопрос за неделю, который тянулся уже пол года. Развития, успеха Вам и компании. И благодарных клиентов, это лучшая оценка Вашей работе))

  thumb Дарья Прудникова
  01.10.2021

  5 star review  Хочу выразить огромную благодарность юристу Виктории за помощь в закрытии мфо. Результат был уже с первого дня сотрудничества. Буквально за месяц закрыли около 15 кредитов. Спасибо большое.

  thumb Анна Федорченко
  30.09.2021
Коментарі
Залишити коментар
Заповніть форму
З Вами зв'яжеться експерт компанії "ПІК"


  Натискаючи кнопку «дізнатися» ви підтверджуєте свою згоду з офертою
  Оплатити послугу


  грн